Prodejny dílů Tamiya.

Všechny podvozky od Tamky včetně TT-01

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Vrakouš »

Ahoj,kde nakupujete díly a tuning na své miláčky ? Podělte se,dejte sem prosím odkazy.Jde mi jen o prodejny v Čechách,internetové,které zasílají díly poštou.Určitě se tyto adresy budou hodit i ostatním.Díky. :twisted: :twisted: :twisted:

http://elva-elektro.cz/eshop/
http://www.mz-racing.net/mz-shop/
http://www.rcauta.cz/

Já vím jen o těchto třech,další adresy uvítám. :dance:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11511
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Jirkacbx »

Ono je to vcelku asi jedno,stejně každej,pokud vim,tak bere z MPM.A ti když nemaj,tak holt neni.Ale mýlit se můžu.
Jinak třeba http://www.autanavysilacku.cz
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hensel »

vrakoušku sice píšeš jen v Čechách, ale i jinde jsou slušný ;) http://www.rcmart.com a http://shopping.rcmodel.hk/ ;) ikdyž u toho druhého trvalo skoro měsíc než od zadání objednávky se začalo něco dít
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5123
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Presunuto z pokecu sem.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vrakouš »

To je pro mne problém,neumím anglicky,nemám žádné zkušenosti s objednáváním ze zahraničí.Kromě toho když potřebuji jen něco menšího,tak se to na poštovném dost prodraží.Proto se snažím zjistit adresy v čechách,kde také není problém se zeptat,jestli požadovaný díl mají skladem.
Každopádně není na závadu uvést i zahraniční adresy pro šikovnější kolegy.Ale pro mě bys musel dát podrobný návod " pro blbce" jak se v zahraničních marketech vůbec orientovat. :cry: :cry: :cry:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hensel »

Vrakouš píše:To je pro mne problém,neumím anglicky,nemám žádné zkušenosti s objednáváním ze zahraničí.Kromě toho když potřebuji jen něco menšího,tak se to na poštovném dost prodraží.Proto se snažím zjistit adresy v čechách,kde také není problém se zeptat,jestli požadovaný díl mají skladem.
Každopádně není na závadu uvést i zahraniční adresy pro šikovnější kolegy.Ale pro mě bys musel dát podrobný návod " pro blbce" jak se v zahraničních marketech vůbec orientovat. :cry: :cry: :cry:

moje angličtina taky není moc dobrá, ale tam je pár frází opravdu jedoduchýchc a přiznám se než jsem to objednal vyměnil jsem si několik SZ s Virtualem, který mi i poradil co označit(pošta a pod.) .... jinak nejdůležitější pro obchod v zahraničí je mít účet na PAYPAL
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Uživatelský avatar
ZdenalR
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 445
Registrován: stř říj 17, 2007 8:33 am
Bydliště: Brno - Kohoutky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZdenalR »

Hodně dílů je na ebay a většina vyjde i s poštou levněji, než je nakoupíte tady. Pokud jde přímo o tamku, tak doporučuji hledat podle katalogovýho čísla, tak jsem toho vždycky našel nejvíc.
TEAM LOSI XXX-S, XRAY T2 008, TA 05
Uživatelský avatar
Worm-cv
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 135
Registrován: úte led 01, 2008 4:12 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Worm-cv »

Nevite nekdo jesli nekde v CR prodavaji spojovacky na TA-05R?
Konkretne #9805929
TT-01, Hitac Aggressor 3CH FM, Mig 500TR, TEU-101BK, menší tuning
Nové auto:
TA-05R v carbonu, 2xLRP Li-Pol 8000mAh 25C, Vector X11 3.0T :-), LRP SPX BRUSHLESS BULLET REVERSE, Futaba MEGATECH 3PM-2,4GHz, LRP cooler, Kastle ProtoForm Dodge Status Společně: -Intellect 4200mAh 7,2V, Nabíječka Shark 20
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od player98 »

kdyz koupis celej balicek... http://www.mz-racing.net/mz-shop/produc ... ts_id/3230
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
Worm-cv
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 135
Registrován: úte led 01, 2008 4:12 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Worm-cv »

Mam TA-05R a u nej je ta spojovacka asi o 4mm delsi, nez u TA-05. Nemelo by to sice vadit, ale na zahranicnich webech se ten dil da sehnat ( http://demonpowerproducts.co.uk/product ... ts_id=1538 ). U nas ale asi ne. A je to celkem drahy na to ze potrebuju jednu spojovacku.
TT-01, Hitac Aggressor 3CH FM, Mig 500TR, TEU-101BK, menší tuning
Nové auto:
TA-05R v carbonu, 2xLRP Li-Pol 8000mAh 25C, Vector X11 3.0T :-), LRP SPX BRUSHLESS BULLET REVERSE, Futaba MEGATECH 3PM-2,4GHz, LRP cooler, Kastle ProtoForm Dodge Status Společně: -Intellect 4200mAh 7,2V, Nabíječka Shark 20
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Vrakouš »

Nevím,jak ta spojovačka vypadá,ale jestli je to jen kulatina se závitem a dvě oka,tak si jí udělej sám,je to práce na pár minut.A délku si můžeš naměřit přesně jak potřebuješ.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Virtual »

Worm-cv píše:...na zahranicnich webech se ten dil da sehnat... U nas ale asi ne. A je to celkem drahy na to ze potrebuju jednu spojovacku.
Objednej to ze zahraničí nebo podle čísla v MPM v Praze...
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Vouilloz
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 268
Registrován: čtv lis 15, 2007 1:14 pm
Bydliště: Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Vouilloz »

Přidám se taky.
Sháním díly na podvozek TA-02. Všechny obchody co jsou tady zmiňovány jsem prošel, tak pokud má někdo ještě jiné další dejte vědět :D Google samozřejmě znám :idea:
Citroën DS3 WRC, Citroën Xsara WRC, Subaru Impreza WRC 2006, Škoda Fabia WRC, Mitsubishi Lancer WRC 05, Toyota Celica GT-Four
Xray T3R, LRP SPX Competition StockSpec, X12 17.5, DX3R, LiPo, KoPropo
Intercup - radio controlled rally web
Uživatelský avatar
J4rd4
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: sob črc 07, 2007 8:06 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od J4rd4 »

Podvozek: exTT01, TT02 , nyní TB04pro
Karoserie:Nissan Skyline GT-R34 Z-Tune , Mercedes Benz SLR-McLaren, Mercedes Benz W124 , Porsche LeMans
1:1 MB C124 230CE
Uživatelský avatar
Worm-cv
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 135
Registrován: úte led 01, 2008 4:12 pm
Bydliště: Chomutov

Re: Prodejny dílů Tamiya.

Příspěvek od Worm-cv »

Nevíte někdo jestli jde použít díl http://www.mz-racing.net/mz-shop/produc ... cts_id/647 určený pro TL-01 na spojovačku naklonu kol v TA-05? Jde mi hlavně o velikost. Pokud někdo máte TL-01.
Kdyby to byla spojovačka na jiný podvozek, tak to nevadi. Hlavne at to pasuje na TA-05R (3x32mm-kovový díl).
TT-01, Hitac Aggressor 3CH FM, Mig 500TR, TEU-101BK, menší tuning
Nové auto:
TA-05R v carbonu, 2xLRP Li-Pol 8000mAh 25C, Vector X11 3.0T :-), LRP SPX BRUSHLESS BULLET REVERSE, Futaba MEGATECH 3PM-2,4GHz, LRP cooler, Kastle ProtoForm Dodge Status Společně: -Intellect 4200mAh 7,2V, Nabíječka Shark 20
Odpovědět

Zpět na „Onroad Tamiya“