regulator od LRP

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

regulator od LRP

Příspěvek od Zerro »

hoši nevim kterej si mam vybrat,tak mi poradte

http://www.mz-racing.net/mz-shop/produc ... cts_id/177

http://www.mz-racing.net/mz-shop/produc ... cts_id/186


a nebo pak ještě tenhle

http://www.rc-modely.cz/product_info.ph ... cts_id/113

tak mi plosím vas poradte,budu vam moc vděčnýýý..... :roll:
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

I když fandím LRP a mám Quantum Reverse 2 Pro digita od 11 závitů, tak z těch co jsi napsal bych dal ten Nosramáckej
Quantum Reverse má novější soft než ta verze Sport
LRP má v brzé době vydat Quantum Reverse 3 řadu
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

a nevíš rozměry toho nosramu???
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

Zerro píše:a nevíš rozměry toho nosramu???
http://www.nosram.com/products.asp?id=52 ale rozměr chybí

Podoba je s Magnumem http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/set ... nd=1324361
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

A co tenhle vodě odolnej vymazlenej:
http://www.lrp-electronic.de/e/lis/02_S ... tures.html

80830 Quantum Competition 3


Další dlouho očekávanou novinkou je regulátor QC3, který nahradí veleúspěšný regulátor Quantum Competition 2. QC3 je opět skrz na skrz prošpekován těmi nejmodernějšími technologiemi. Už neuvěřitelně nízký vnitřní odpor u QC2 je u QC3 snížený o dalších 60%, ze 70% nový software se nyní dělí na 4 základní funkce – volba automatické detekce LiPo baterií nebo 4-7 článkový závodní mód, 5 výkonnostních profilů, nastavení progresivity brzdného účinku a nastavení automatické brzdy. Dále QC3 nabízí speciální program pro štokové motory, launch kontrol pro nejefektivnější starty a další stupeň odolnosti proti vlhkosti. Opět ingredience tvořící špičkový regulátor.


Váha: 23 g
Velikost: 28.7 x 25.7 x 14.5 mm
Motor Limit: Over 5 turns
Voltage drop: ~0.005V @20A
PWM frequency: Reactive
Max A: 360
4-7 článků

Regulátor, který sleduje vaše auto
Obvykle regulátory použivájí pevně nastavené parametry jako frekvence a proudové omezení.
Někteří výrobci jsou o krok dál a některé parametry si můžete nastavit na regulátoru sami, ale tyto parametry se nepřispůsobují za jízdy právě danným podmínkám a sou tudíž jen jakýmsi kompromisem.
S novým regulátorem Quantum Competition 2 udělala firma LRP rozhodující krok kupředu. Revoluční software sleduje pozici auta na dráze a maximalizuje tak výkonnost v každém okamžiku.
V závyslosti na pozici auta na trati (akcelerace ze zatáčky, topspeed na rovince) software určuje optimální nastavení z mnoha parametrů, jako je například poloha ovladače rychlosti na vašem vysílači, napětí baterií, atd. Když akcelerujete ze zatáčky potřebujete maximalní sílu. Regulátor LRP QC2 rozpozná tuto situaci a sníží patřičně frekvenci k umožnění maximální akcelerace. Když jedete na rovince, regulátor automaticky zvýší frekvenci pro nejvyšší dosažitelnou rychlost a effektivitu.

Zdroj: LESTR MODEL
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

CYBERDREAM píše:A co tenhle vodě odolnej vymazlenej:
http://www.lrp-electronic.de/e/lis/02_S ... tures.html

80830 Quantum Competition 3


Další dlouho očekávanou novinkou je regulátor QC3, který nahradí veleúspěšný regulátor Quantum Competition 2. QC3 je opět skrz na skrz prošpekován těmi nejmodernějšími technologiemi. Už neuvěřitelně nízký vnitřní odpor u QC2 je u QC3 snížený o dalších 60%, ze 70% nový software se nyní dělí na 4 základní funkce – volba automatické detekce LiPo baterií nebo 4-7 článkový závodní mód, 5 výkonnostních profilů, nastavení progresivity brzdného účinku a nastavení automatické brzdy. Dále QC3 nabízí speciální program pro štokové motory, launch kontrol pro nejefektivnější starty a další stupeň odolnosti proti vlhkosti. Opět ingredience tvořící špičkový regulátor.


Váha: 23 g
Velikost: 28.7 x 25.7 x 14.5 mm
Motor Limit: Over 5 turns
Voltage drop: ~0.005V @20A
PWM frequency: Reactive
Max A: 360
4-7 článků

Regulátor, který sleduje vaše auto
Obvykle regulátory použivájí pevně nastavené parametry jako frekvence a proudové omezení.
Někteří výrobci jsou o krok dál a některé parametry si můžete nastavit na regulátoru sami, ale tyto parametry se nepřispůsobují za jízdy právě danným podmínkám a sou tudíž jen jakýmsi kompromisem.
S novým regulátorem Quantum Competition 2 udělala firma LRP rozhodující krok kupředu. Revoluční software sleduje pozici auta na dráze a maximalizuje tak výkonnost v každém okamžiku.
V závyslosti na pozici auta na trati (akcelerace ze zatáčky, topspeed na rovince) software určuje optimální nastavení z mnoha parametrů, jako je například poloha ovladače rychlosti na vašem vysílači, napětí baterií, atd. Když akcelerujete ze zatáčky potřebujete maximalní sílu. Regulátor LRP QC2 rozpozná tuto situaci a sníží patřičně frekvenci k umožnění maximální akcelerace. Když jedete na rovince, regulátor automaticky zvýší frekvenci pro nejvyšší dosažitelnou rychlost a effektivitu.

Zdroj: LESTR MODEL
no jo ten by se mi libil,ale jaka bude cena žejo...
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

Se obávám, že jen trochu nižší než u regulatoru Sphere, páč vlastnosti má stejný jako on, akorát je jen na uhlíkový motory
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

CYBERDREAM píše:Se obávám, že jen trochu nižší než u regulatoru Sphere, páč vlastnosti má stejný jako on, akorát je jen na uhlíkový motory
no právě,zas tak bohatej nejsem,ale přemyšlim,jestli si nemam připlati a jit do toho co maš ty....do QUANTUM REVERSE 2 BULLET DIGITAL
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

No já mám "jen" verzi PRO DIGITAL, která je od 11 závitů, BULLET je od 7 závitů.
Já jsem s ním spokojený, je malý, lehký, nehřeje se (zatím s Migem, ale na brutál převodu 5,7)
Tento rok to s ním přetrpím, stejně budu jezdit STOCK, mám potom ještě Corally Black Series 17x2 a teď mám i kotvu 19x1 na XTC
Kdyby mi to nestačilo, tak koupím 12 kotvu a budu vysmátej, stejně pochybuju, že tento rok natrénuju ruky, abych tu 12 zvládl, natož X11 4,5 stříďák co chci koupit v zimě
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

CYBERDREAM píše:No já mám "jen" verzi PRO DIGITAL, která je od 11 závitů, BULLET je od 7 závitů.
Já jsem s ním spokojený, je malý, lehký, nehřeje se (zatím s Migem, ale na brutál převodu 5,7)
Tento rok to s ním přetrpím, stejně budu jezdit STOCK, mám potom ještě Corally Black Series 17x2 a teď mám i kotvu 19x1 na XTC
Kdyby mi to nestačilo, tak koupím 12 kotvu a budu vysmátej, stejně pochybuju, že tento rok natrénuju ruky, abych tu 12 zvládl, natož X11 4,5 stříďák co chci koupit v zimě
aha,no ještě popřemyšlim,ale myslíš že se to vyplatí připlatit 400 peněz a jit rovnou do REVERSE 2 BULLET DIGITAL kterej zvlada motory od 7 zavitu než ten Quantum Reverse 2 Super Digital od 14 zavitu???
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

Zerro píše: aha,no ještě popřemyšlim,ale myslíš že se to vyplatí připlatit 400 peněz a jit rovnou do REVERSE 2 BULLET DIGITAL kterej zvlada motory od 7 zavitu než ten Quantum Reverse 2 Super Digital od 14 zavitu???
Kup ten Quantum 2 Bullet Revers Digital od tech 7 závitů, když to vezmu zpětně, tak jsem tenkrát měl vzít taky tady ten, tenkrát byl rozdíl 800 Kč
Když vypneš zpátečku, ještě se Ti trochu zvedne výkon
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
barty7
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 326
Registrován: stř led 17, 2007 11:26 am
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od barty7 »

Co si myslíte o EVIL BRUSHLESS REWERSE
http://www.rcxauta.cz/img/obchod/regula ... se_big.jpg
A EVIL BRUSHLESS POWER REWERSE
http://www.rcxauta.cz/img/obchod/regula ... se_big.jpg
:?: :?:
Pavel Bartoš
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
DB 01 DURGA
MAMBA MAX¤MAMBA 4600kv
FUTABA 3PK DSM
Uživatelský avatar
Kamikaze
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 964
Registrován: sob srp 19, 2006 11:06 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikaze »

Mám tenhle a sem s ním velice spokojen
http://www.nosram.com/products.asp?id=50
TB-02 DRFT TB-02 Rally X-Racing Team
X-ray 008 - Rally
Kyosho - Inferno TR-15
CC-01 Pajero Metaltop
Spektrum DX3S
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

aha,no ještě popřemyšlim,ale myslíš že se to vyplatí připlatit 400 peněz a jit rovnou do REVERSE 2 BULLET DIGITAL kterej zvlada motory od 7 zavitu než ten Quantum Reverse 2 Super Digital od 14 zavitu???[/quote]

Kup ten Quantum 2 Bullet Revers Digital od tech 7 závitů, když to vezmu zpětně, tak jsem tenkrát měl vzít taky tady ten, tenkrát byl rozdíl 800 Kč
Když vypneš zpátečku, ještě se Ti trochu zvedne výkon[/quote]

se i zvedne výkon jo???to sem ani nevěděl,no asi do něj pujdu noo... 8)
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
Kamikaze
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 964
Registrován: sob srp 19, 2006 11:06 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamikaze »

Ten můj NOSRAM má stejný vlastnosti jako ten BULLET :)
TB-02 DRFT TB-02 Rally X-Racing Team
X-ray 008 - Rally
Kyosho - Inferno TR-15
CC-01 Pajero Metaltop
Spektrum DX3S
Odpovědět

Zpět na „REGULÁTORY“