Problém s nastavením reglu V4R+

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Zídka
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 30, 2007 4:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Problém s nastavením reglu V4R+

Příspěvek od Zídka »

nevite nekdo jak u tohodle regulatoru nastavit aby mi kdyz zacnu brzdit tak nejdriv brzdil a az na druhy zatahnuti packy teprv couval? Porad mi dela to ze kdyz jedu dopredu a chci zabrzdit tak se hned zacne motor tocit na druhou stranu. Urcite to nastavit jde ale ja nevim jak.. Navod k tomu sice mam ale nejak to z nej nemuzu pochopit. Pisou tam ze se to da udelat kombinaci bodu 5 a 6 u nastaveni ale nejak se mi to nedari.. Asi jsem uplne blbej..! Predem diky za odpoved..! :wink:
mirekj
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: pon led 22, 2007 11:40 pm

Re: Problém s nastavením reglu V4R+

Příspěvek od mirekj »

Zídka píše:nevite nekdo jak u tohodle regulatoru nastavit aby mi kdyz zacnu brzdit tak nejdriv brzdil a az na druhy zatahnuti packy teprv couval? Porad mi dela to ze kdyz jedu dopredu a chci zabrzdit tak se hned zacne motor tocit na druhou stranu. Urcite to nastavit jde ale ja nevim jak.. Navod k tomu sice mam ale nejak to z nej nemuzu pochopit. Pisou tam ze se to da udelat kombinaci bodu 5 a 6 u nastaveni ale nejak se mi to nedari.. Asi jsem uplne blbej..! Predem diky za odpoved..! :wink:
PŘEČTI SI NÁVOD !!!
M.J.
Zídka
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 30, 2007 4:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zídka »

no prave ze jsem ho cetl asi 20krat a nejak to z toho proste nemuzu pochopit.. Cim se to teda presne dela?? Bodem 5 a dat tam nejakou vetsi prodlevu?? fakt nevim jak proto se tu ptam...
Mc
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 245
Registrován: úte srp 08, 2006 6:46 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Mc »

me se zdalo ze mi toto delalo kdyz sem mel prehozene kably na motoru.zkus je prepajet naruby
TB-02 ford focus 2001
Mig 500 TR fo eva, Corally 17 zavit
2xGP 3700,SANYO 1700SCR,Intelect 3800 MAX
LRP Super.Runner.Plus
Futaba
Zídka
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 30, 2007 4:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zídka »

Mc píše:me se zdalo ze mi toto delalo kdyz sem mel prehozene kably na motoru.zkus je prepajet naruby
fakt? no tak kdyz zadnou jinou radu nesezenu tak to zkusim..! docela me to stve ze mi to nejde nastavit.. nevim jestli jsem tak blbej nebo neco delam spatne.. :?
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Bod 5 a prodlevu dej na nekonecno (lezata osmicka) tj. tusim krok cislo 10... :roll:
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

prostě ho rstartuj,dej tam zakladní(tovarní) nastavení,pač tohle dělat nemá,a jestli to nepomuže tak prohod ty kabely
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Zídka
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 30, 2007 4:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zídka »

tak ted si s tim furt hraju a nic... :( taky vam delalo pri nastavovani ze kdyz naklikate tu pozadovanou hodnotu na programovani a pak by se melo pockat nez 3krat zablika dioda a pak nastavit pozadovanou hodnotu. me ale blika 3krat ale ve dvou hned po sobe jdoucich intervalech. proste zablika jakoby 6krat ale v rychlosti, ze se mezi tim uz dal programovat neda.. delalo vam to taky..??
Zídka
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 30, 2007 4:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zídka »

uz to slapeeee!!! :D :D :D mooc diky za vse..!! bylo to fakt jenom tema kabelama-jenom jsem je prohodil a je to suupr..!! jeste jednou diky..!!!! :wink:
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

:roll: :roll: :roll: Ach jo... No aspon, ze to slape... :wink:
Uživatelský avatar
shotik
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 301
Registrován: stř úno 21, 2007 10:40 am
Bydliště: Praha

Příspěvek od shotik »

bohuzel musi hodit prispevek treba me nekdo poradi ale myslim ze uz sem v konecny fazi :))) na tomhle reglu v4r+ me poradjen sviti ledka a nezhasne ani pri pulce plynu a navic nereaguje na tlacitko setup. nezataci a nepridava plyn motoru . proste je to hluchy jen to sviti . nesetkal se nekdo s tim ? diky za kazdou odpoved.
nyni nic
JD

Příspěvek od JD »

No nevim ale asi bych to poslal na reklamaci(to sem ti asi neporadil nic zvlaštního viď).Ale co jsem vyčetl po fórech tak většina reklamací končí výrokem NEUZNÁNO-PŘETÍŽENO :cry: .Bohužel asi se nelze nijak bránit.A nebo někoho něco napadne??
Uživatelský avatar
shotik
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 301
Registrován: stř úno 21, 2007 10:40 am
Bydliště: Praha

Příspěvek od shotik »

JD píše:No nevim ale asi bych to poslal na reklamaci(to sem ti asi neporadil nic zvlaštního viď).Ale co jsem vyčetl po fórech tak většina reklamací končí výrokem NEUZNÁNO-PŘETÍŽENO :cry: .Bohužel asi se nelze nijak bránit.A nebo někoho něco napadne??
herzke na to ze ani nebezel na motoru :) jens e rozsvitila ledka a tim to konci . ta ho urco pretizi . hm sem mymslel estliv tm neni nejakej figl
nyni nic
Uživatelský avatar
shotik
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 301
Registrován: stř úno 21, 2007 10:40 am
Bydliště: Praha

Příspěvek od shotik »

uz to maka . paradka . trosku blbe zastrceny a obracene . coz sem myslel ze sem zkousel
nyni nic
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zabag »

Nechápu co je na nastavení toho reglu tak složité.Ja ho mám doma a programování funguje přesně dle návodu.Podotýkám orig. návodu.Ten český stojí za prd.Kdykoliv se dá nastavit do výrobní pozice, nebo si můžete dle programů 1-5 jednotlivé nastavení upravit.(aut.brzda,break min, breakmax, prodleva na zpátečku, výkon zpátečky.
Tech šest bliknutí to je správně.V návodu je napsáno led blikne 2x3 bliknutí a pak se zadává hodnota.
Zabag
Odpovědět

Zpět na „REGULÁTORY“