XERUN 150A+Novak HV 4,5z=problém, jaké baterky?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

XERUN 150A+Novak HV 4,5z=problém, jaké baterky?

Příspěvek od Lukass »

potřeboval bych se poradit jaké baterky na toten regl a motor. Nejlepší bude dkyž budou 2x 2S (abych je mohl použít i v desetině)

No a ještě mám problém, zkoušel jsem jezdit zatím s baterkama co mám do B44 (saddle pack) + jednu normální LiPol (jedna byla 6000mAh 30C a druhá 4300mAh 30C) no a problém byl v tom, že se mi normálně po asi 3-5min. jízdě odpájel jeden kábl z motoru...může to mít jakové proudy že to prostě nevydrží? ještě zkusím oddělat konektory co tam jsou (ty mají beztak taky hodně velké ztráty-nebo tam může být studeňák)

Ale tohle bych zatím moc neřešil, potřebuju ty baterky a pořádně to vyzkoušet :) chci hlavně nějaké LEVNÉ (obchody USA, HK apod..) s dobrou kapacitou a aby dávaly velké proudy. :)

Díval jsem se už do pár obchodů, ale buď jsou drahé, nebo vyprodané...
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: XERUN 150A+Novak HV 4,5z=problém, jaké baterky?

Příspěvek od Jirkacbx »

Studenák ne,spíš máš velkej pastorek a ten motor si o ty proudy prostě řekne a kabely to neunesou.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: XERUN 150A+Novak HV 4,5z=problém, jaké baterky?

Příspěvek od Lukass »

pastorek mám 9z..nejmenší co se dělá :D
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: XERUN 150A+Novak HV 4,5z=problém, jaké baterky?

Příspěvek od Lukass »

takže mám objednané nové baterky 4500mAh 4S 30C...uvidím jak si povedou...už fakt nevím co s tím.... :doh: :doh: :doh:
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Odpovědět

Zpět na „REGULÁTORY“