Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od BRONA »

Ahoj všem majitelum tohodle Comba nebo jen reglu Havoc 3S/Ballistic 8.5 system
http://www.mz-racing.net/p1790-3039-hav ... -5-system/
Potřeboval bych nejake radi Novak mam po prve tak nevym jak nastavovat a co umi Mam snim problem
Že spatečka je moc agresivni chtel bych jesi jde plinula spatečka na tomhle reglu Do Předu jse rozjiždi plinule ale na spatečku jse mi to nedaři.Pak ješte jednu radu Byl jsem vždicky zvykli na regl kdiš reagoval hnet Zpatečka Tadi jse mi to take nejak nedaři musim z neutralu 2x pačkou do zadu aby teprve jel na spatečku A ten problem je pak ta agresivni spatečka.
ZA KAŽDOU RADU JSEM VDEČNI bUD NA ICQ Nebo zde
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od Jirkacbx »

Na stránkách Novaka http://www.teamnovak.cz je jak videonávod,tak psaný text ke stažení.
Co mam od nich XBR nebo jak,tak nastavování je potřeba reagovat dost rychlena blikací diody a jejich měnícím se barvám.
Jinak velikost zpátečky by měla jít nastavit na 25,50 a 100%.Ten regl je už dost chytrej.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od BRONA »

Tak jsem vše oskoušel a regl to neumi proste na spatečku ma prodlevu a je agresibvni kdiš omezim spatečku tak strati učinost brzdy
Ale ješte jse mi stava při jizde kdiš tomu davam plno třeba jse točim na miste tak jse mi regl zastavy a blika červena a zelena pořad a funguje jen serrvo. Po výpnuti a zapnuti zas vše ok a zase začnu točit tak to same čim to je mam to v Ta02 převodove kolo 74 pastorek 19 převody to nebude že jse to přetižy spiš bych to videl na špatne baterky. co mislite ješte to prubnu a skusim barerku plne nabyt ješte za tepla a uvidim jesito nebude baterrkama tak nevym.
Podvozky : 1XTA02
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od tjjack »

to blikání těch dvou ledek způsobuje cut-off, takže ten vypnout....
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od Pajik_CZ »

jj, je to lipo cut off, mel jsem ho zapnuty.
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od BRONA »

Diky chlapi cut off je skrs lipo ale mislim že jsem to vypinal a pořad to delalo v navodu pišou
9, LiPo Červena Počet bliknutí 1 2
vypínač jantarová Stav vypínače neaktivní aktivní



LiPo vypínač pro 2S LiPo baterie s
úrovní 6,25V. Používejte LiPo
vypínač jenom pro LiPo baterie.

A mislim jsi že jsem vypl a kdiš to dela pořad čim to ješte muže byt nebo jak asi zystim že je lipo vypla 100%

Jsou to takove přiblble otasky ale me to moc pomuže :pray: Každa rada Me udela radost
Podvozky : 1XTA02
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od Pajik_CZ »

ne ne, lipo vypinac je cervena a jantarova zaroven, pak to zmacknes jednou, aby ti to bliklo jednou - LIPO vypinac je vypnuty. pak dlouze podrz aby zablikaly diody, a je to ulozeno. lipo vypinac poznas tak, ze kdyz je zapnuty, tak motor najednou nejede , auto stoji, ale servo toci. kdyz je vypnuty, vykon pozvolna klesa, az se auto zastavi, ale to asi poznas, ne?
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od BRONA »

Tak jsem vše udelal a skusil obje varijanty lipo aktivni a neaktivni a kdiš auto zadižym tim že jse třeba 15 fteřin toči dokola tak zničeho nic spomali po par fteřinach zas se rozjede na plny vikon a tak zas skusim kroužyt v plnich otačkach tak zas spomali udelam to vickrat a pak jse vše zastavy a funguje jen servo a blika zelena a jantarova po vipnuti a zapnuti zas auto vali plni vykon po zadiženi zas do kola udela to same spomali a zas jse rozjede pak zase kroužym a pak jse vipne a blika zelena a jantarova a baterije je plne nabita nemam protohle vysvjetleni a lipo ochrana byla vipnuta jednou to pliklo a uložyl jsem to. tak proto nemam vysvjetleni proč to dela
Mam neco špatne negde inde v nastaveni Je naprt ža tady negdo nema neco podobniho že vše musim zyštovat sam :( Proto jse ptam tady na foru jesi take negdo takhle testoval nebo mel problemi z nečim Odtoho je forum ne :wink:
Podvozky : 1XTA02
Uživatelský avatar
BRONA
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 867
Registrován: čtv zář 04, 2008 9:32 pm
Bydliště: Krhovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Havoc 3S/Ballistic 8.5 system Rada jak Z Nastavenim

Příspěvek od BRONA »

Tak chlapi vše uš vyřešeno po dlouhym trapeni a seřizovanim jede vše jak ma i spatečka plinule i do předu plinule při zatežy uš jse mi nevypina spomaleni jde nastavyt na rc soupravje dnes večir jsem byl skoušet na vekym placu a uš konečne vše vyřešeno dekuji každemu za rady regl je super jen na to přijit a povedlo jse jen jse vječina nastavuje i na rc soupravje a a u reglu spatečka ma nejakou prodlevu to je jeho nevihoda novaku ale tak jak to mam jsem velice spokojen vše jak jsem jsi přectavoval tak jse mi to povedlo ješte jednou diky :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Podvozky : 1XTA02
Odpovědět

Zpět na „REGULÁTORY“