LRP regulátor - přeprogramování?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
rom4n
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv říj 04, 2007 9:05 pm
Bydliště: Praha 4 - Chodov
Kontaktovat uživatele:

LRP regulátor - přeprogramování?

Příspěvek od rom4n »

Ahoj,
mam SPX Brushless Super Reverse regulátor. Docela mi vadí řešení zpátečky přes prodlevu, takže když brzdím z kopce a potřebuju přibržďovat, kolikrát to tam kopne zpátečku.. Nebo při zastaveni, trochu dýl podržim brzdu a už tam zas letí couvačka. Ještě mam motivregulaci od HPI z E-Firestorma. Ta je v tomhle směru perfektní - prostě drží brzdu a zpátečku dá po dalším povelu "dozadu". Upřednostňuji senzorové regulace z důvodu plynulého rozjezdu při zátěži a nižší spotřebě, takže jezdím LRP regulaci.
Teď otázka - je možné přeprogramovat / přehrát firmware v SPXu? Ten regulátor je prostě parádní, až na to řešení s prodlevou na zpátečku, za to bych je kopal
stará dobrá TT-01, komplet oložiskované, hliníkový kardan, AGGRESSOR SRX Digital 40MHz FM - programovatelná, HSS-03ML (PLL synthesized), LRP SPX super reverse, brushless X11 VECTOR 8.5 SS, stavitelné hliníkové olejové tlumiče (oka 58mm), LRP Li-Pol 5300mAh 5100mAh (čas jízdy 2h), nabíječka SHARK 10
karoserie: VW golf 5, BMW M3 schnitzer
NOVĚ: E-Firestorm Flux - brutální zadokolka, co zvedá přední do vzduchu
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: LRP regulátor - přeprogramování?

Příspěvek od tjjack »

sice nevim, jestli jde přeprogramovat, ale muj novak to tak má, že začne couvat až na povel....
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
rom4n
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv říj 04, 2007 9:05 pm
Bydliště: Praha 4 - Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: LRP regulátor - přeprogramování?

Příspěvek od rom4n »

Novaka jsem měl také, ale vrátil jsem ho z důvodu nekompatibility s mojí RC sadou (rušení už 10 m od vysílačky). Ostatní regulace mi to nedělají, bohužel mají "jiné mušky" - například tu prodlevu
stará dobrá TT-01, komplet oložiskované, hliníkový kardan, AGGRESSOR SRX Digital 40MHz FM - programovatelná, HSS-03ML (PLL synthesized), LRP SPX super reverse, brushless X11 VECTOR 8.5 SS, stavitelné hliníkové olejové tlumiče (oka 58mm), LRP Li-Pol 5300mAh 5100mAh (čas jízdy 2h), nabíječka SHARK 10
karoserie: VW golf 5, BMW M3 schnitzer
NOVĚ: E-Firestorm Flux - brutální zadokolka, co zvedá přední do vzduchu
Odpovědět

Zpět na „REGULÁTORY“