LRP "AI" Divný chování, čím to?

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Drobecek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 29, 2008 10:55 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: LRP "AI" Divný chování, čím to?

Příspěvek od Drobecek »

BRONA píše:Drobecek super diky moc navod nemam ale ted uš jo diky :wink:
Jo, nenech se zmást tím, že je tam napsaný výrobce NOSRAM!!! je to to samé jako to LRP!!!
NOSRAM je licence LRP a ten regulátor je shodný akorát je z červeného plastu místo modrého jako LRP. :wink:
1x Himoto - Buggy "ZMOTO3" 1:10, reg.: LRP A.I. Brushless Rev.Dig., Motor: MIG 500 (Waterproof úprava)
1x Himoto - Monster "EMXT-1" (+ kastle ATV) 1:10, reg.: TRAXXAS XL5, Motor: Traxxas Titan (Waterproof úprava)
3x Losi Micro-Dodge Raminator 1:36 (na blbnutí ve firmě)
Uživatelský avatar
horan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 74
Registrován: sob led 10, 2009 5:40 pm

Re: LRP "AI" Divný chování, čím to?

Příspěvek od horan »

Drobecek: díky za manual. Taky mám jen ten EN :?
Broňa: to víš že se stavím,jen se utrhnout no :oops:
Himoto buggy
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: LRP "AI" Divný chování, čím to?

Příspěvek od aandree »

Drobecek píše: Ten regulátor se vyznačuje právě tím, že je VODOTĚSNÝ. Co by to pak mělo za smysl, když by se s ním nesmělo do vlhka :--)
No pozor, tomu ze je vodotesny bych moc neveril...ono to je totiz neco jinyho nez vodeodolny - nekdy se muze vyskytnout v navodech spatnej preklad. A hlavne, ja sem v souvislosti s vlhkem mluvil o motoru, ne o reglu. Senzor je preci v motoru, ne v reglu... Ale jako klidne se s tim i potapejte, me je to jedno, moje to neni :mrgreen:
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
Drobecek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 55
Registrován: pon pro 29, 2008 10:55 pm
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: LRP "AI" Divný chování, čím to?

Příspěvek od Drobecek »

jj to si uvědomuji, že střídavé motory jsou hůře odolné proti vodě než klasické uhlíkové motory. :wink:
Ono je opravdy rozdíl mezi slovy waterproof:nepromokavý - vodotěsný a water resisting: odolávající vodě. U tohoto regulátoru LPR je však přímo uvedeno "waterproof", tedy VODOTĚSNÝ. Proto jsem si ho také pořídil, jelikož jsem už 2 normální régly odpálil jen díky tomu, že jsem vlétnul do malé louže nebo jezdil v blátíčku :oops:
1x Himoto - Buggy "ZMOTO3" 1:10, reg.: LRP A.I. Brushless Rev.Dig., Motor: MIG 500 (Waterproof úprava)
1x Himoto - Monster "EMXT-1" (+ kastle ATV) 1:10, reg.: TRAXXAS XL5, Motor: Traxxas Titan (Waterproof úprava)
3x Losi Micro-Dodge Raminator 1:36 (na blbnutí ve firmě)
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: LRP "AI" Divný chování, čím to?

Příspěvek od aandree »

Drobecek píše:jj to si uvědomuji, že střídavé motory jsou hůře odolné proti vodě než klasické uhlíkové motory. :wink:
Ono je opravdy rozdíl mezi slovy waterproof:nepromokavý - vodotěsný a water resisting: odolávající vodě. U tohoto regulátoru LPR je však přímo uvedeno "waterproof", tedy VODOTĚSNÝ. Proto jsem si ho také pořídil, jelikož jsem už 2 normální régly odpálil jen díky tomu, že jsem vlétnul do malé louže nebo jezdil v blátíčku :oops:
No, za prvy, jesi chce clovek jezdit s takle pomerne drahou elektronikou (jak pro koho samozrejme) ve vlhku nebo primo v louzich, chce to minimalne dat motor do balonku, aby se k motorovymu senzoru nedostala voda. No a za druhy, WIN tu nekde psal zkusenosti s temahle "vodotesnejma" reglama (nevim jesi primo od LRP, ale psal ze na nem taky bylo napsano ze je vodotesnej)...ze jejich tym jel zavod na mokry draze, a po zavode byly vsechny tyhle "vodotesny" regly odpaleny...takze podle toho si muze kazdej udelat obrazek sam :wink:
Hummer H2, podvozek HM-01 (monster truck), LRP A.I. Brushless Pro Reverse Digital + LRP Eraser Brushless 10.5T
Fiat Grande Punto Abarth, podvozek Kyosho PTA3 (drift), LRP Eraser Brushless 10.5T
TeamLosi DSM 2.4 GHz
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: LRP "AI" Divný chování, čím to?

Příspěvek od Honza D »

Podle mě by vodotěsný LRP mělo něco vydržet. Rozebral jsem svoje a zjistil, že je z výroby zalitý v silikonu - tuhle úpravu tu už někdo měl na reglu a fungovalo to, i když s tím jezdil pod vodou. Ale vodotěsnost regulátoru je k ničemu, pokud není vodotěsný senzor v motoru...
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „REGULÁTORY“