problém se střídavým motorem

stejnosměrné, střídavé, kotvy, uhliky, prostě vše o motorech ...

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: problém se střídavým motorem

Příspěvek od Mirek E. »

Už zase? Kolikrát jsem ti psal, že ti to z Číny objednám. Proč bys to samé kupoval v ČR, kde na tom máš akorát přirážku...

Když už chceš nakupovat v ČR, kupuj aspoň "značkové" věci.
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
petan.22
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: čtv bře 15, 2012 6:45 pm
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se střídavým motorem

Příspěvek od petan.22 »

jojo máš pravdu .. v nejbližší době zajedu do prodejny a nejspíš vezmu ten Foxy ale 60A verzi .. je to pro senzoráky i bezsenzoráky i s prog. kartou .. myslím že nebude špatnej
Jedno od základu stavěný a obrovský, druhý hodně překopaný, ale menší a to třetí ?

Axial EXO a castel sidewinder SCT 3800kV : http://petan22.rajce.idnes.cz/Axial_Exo_Terra
Uživatelský avatar
petan.22
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 338
Registrován: čtv bře 15, 2012 6:45 pm
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se střídavým motorem

Příspěvek od petan.22 »

chlapi dneska sem to zkusil ještě ze srandy zapnout .. je to divně zajimavý :D měl jsem regl na spravení u známýho .. po zapnutí regl normálně problikává jako předtim, indikuje vlastně baterky, ale nepípá .. předtím při tom blikání led i pípal .. až to proběhne a já přidám plyn tak se na reglu normálně rozsvítí zelená led dioda jakože by chtěl jet dopředu a při zpátečce normálně červená led jako předtím .. ale motor se netočí .. jsem z toho nemocnej .. pořád nevím jestli je to regl nebo motor :(
Jedno od základu stavěný a obrovský, druhý hodně překopaný, ale menší a to třetí ?

Axial EXO a castel sidewinder SCT 3800kV : http://petan22.rajce.idnes.cz/Axial_Exo_Terra
model3
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 8
Registrován: úte úno 09, 2021 3:00 pm

Re: problém se střídavým motorem

Příspěvek od model3 »

zdravím mám problém koupil jsem regl Favourite Brave Wolf 120A Car ESC a střídavý motor Rcharlance 5200kv čtiřpolový. Po 5-10 minuty my zacal vynechavat . Tak jsem zastavil a než došel k modelu tak model ujel vysílačka nereagovala na nic. Včem muže být problém vysílačku používám Flysky GTC3 je nová nevým si stím rady poradí někdo děkuji. Na druhém modelu mám tensamý regulátor motor amewi senzorový ten po připojení jen škube a nerozběhne motor jsem poslal na reklamaci výsledek motor otestován a vpořádku tak jsem stoho jelen děkuji za rady
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11517
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se střídavým motorem

Příspěvek od Jirkacbx »

1) Proč si nezaložíš svý téma,kde se bude problém řešit?
2) TA ČEŠTINA JE HROZNÁÁÁÁ.
3) Dopln pořádnej odkaz na regl a motor.Pokud chceš poradit,odkazy na regl a motor si nikdo hledat nebude.
4) Slabý baterky v rádiu a autě?Jak a čim nabíjíš.
5) Přidej fotku zapojení všeho v autě.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Odpovědět

Zpět na „ELEKTROMOTORY“