SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
hatecko23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: pát dub 20, 2007 9:10 pm
Kontaktovat uživatele:

SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Příspěvek od hatecko23 »

Zrovna sem si koupil DX2ku a nejde mi ferove pripojit (spojit se z prijimacem)Kdyz sem provedl sparovani podle navodu,nejde mi plyn(reaguje jak kdy nebo vubec)a kdyz uz jede tak pouze dopredu!!!!Tak se vas ptam zda se stim nekdo zvas nesetkal??????V navodu je nakreslene pripojeni ze stejnosmernym regulatorem a ja mam stridavy,tak jestli to nemuze byt tim(jestly spekrtum vysilacky nefunguji pouze na stejnosmerne regulatory?)predem dekuji za rad
Uživatelský avatar
toxik-q
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pát zář 15, 2006 9:22 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od toxik-q »

a jakej mas regulator? ja sme se setkal s tim ze dsm nechce fungovat se stejnosmernym automatem :-(
Bond 007, matrix evolution-edice 2007, storm evolution 4,5, 7,5, Ultramat 14,Much More Zero V, DX3.0 DSM
Uživatelský avatar
hatecko23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: pát dub 20, 2007 9:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatecko23 »

toxik-q píše:a jakej mas regulator? ja sme se setkal s tim ze dsm nechce fungovat se stejnosmernym automatem :-(

a sakra to bude asi ten problem pač ja mam stridavej automatickej !!!!!!!!A po vymene za neautomaticky zaclo vse v poradku fungovat?????
Uživatelský avatar
toxik-q
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 229
Registrován: pát zář 15, 2006 9:22 am
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od toxik-q »

no vymene :-) v jednom podvozku mam evolusna 2007 ( s tim to funguje bez problemu) a v druhym automat hawk power reverese a tam to bohuzel nekomunikuje :-(
Bond 007, matrix evolution-edice 2007, storm evolution 4,5, 7,5, Ultramat 14,Much More Zero V, DX3.0 DSM
Uživatelský avatar
hatecko23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: pát dub 20, 2007 9:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatecko23 »

toxik-q píše:no vymene :-) v jednom podvozku mam evolusna 2007 ( s tim to funguje bez problemu) a v druhym automat hawk power reverese a tam to bohuzel nekomunikuje :-(
nevim no sem to tet vymenil za regl GMVR4+ a motor stejnosmernej a furt jako by to bylo nejvic ruseny jede dopredu nebo dozadu jako splaseny!!!!!nebude tedy vadna souprava nestalo se to uz nekomu??????
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

hatecko23 píše: nevim no sem to tet vymenil za regl GMVR4+ a motor stejnosmernej a furt jako by to bylo nejvic ruseny jede dopredu nebo dozadu jako splaseny!!!!!nebude tedy vadna souprava nestalo se to uz nekomu??????
A nastavil sis ten regl ?
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
hatecko23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: pát dub 20, 2007 9:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatecko23 »

WINFRESH píše: A nastavil sis ten regl ?
asi tisickrat,zkousel sem vsechno!!!!!!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
hatecko23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: pát dub 20, 2007 9:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hatecko23 »

VYRESENO!!!!vraceno......,byl to vadnej exponencial na pacce plynu
PetK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 03, 2008 11:29 pm
Bydliště: Přerov

Re: SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Příspěvek od PetK »

Dobře jakej teda ideal.regl mně to na TEU 101 BK nefunguje nic moc.
Uživatelský avatar
Jetson
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 191
Registrován: úte dub 29, 2008 11:22 am
Bydliště: Buštěhrad

Re: SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Příspěvek od Jetson »

PetK píše:Dobře jakej teda ideal.regl mně to na TEU 101 BK nefunguje nic moc.
Co to znamená nic moc? Rozuměl bych tomu, že nic, nebo moc, ale nic moc v tomhle případě. Já na DX3 a TEU-101BK nezaznamenal jediný problém.
TA-01 Porsche Cayenne S, TT-01 Skoda 130 RS, CC-01 Mitsubishi Pajero Metaltop, E-maxx 3905, Mini-Z MR02 Porsche 962 No.25, I-Waver 01 Saleen

Spektrum DX3 2,4 GHz, Spektrum DX3.0 2,4 GHz, Perfex KT-18
PetK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 03, 2008 11:29 pm
Bydliště: Přerov

Re: SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Příspěvek od PetK »

Takže já to zkusím osvětlit akcelerace neexistuje když zastavím automaticky začne couvat a zastaví až dám trim plynu někam na 7 někdy když jedu tak servo nereaguje a nezatáčí. máš tam TEU 101 BK bez ůprav?
Uživatelský avatar
Jetson
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 191
Registrován: úte dub 29, 2008 11:22 am
Bydliště: Buštěhrad

Re: SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Příspěvek od Jetson »

Jo, mám to bez úprav. Ano, musel jsem taky trimovat aby to zabíralo správně (to je ale normální, od toho tam ty trimy jsou). Jedinej problém jsem měl ve chvíli, kdy jsem zkusil (pochopitelně bez teoretické průpravy) co to udělá když budu šťourat do programování réglu, tak mi potom necouvalo. Ale dalším šťouráním jsem zpátečku naprogramoval zpátky. To co popisuješ by spíš ukazovalo na servo.
Nebo, jestli pod pojmem "akcelerace neexistuje" mám rozumět, že to nejede dopředu vůbec, tak potom revers funkce (btw mám revers na obou funkcích), naprogramování réglu i na zpátečku a vytrimování.
TA-01 Porsche Cayenne S, TT-01 Skoda 130 RS, CC-01 Mitsubishi Pajero Metaltop, E-maxx 3905, Mini-Z MR02 Porsche 962 No.25, I-Waver 01 Saleen

Spektrum DX3 2,4 GHz, Spektrum DX3.0 2,4 GHz, Perfex KT-18
PetK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv led 03, 2008 11:29 pm
Bydliště: Přerov

Re: SPEKTRUM DX2 PROBLEM!!!!!

Příspěvek od PetK »

dobře a jak to teda máš zapojený jde do toho příjmače kabl od serva od reglu jeden troj a jeden dvoj kábl? ale podle toho schema by do příjmače mněli vezt jen dva
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“