Podezřele častý výskyt poruchy DX3R v poslední době

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Embie
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 762
Registrován: stř zář 05, 2007 8:30 pm
Bydliště: Havlíčkobrodsko+Brno
Kontaktovat uživatele:

Podezřele častý výskyt poruchy DX3R v poslední době

Příspěvek od Embie »

Ahoj, z mého pohledu je to až zvláštní, kolika lidem (včetně mě) se v poslední době podělala Spektrum DX3R. Sám vím minimálně o 4 vysílačkách za poslední měsíc. Problém je vždy stejný : v rejdu začne servo cukat při zatočení, nebo netočí vubec nebo točí ale nějak divně. To pouze na jednu stranu (u mě tuším pravá). Měl jsem to rozebrané a ty drátky, co vedou k volantu vypadají dost vachrlatě, nemáte někdo zkušenosti, že by to vyřešilo jejich přeletování? Případně kdo to nějak řešil, kde a za kolik vám to opravili?

Ještě přidám, že jsem zkoušel měnit servo, přijímač, tahat antenu ven apod a to i ostatní, je to opravu rádiem.
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Podezřele častý výskyt poruchy DX3R v poslední době

Příspěvek od Loupák83 »

Asi má číňan poslední dobou nějaký blbý dny. Ohledně Spekter jsem taky viděl už hodně šotků za poslední rok.
Osobně mě Spektrum nesmí do baráku
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: Podezřele častý výskyt poruchy DX3R v poslední době

Příspěvek od Martas77 »

čau mám spektrum DX3C .. byl jsem o víkendu na závodech v Trutnově a měl jsem tma problémy že jsem měl zpomaleny reakce při přidaní plyny..Auto mi začlo pocukavat..A nedělalo to jen mě... od nás z klubu má tu samou vysílačku a dělalo mu to to samí co mě.. hlavně při přidaní plynu to dělá.. servo jsem zatíém nějak nepozoroval problém ..

P.S děla to jen když jedu zavody při více lidech .. když jezdíme klubovy 4-5 lidí a depo je v jiný místnosti tak bez problmu.. ale jak jedu a depo vedle drahy a více lidi mám problém
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Podezřele častý výskyt poruchy DX3R v poslední době

Příspěvek od Loupák83 »

něco podobného jsem měl na mysli. Kamarádovi tehdál na MČR ve Rtyni takhle zašotkovali 2 vysílačky. pokud byl u auta tak do 1 metru tak všechno v pohodě, ale jakmile šel o kousek dál auto nereagovalo. A ani nové spárování nepomohlo ... ono totiž ani nešlo a to jak s čínskýma klonama tak i s origo přijímačem Spektrum.
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Podezřele častý výskyt poruchy DX3R v poslední době

Příspěvek od 3p0 »

Loupáku, Alešovi odešli dva přijímače, tuším jeden originál a jeden ten žlutej čínskej. Tedy, oni fungujou, ale jen do čtyř metrů :( , ale na rally to prej stačí :--)

Nechci posuzovat jak která vysílačka funguje, doma máme DX3S jednu z prvních ještě s DSM 1. , občas se stane, že se jakoby rozpáruje, stačí vypnout a zapnout auto a je vše v pořádku. Tam je zjevně problém ve vysílačce, jelikož to dělá na oba přijímače co doma máme. Ale musím podotknout, že se to stane tak dvakrát do roka.

Je otázka co způsobuje to co popisujete, jestli to nedělají nějaké jiné vysílačky a když se signály pokříží je legrace :? :? :?
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“