Sanwa MX-3S

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukaash
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob srp 12, 2006 5:52 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Sanwa MX-3S

Příspěvek od Lukaash »

sorry ze mam tolik dotazu 8) ale zajimalo by me, jestli ma s touto RC nekdo zkusenost ... diky moc :-)

http://www.iccom.dk/Hobby/Sanwa/billeder/MX-3S-2.jpg
skladame ;-)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3S

Příspěvek od Jirkacbx »

Kamarád ji má na nitro monstra Genesis od Cenu a docela si ji chválí.Příjemná do ruky,přehledný nastavování,aspon co jsem viděl.A řekl bych že i tochu lehčí než moje Futaba 3PM.A signál taky v pohodě.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Lukaash
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob srp 12, 2006 5:52 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

no, Futaba MT 3PM-FS je druhy kandidat...lehce levnejsi
skladame ;-)
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3S

Příspěvek od Zerro »

Jirkacbx píše:Kamarád ji má na nitro monstra Genesis od Cenu a docela si ji chválí.Příjemná do ruky,přehledný nastavování,aspon co jsem viděl.A řekl bych že i tochu lehčí než moje Futaba 3PM.A signál taky v pohodě.
Futaba ma docela těžký visílačky,oproti třeba Ko Propu
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
Lukaash
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob srp 12, 2006 5:52 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

KoP je cenove trochu jinde :-) zatim jsem pro tu Sanwu, ale uvidime...jeste je cas :-)
skladame ;-)
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

Lukaash píše:KoP je cenove trochu jinde :-) zatim jsem pro tu Sanwu, ale uvidime...jeste je cas :-)
jasou i levnější KO Propa něž je třeba Helios 10
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirkacbx »

To je pravda,že Futaba je lehce těžší.Ale zas ne moc a mně spíš vyhovuje než to pírko od Sanwy.A když ji už mam na 3 auta,tak ji přeci nevyhodim. :wink: A zvyknul jsem si vcelku rychle.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

Drzel jsem ji ted v sobotu na zavodech v ruce a byla moc prijemna. Zvykl bych si rychle. A co se tyce vyrobku od SANWA tak pry jsou kvalitni a daji se srovnat FUTABOU.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
mirekj
Nováček
Nováček
Příspěvky: 87
Registrován: pon led 22, 2007 11:40 pm

Re: Sanwa MX-3S

Příspěvek od mirekj »

Lukaash píše:sorry ze mam tolik dotazu 8) ale zajimalo by me, jestli ma s touto RC nekdo zkusenost ... diky moc :-)

http://www.iccom.dk/Hobby/Sanwa/billeder/MX-3S-2.jpg
Ahoj Lukáši, nevím, kam až chceš cenově jít a jestli to už v tento okamžik nemáš dávno vyřešené, ale japonská SANWA dělá opravdu kvalitní RC soupravy. Já sám mám Sanwu M11 Airtronic (pod značkou Airtronic Sanwa exportuje do USA) a to je Rolls-Royce mezi rádii na auťáky ... např. paměť pro 30 modelů, podsvícení multifunkčního obřího displeje modré/bílé, kvanta funkcí a programovacích možností, o kterých se předtím člověku ani nezdálo, 4 (!) kanály, pro čuďáky nezávislé ovládání přední a zadní brzdy, vibrace spojené s různými fcemi (jako u mobilů), možnost jednoduchého přesazení pro ovládání levákem/pravákem, ultrarychlý přenos dat mezi Tx/Rx, atd... A je levnější než FUTABA . Umíme pod 10,000,- CZK ...
Uživatelský avatar
Lukaash
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob srp 12, 2006 5:52 pm
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukaash »

diky, neni to jeste aktualni tema...ale kandidat je sice uz jinej, ale porad neni rozhodnuto :-)
skladame ;-)
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3S

Příspěvek od CYBERDREAM »

mirekj píše: Ahoj Lukáši, nevím, kam až chceš cenově jít a jestli to už v tento okamžik nemáš dávno vyřešené, ale japonská SANWA dělá opravdu kvalitní RC soupravy. Já sám mám Sanwu M11 Airtronic (pod značkou Airtronic Sanwa exportuje do USA) a to je Rolls-Royce mezi rádii na auťáky ... např. paměť pro 30 modelů, podsvícení multifunkčního obřího displeje modré/bílé, kvanta funkcí a programovacích možností, o kterých se předtím člověku ani nezdálo, 4 (!) kanály, pro čuďáky nezávislé ovládání přední a zadní brzdy, vibrace spojené s různými fcemi (jako u mobilů), možnost jednoduchého přesazení pro ovládání levákem/pravákem, ultrarychlý přenos dat mezi Tx/Rx, atd... A je levnější než FUTABA . Umíme pod 10,000,- CZK ...
Tak tomu teda říkám RÁDIO!!! :hippie:
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“