Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
shorty
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 577
Registrován: stř zář 30, 2009 4:14 pm
Bydliště: rokycany
Kontaktovat uživatele:

Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od shorty »

tak sem si z hobbycity objednal objednal tuhle vysílačku http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh ... Ch_Tx_&_Rx_
něco o ní napíši.

Jedná se o 2,4ghz rc soupravu nejnižší řady s pořizovací cenou 25 dolaru(500kc) což je srovnatelné s cenou fm, am volantovek prodávaných na bazarech. Vysílačka je 2kanál přijímač je 3kanál sice nemůžete ten třetí kanál ovládat a dá se do něj připojit větráček světla a podobně.
Má klasické vlastnosti trim plynu zatáčení, výchylky řízení, revers plyn zatáčení, led indikace on/off, led indikace baterie( všechy ovladací prvky se zavírají krytem takže si je manipulací nerozhodíte( jako například u aggressou kde sem furt šteloval)ale je tam i tlačítko on/off možná časem se kryt odebere do věčných lovišť dále je dá připojit k PC pomocí DSC( není součástí) a je zde také konektor na nabíjení baterií. U příjímače mě překvapila jeho velikost no spíše nevelikost rozměry 30x20 docela mini a váha skoro žádná. Vysílačka je vyrobena z (made in china) plastu vypadá křehce , takže když spadne na zem se rozbije na "bilion" kousků, ale jinak se zdá že bude držet dobře. Zpátečka má docela krátký chod spíš takový on/off, tato plyn je příjemně delší a dobře se dávkuje. Na HK foru sem se dočet že vysílačka má dosah 700m ( až 1000m) sám můžu potvrdit nějakých 120m auto už pak neni moc vidět :lol:
Spárování s příjímačem proběhlo na 1 pokus. Souprava mě příjemně překvapila.

Už sem viděl že se nějaké objevily na bazaru ua cenu 1800 či 1500 to považuje za zlodějinu, je jasné že né všichni nemají možnost objednávat přímo z hobbycity a když jich někdo koupí vice tak chce na ni něco trhnout za sebe si myslím že cena na bazarech do 1000kč je přijatelná.

Snad tato minirecenze někomu pomůže

Shorty
Přílohy
210220102118.jpg
(40.19 KiB) Staženo 1455 x
210220102117.jpg
(39.92 KiB) Staženo 1457 x
190220102115.jpg
(38.8 KiB) Staženo 1457 x
Frčeldo Serpentini hezky pěkně bokem
Uživatelský avatar
exact
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 121
Registrován: sob říj 10, 2009 10:07 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od exact »

No je pekna, recenze taky :clap: cena je hodne nizka ted jen aby neco vydrzela.
BTW dobra ruka (takova teckovana :--) )
Obrázek
Uživatelský avatar
shorty
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 577
Registrován: stř zář 30, 2009 4:14 pm
Bydliště: rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od shorty »

to je modrej sprej :))
Frčeldo Serpentini hezky pěkně bokem
Uživatelský avatar
rskedar
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1577
Registrován: sob led 05, 2008 3:14 pm
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od rskedar »

supr, jen by mně zajímalo, jak si povede třeba na závodech, kde bude spousta dalších 2,4Ghz... jestli pak nebude zlobit stejně jako jiné levnější wifiny...(NQ4...)
Savage Flux XL HP, SAKURA ZERO S, LRP S10TCR, Venom Creeper http://rcdriftostrava.webnode.cz/
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od Pajik_CZ »

Byl jsem s N4Q na zavodech, kde bylo vic 2,4GHz, a bez problemu, tak nerejpej :D
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od halaly »

Pajiku nekecej, šak my víme, jak si tam brečel, že ti to vynechává :D:D:D:D
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od Pajik_CZ »

Ale to je kvuli cvakly antene :D a uz dost OT. :wink:
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Blahy2
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 269
Registrován: úte pro 08, 2009 8:00 pm
Bydliště: Rokycany

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od Blahy2 »

taky jí mam a zatim bez problémů, jedině je fakt naprd ten kryt přes vypínač...
Tamiya TRF 416 WE klony útočí
hawk
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 19, 2010 3:35 pm

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od hawk »

HK Gt-2 2,4GHz mám už asi půl roku , bez žádných problémů. Až tento týden při ježdění začalo nejdřív zlobit řízení - zatáčelo doprava a pak se k tomu přidal i plyn - auto se zastavovalo s koly natočenými vpravo. Když jsem to vypnul a zapnul nešlo už vůbec nic , ani LED na přijímači nesvítí, jen servo řízení odjede na pravý doraz.Myslím , že nejlepší bude objednat nový přijímač , ale třeba mi někdo poradíte co s tím. Dík.
Uživatelský avatar
Maerek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 711
Registrován: pon lis 17, 2008 10:35 am
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od Maerek »

Já bych nic novýho nekupoval vůbec, jestli ti to předtim fungovalo normálně tak jak mělo tak vem přímač a regulátor obojí rozeber, vyfoukej to kompresorem a mělo by to chodit. Pokuď ne tak je závada někde jinde. Já ve většině udělal tohle a vždycky se to zpravilo. Až se z toho někdy začoudí tak to už je potom blbý :D :drool:
TT-01 - Golf IV
DT-01, Traxxas Summit 1/16
Nějaká ta loďka, stříďáky a lipo :obesenec:
http://www.rcceskebudejovice.wgz.cz/
Uživatelský avatar
minotaur
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 01, 2009 9:42 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobbyking Gt-2 2.4Ghz minirecenze

Příspěvek od minotaur »

Tuhle HK-GT2 jsem si před časem též pořídil do sbírky. Porovnání velikostí volantovek původem Flysky viz můj článek Porovnání RC vysílaček Flysky http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=p ... 2011020005. V tom článku jsou odkazy na další související články.
Pokud porovnám tu HK-GT2 s Ansmannem W5, což je kromě futrálu totéž, tak HK je kompaktnější a odklápěcí překryt má daleko bytelnější než Ansmann. W5 má zase čitelně popsaný ovládací prvky, ale při těch 6-ti čudlících to není problém zapamatovat si. Ten překryt není špatný, zase když už jdu ven, tak vysílačku zapnu a vypnu při příchodu, na čudle se aspoň nepráší. Přijímače jsou v každém případě pěkně malé a za pěknou cenu, s možností nastavit failsafe - Funkce failsafe u tříkanálového přijímače Hobby King HK-GT2R http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=f ... 2011030006 Párování je jednoduchý, přičemž tenhle tříkanál můžete párovat i s palcovkama původem od Flysky.
Michal Nováček
http://rc.305.cz
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“