Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Marcel »

Ahoj, Spektrum me se vsema problemama co se tu pisou opravdu odradilo, chci se zeptat jestli nekdo mate tuhle RC Soupravu http://www.rc-modely.cz/product_info.ph ... cts_id/673 a jake s ni mate skusenosti...pokud vim, Sanwa je kvalitni znacka tak by s ni snad nemeli byt problemy...

Diky za vsechny rady, skusenosti... :wink:
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Virtual »

Nevím, kde bereš pořád jaké problémy? :idea: Tu Sanwu má kámoš a proti DX3R to je bída...
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Marcel »

porad tu jen ctu jake sou problemy se sparovanim a podobne, kdyz uz si koupim tak drahou vec tak by to snad mohlo fungovat ne, ne abych to resil reklamacii a cekal na vysilacku dalsi mesic...
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Virtual »

Tak já tu vidím jen jeden "problém" se spárováním od uživatele, co se o stránku dál ptá, co znamená S/R (takže asi nečet návod), dál už o žádném přetrvávání problému nepíše. :idea:
btw myslim, že i všichni ostatní, co si koupili vysílačku, očekávají, že bude fungovat...
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
Jetson
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 191
Registrován: úte dub 29, 2008 11:22 am
Bydliště: Buštěhrad

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Jetson »

Virtual píše:Nevím, kde bereš pořád jaké problémy? :idea: Tu Sanwu má kámoš a proti DX3R to je bída...
S ohledem na cenu, bych jen nesrovnával uvedenou Sanwu s DX3R, ale s DX3.0 a potom je to stejná bída. Ovšem o žádných problémech u DX3.0 zatím nevím a mám 4 přijímače v autech a taky používám starší DX3 kterou páruju podle aktuální potřeby a taky bez problému.
TA-01 Porsche Cayenne S, TT-01 Skoda 130 RS, CC-01 Mitsubishi Pajero Metaltop, E-maxx 3905, Mini-Z MR02 Porsche 962 No.25, I-Waver 01 Saleen

Spektrum DX3 2,4 GHz, Spektrum DX3.0 2,4 GHz, Perfex KT-18
Uživatelský avatar
mkymky
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 559
Registrován: stř říj 24, 2007 3:18 pm
Bydliště: Brno - Žebětín
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od mkymky »

Jetson píše: S ohledem na cenu, bych jen nesrovnával uvedenou Sanwu s DX3R, ale s DX3.0 a potom je to stejná bída.
No, "bidu" si predstavuju trochu jinak, ale jinak souhlasim, mam DX3.0, 3 prijmace a zadny problem.
Spis jde o to, ze spektrum je mnohem rozsirenejsi a proto i vice diskuze kolem ni.
RC RALLY - rallybrno.cz - www.monkeyracing.cz
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Virtual »

Jetson píše:S ohledem na cenu, bych jen nesrovnával uvedenou Sanwu s DX3R, ale s DX3.0 a potom je to stejná bída. Ovšem o žádných problémech u DX3.0 zatím nevím a mám 4 přijímače v autech a taky používám starší DX3 kterou páruju podle aktuální potřeby a taky bez problému.
Souhlasím, eRko je dvakrát dražší, ale tazatel to už řešil ve vlákně DX3R...že mu to určitě nebude fungovat s automatickým reglem (pak vyšlo najevo, že automat nemá) a končil slovy že má DX3R v plánu. Teď najednou píše jak tu čte o "všech problémech se spárováním a podobně" a to opět není podle mě pravda...viz i tvoje zkušenost.
BTW DX3.0 jsem neměl v ruce, ale jestli je to stejný jako XS-6, tak z hlediska ergonomie je pro mě ta Sanwa mnohem horší.
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Marcel »

Kdyz ja nevim co si mam vybrat, je tam cenovy rozdil ale to by tak nevadilo, jeden mi na ICQ rika ze je psi Sanwa, pak vy ze je lepsi DX3R...fakt nevim...
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Virtual
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1175
Registrován: ned pro 31, 2006 12:38 pm
Bydliště: Praha 3

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Virtual »

Volba je jen na tobě, ale Sanwa MX-3FHSS určitě není lepší než Spektrum DX3R, to je blbost! Kvalita tady podle mě dost odpovídá ceně. Viděl si Futabu 3PM-2,4GHz? Ta je někde mezi...
Tamiya TRF416 WE Stock spec.
Tamiya F104 Pro brushless + lipo
Tamiya Ford F-350 High-Lift brushless + lipo
Active A210SS brushless + lipo
Uživatelský avatar
Jetson
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 191
Registrován: úte dub 29, 2008 11:22 am
Bydliště: Buštěhrad

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Jetson »

MARCELZ píše:Kdyz ja nevim co si mam vybrat, je tam cenovy rozdil ale to by tak nevadilo, jeden mi na ICQ rika ze je psi Sanwa, pak vy ze je lepsi DX3R...fakt nevim...
Já bych to shrnul asi takhle. Šel jsem po DX3 do DX3.0 z důvodu kompatibility přijímačů, nejnižší ceně přijímačů a 2ks přijímače v sadě. Veškerá konkurence se už prodraží, pokud budeš chtít používat vysílačku na víc modelů.
Ale jestli Ti jsou prachy absolutně volné, neřeš Sanwu MX-3FHSS ani mnou doporučovanou DX3.0, ale jdi do DX3R, nebo do Megatech 3PK a se Sanwou M11 taky určitě neuděláš chybu. :D
TA-01 Porsche Cayenne S, TT-01 Skoda 130 RS, CC-01 Mitsubishi Pajero Metaltop, E-maxx 3905, Mini-Z MR02 Porsche 962 No.25, I-Waver 01 Saleen

Spektrum DX3 2,4 GHz, Spektrum DX3.0 2,4 GHz, Perfex KT-18
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Marcel »

No kamarad ma tu nej Futabu akorat je to FM synteza, ale design je stejny jako 2.4 GHz, hodne dobre se s mi s ni ovladal model, Spektrum sem v ruce nemel a Sanwu taky ne...M11 nechci, mozna je to blbost ale nechci ji kvuli hnusnymu vzhledu, taky na tom mi zalezi, Futaba i Spektrum sou obe hezke a uroc kvalitni, v Cechach sou ceny - zlodejina, co se tyce RC Martu, s cenou by nebyl problem...treba ta Sanwa je na RC Martu v prepocku kolem 3 a pul tisice Sk... :doh: porad stale vic dumam nad tou Futabou...
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od martincc2 »

a nechtel bys treba Futabu 3PM Fasst? je to taky 2.4G , sice nema tolik funkci jako 3PK ale je mensi a myslim ze na ni nastavis vic nez dost..
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
Marcel
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1575
Registrován: sob črc 28, 2007 8:25 pm
Bydliště: PB - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Sanwa MX-3FHSS 2.4GHz

Příspěvek od Marcel »

Martin: JJ taky moznost, ma ji Honza Cabalka tak na ni v nedeli kouknu, cenove to nevypada az tak spatne... :wink:
Yokomo D-MAX

Slovenský Drift King 2009, 2010, 2011.
Odpovědět

Zpět na „RC SOUPRAVY“