snih v Municích

Galerie videi a obrázku RC aut, klubova RC auta, RC projekty

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

snih v Municích

Příspěvek od vasiik »

Caaauves klucii, tak jsem pro vas s kamaradama a sestrickou nafotili par fotek, neni to nic moc, pac az na to jezdeni na rybniku je vse foceno mobilem, ale myslim si ze i tak se to da :-)
Uvidite fotky z nasi Municke RC trati + foto z jezdeni na zamrzlem rybnice
Skoda ze nevysly baterky na vic fotek, ale pokud bude zajem a kladny ohlas, nebranim se tomu jeste neco nafotit, uz snad i s kamaradovo lancii :-)

a zde je link: http://vasiicek.rajce.idnes.cz/M_D_racing_Munice/
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Uživatelský avatar
milan008
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 540
Registrován: ned úno 24, 2008 6:38 pm
Bydliště: V Holomóci městě

Re: snih v Municích

Příspěvek od milan008 »

pěkná škola smyků, některé fotky jsou opravdu povedené, příště zkus jít foťákem níž, více se přiblížíš skutečnosti :D
1. Toyota Hilux TF1 offroad-trial special
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od novako »

Čau Budějčáku / Plzeňáku :) , zdraví tě taky Budějčák / Plzeňák - už jsem o tobě slyšel od kluků z Wintercupu v Třemošný, doufám, že se objevíš v Rejštejně, dáme řeč.....
A k tématu - koukám, docela pěkná trať v Municích, až se budu doma nudit, přijedu se podívat. Podobný blbnutí na ledě jsme prováděli také, více si můžeš přečíst (a podívat se) na našich stránkách http://www.hranol.cz, např. článek o "Konec roku a začátek nového"..... (odkazy na youtube jsou v komentářích, nějak mi nejde vložit přímý odkaz :cry: )
OT - v Třemošný ti z RCK pomáhal MartiN
OT2 - cestu do Rejštejna můžem probrat přes SZ....
OT3 - o ČB / Plzni také můžem přes SZ (a následně ICQ)
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od vasiik »

Ahoj, na trat se klidne prijet podivat, samozrejmne s autem :-) ale jeste bych to moc neuspechal, je teprv ve fazi vzniku :-) da se na ni jezdit, ale k dokonalosti se dovede az sleze snih a trosku rozmrzne zem, jinak na jare planujem stavbu dalsi trate, na zanedbane zahrade kamarada, bude to oplocene, zamcene, takze tam postavime mostky, podjezdy a podobny veci :-) nikdo by to nemusel ukrast...
OT: nevim jak ses mohl o me od kluku z tremosny dozvedet, se divim ze si me pamatovali, to asi to cerny auto :-D
OT2: do Rejnstejna se bohuzel nedostanu, auto je komplet rozebrane a mam ho doma, chtel bych ho poradne pripravit na prvni zavod v krumlove, mam porad problemy s kardanem a hnanim predni napravy (stejne jako na zavodech v tremosny), ale pokud to bude mozne, chtel bych odjet cely ostry mistrak zde v plzni...
OT3: o jezdeni v plzni se muzem bavit :-) sam poradne nevim kde (kdyz nepocitam perfektni areal tremosny, kam se dostanu jen obcas) a nemam hlavne s kym trenovat :-( odku jsi, ses tu na koleji primo v plzni..??
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Uživatelský avatar
Dajdou
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 175
Registrován: úte zář 16, 2008 9:23 pm
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: snih v Municích

Příspěvek od Dajdou »

Nazdárek klucí,zde posílám foto z naší zasněžené tratě v municích,v letě se tu bude jezdit určitě mnohem líp,až se to trochu udupe a tak....Ale zatím to je jen RZta až bude teplejec tak se to rozšíří a bude to jako okruh,jsou tu skoky,vanty,vracáky,skopce do kopce atd....
DSC00906.JPG
(156.9 KiB) Staženo 1091 x
DSC00905.JPG
(157.07 KiB) Staženo 1097 x
DSC00907.JPG
(144.18 KiB) Staženo 1091 x
DSC00908.JPG
(169.36 KiB) Staženo 1089 x
DSC00909.JPG
(155.21 KiB) Staženo 1091 x
DSC00910.JPG
(146.53 KiB) Staženo 1086 x
DSC00911.JPG
(147.72 KiB) Staženo 1080 x
DSC00912.JPG
(147 KiB) Staženo 1078 x
DSC00913.JPG
(144.1 KiB) Staženo 1073 x
Přílohy
DSC00905.JPG
(157.07 KiB) Staženo 1068 x
CHASSIS:X-Ray T2 007 v úpravách
KAROSERIE:Subaru Impreza WRC
MOTORY:GP Stock ,Nosram vision REGL:V80R
VYSÍLAČKA:Acoms 40MHz FM
http://www.madracing.cz
Uživatelský avatar
Bárty
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 244
Registrován: čtv srp 14, 2008 11:23 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od Bárty »

Heeej super trať...ale na muj styl asi moc úzká :lol: :mrgreen:
Bárty
ICQ: 470511156 , Email: laribar@seznam.cz
Fotky-http://la4boy.rajce.idnes.cz/

Vodafone chce zrušit sms gratis, my chceme aby se tak nestalo ->http://www.facebook.com/group.php?gid=91336359087
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od novako »

Bárty píše:Heeej super trať...ale na muj styl asi moc úzká :lol: :mrgreen:
široký je to celkem dost, některý místa v Třemošný jsou ještě užší, to víš, není na na styl "dveřma napřed"..... :wink:
spíš koukám, že je to taky na "zahození plic", nahoru, dolu, doleva, doprava...., ale trať vypadá pěkně, zvlášť teď s ušlapaným sněhem, stálo by to za zkoušku, budu se muset na to přijet podívat, třeba po Třemošný.... :)
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od novako »

apropo, co tam takhle uspořádat nějaký "přátelák", tj. volný závod, např. v pauzách mezi RC WRC (např. mezi Třemošnou a Božkovem - únor-duben), když můžeme my jezdit "na západ", mohli by i "zápaďáci" přijet na jih, já bych např. ukecal RCK... :wink: :mrgreen:
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od vasiik »

Trat je suprova, o vikendu jsme na ni s davidem paradne zajezdili :-) uzka je akorat, jako na zavodech, jak v tremosny, tak v krumlove sirsi nejsou :-)
Novako, vubec se neboj, na zadejchani to ani neni, ona se mota porad kolem tebe, je jasny ze par kroku udelat musis, ale neni to nic strasnyho :-) ...pratelak..?? proc ne, ted o vikendu bude tremosna, pak za dva vikendy bude krumlov a pak mame asi 6 tydnu volno, tak klidne muzem neco domluvit! a pripadne jeste jednu trat dodelat :-) - trosku zadejchavaci
Ale POZOR, trate jsou od sebe sice tak cca 5 minut pesky, ale nemame na nich elektriku a ani asi neni moznost ji pritahnout :-) takze pokud mozno nabity baterky a autobaterie nebo neco na nabijeni :-) Tohle je snad jediny problem, jinak autama se dostanete skoro primo k trati...

No kazdopadne, ja se objevim v sobotu v tremosny, takze se muzem predbezne domluvit :-) david bude urcite taky pro...
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Uživatelský avatar
Dajdou
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 175
Registrován: úte zář 16, 2008 9:23 pm
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: snih v Municích

Příspěvek od Dajdou »

Jo přesně tak,byl bych jenom rad,alespon by si na ni zajel někdo jinej než mi dva,klidně mužem uspořadat nějaký ten volný zavod,máme celkem 3 tratě,to je 6 RZ a ještě jedna by se určitě postavila,jak říkal Vašek za 3 týdný by to určo šlo,tak se v Třemošný s nima Vašku domluv..... :)
CHASSIS:X-Ray T2 007 v úpravách
KAROSERIE:Subaru Impreza WRC
MOTORY:GP Stock ,Nosram vision REGL:V80R
VYSÍLAČKA:Acoms 40MHz FM
http://www.madracing.cz
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od novako »

vasiik píše:Novako, vubec se neboj, na zadejchani to ani neni, ona se mota porad kolem tebe, je jasny ze par kroku udelat musis, ale neni to nic strasnyho :-)
na fotkách to vypadá určitě jinak, než ve skutečnosti - pokud to není jako v Horšáku (tam to bylo o plíce!), tak je to OK
vasiik píše:...pratelak..?? proc ne, ted o vikendu bude tremosna, pak za dva vikendy bude krumlov a pak mame asi 6 tydnu volno, tak klidne muzem neco domluvit! a pripadne jeste jednu trat dodelat :-) - trosku zadejchavaci
domluvíme v Třemošný, pokud budete 28.2./1.3. někdo u tratě, přijel bych se podívat (jsem doma...)
vasiik píše:Ale POZOR, trate jsou od sebe sice tak cca 5 minut pesky, ale nemame na nich elektriku a ani asi neni moznost ji pritahnout :-) takze pokud mozno nabity baterky a autobaterie nebo neco na nabijeni :-) Tohle je snad jediny problem, jinak autama se dostanete skoro primo k trati...
Tohle není problém, např. RCK je zvyklé vozit s sebou "kufříkový Pb Aku" pro polní nabíjení, hodil se např. i v Tojicích, když nebyla elektrika, já jsem na to zvyklý z letadel, nabíjí se i z auta....
vasiik píše:No kazdopadne, ja se objevim v sobotu v tremosny, takze se muzem predbezne domluvit :-) david bude urcite taky pro...
jj, v sobotu, pokud se v těch horách sněhu, co slibuje Libor a předpověď neztratíme...
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od Vrakouš »

Pokud bude nějaký přátelák do 100 km, taky bych asi jel.Pokud nebudu v práci.Víc asi ne, můj miláček přeci jen žere v zimě 12-15 l naturalu, :roll: :shock: tak se mi to dost prodraží. :lol:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od novako »

Vrakouš píše:Pokud bude nějaký přátelák do 100 km, taky bych asi jel.Pokud nebudu v práci.Víc asi ne, můj miláček přeci jen žere v zimě 12-15 l naturalu, :roll: :shock: tak se mi to dost prodraží. :lol:
ad kilometry - neboj, my ti to spočítáme tak, že to bude přesně 99km... :lol:
ad spotřeba - to neřeš, moje vozítko žere kolem 10ti furt (a ve městě ještě víc...), to je daň výkonu motoru.... - natankuj ve Chválenicích, tam maj prej benzín nejlevnější... (a ne jako já furt u Shellu)
přeci bys nám nedal se závody košem, už zpracovávám RCK (ale bude mě to stát jejich ubytování u nás i s rodinami :wink: )....
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od Vrakouš »

Když nebudu sloužit ČEZu, těm potvorám, tak bych asi jel.Já jsem na Jižní Čechy zatíženej, a třeba Krumlov přímo miluju. :oops: :mrgreen: Hlavně dejte včas vědět. :--)
Zlíňáci nebijte mě.Zlín a okolí je můj druhej domov.Hodně se tam změnilo, ale znal jsem ho líp, než Plzeň.Kde že mladá léta jsou, 4 roky jsem tam bydlel.......... :cry: :oops: Ale Plzeň je teď můj domov, a pívo tu máme slušný. :wink:
Sorry za OT :oops: :doh:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: snih v Municích

Příspěvek od vasiik »

S Davidem se na pratelaku domluvime, ted bude asi velka pauza v zavodech, tak proc ne :-)
Jeste me napadla jedna varianta, ale psss, david o ni jeste nevi :-) usporadat nejaky vytrvalostni zavod v telocvicne na hluboke, pokud bude skolnik a skola ochotna, sezenem nejaky pocitadlo kol nebo lidi kteri by mohli pocitat, tak si myslim ze by to nemusem byt problem a za par korun startovnyho by jsme mohli sehnat i nejaky ty ceny a lehci obcerstveni :-) vse po domluve...
A nebo jen pratelak u nas v lesich na tratich :-) ale kluci, vy se na to chystate jako na velkou akci, ale varovani, nic velkyho necekejte, trat je pekna, david si s ni dal zalezet a jeste neni hotova, ale je to v lese, bez elektriny a kazda trat tak 5-8min od sebe pesky :-)
OT: Jasny ze pivo je v plzni vyborny, zkousime to kazdy tyden min jednou, jestli se nepohorsilo a porad je to v cajku :-) dnes jsme byli taky, po sesti pivech mi ujely snad vsechny busy, ale nakonec jsem se na kolej dostal :-)
Jinak k nam je to cca 120km, je to dost, ale myslim ze kdyby se usporadal a dobre zorganizoval ten vytrvalostni zavod, tak si myslim ze to za to stoji :-)
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Odpovědět

Zpět na „Galerie“