Mini na vytrvalostním závodu !!!

Galerie videi a obrázku RC aut, klubova RC auta, RC projekty

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

skopy555
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 267
Registrován: úte zář 02, 2008 9:59 pm
Bydliště: Kramolín, PJ

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od skopy555 »

Já bych to s tím podpisem nepřeháněl. Ono se to mění nějak moc často :--)
novako píše:hele, skopy, měl by sis upravit podpis, chybí ti tam "milion" kastlí, přebývá jedno miniinferno a chybí jeden vrtulníček..... :dance: :D :twisted:
TT-01 s mírným tuningem, Subaru Impreza, Xsara, Toyota, ...., odtahovka "Jezevčík RCK"
Savage X s kastlí Quad vlastního návrhu pro radost v létě, F103 a Tyrell P34
Moto Honda 250 cross, BMW 250
www.hranol.cz
"jezdím pro radost, ne pro vítězství! "
skopy555
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 267
Registrován: úte zář 02, 2008 9:59 pm
Bydliště: Kramolín, PJ

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od skopy555 »

Ale zpátky k Rejštejnu - musím se přidat k těm kterým se akce líbila, byl to perfektní modelářský víkend a pokud bude příležitost rád se na "místo činu" vrátím. Kdo tam nebyl o moc přišel, opět se podaqřilo zrealizovat něco co se vymyká "běžnému" ježdění a závodění. Fungovala modelářská výpomoc, kdo potřeboval dostal radu nebo i díly, o pomocných rukou ani nemluvě. Prostě se sešla super parta lidiček.
Díky všem!
TT-01 s mírným tuningem, Subaru Impreza, Xsara, Toyota, ...., odtahovka "Jezevčík RCK"
Savage X s kastlí Quad vlastního návrhu pro radost v létě, F103 a Tyrell P34
Moto Honda 250 cross, BMW 250
www.hranol.cz
"jezdím pro radost, ne pro vítězství! "
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od novako »

skopy555 píše:Já bych to s tím podpisem nepřeháněl. Ono se to mění nějak moc často :--)
...jak co, např. moto se z rozkladu moc nemění, že.... :twisted: :wink:
(teď bych nechtěl být nablízku, au, au, byl bych bit..... :lol: )
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od novako »

skopy555 píše:Ale zpátky k Rejštejnu - musím se přidat k těm kterým se akce líbila, byl to perfektní modelářský víkend a pokud bude příležitost rád se na "místo činu" vrátím. Kdo tam nebyl o moc přišel, opět se podaqřilo zrealizovat něco co se vymyká "běžnému" ježdění a závodění. Fungovala modelářská výpomoc, kdo potřeboval dostal radu nebo i díly, o pomocných rukou ani nemluvě. Prostě se sešla super parta lidiček.
Díky všem!
a všichni fungovali na písknutí..... jak jsem písknul, už byli ve výčepu ! :twisted:
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od vasiik »

S piskanim a vycepem je to fakt, rano sem sel platit par piv a koukam ze tam mam 7 carek za vecer, ani nevim kde se to tam vzalo :-D je mi jasny ze kazdej mel 2x tolik, ale ja jsem preci jen jeste mlade :-D
Fiku, takze dalsi prirustek do garaze jo :-) M-04 :-)
Jinak s tema kolemam jsem to mel taky vsugerovany jinak, tak hlavne ze nam to kluci objasnili, stejne si myslim ze vsichni nemaj zapsany ten pocet kol co odjeli, myslim ze ne jen my jsme sem tam neco zapomneli nahlasit :-) na podobny ostry zavod to bude chtit nejakej elektronickej citac kol :-)
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od novako »

vasiik píše:S piskanim a vycepem je to fakt, rano sem sel platit par piv a koukam ze tam mam 7 carek za vecer, ani nevim kde se to tam vzalo :-D je mi jasny ze kazdej mel 2x tolik, ale ja jsem preci jen jeste mlade :-D
no právě, tak se musíš učit a zaučovat, tohle vydá za několik školení....
vasiik píše:Jinak s tema kolemam jsem to mel taky vsugerovany jinak, tak hlavne ze nam to kluci objasnili, stejne si myslim ze vsichni nemaj zapsany ten pocet kol co odjeli, myslim ze ne jen my jsme sem tam neco zapomneli nahlasit :-) na podobny ostry zavod to bude chtit nejakej elektronickej citac kol :-)
kola by měla být zapsaná poměrně přesně, naše "počítadla" si auta dost dobře hlídala, dělaly čárky sami, i když jsme je zapomněli hlásit - zprvu nás někdy upozornily, pak už jen "čárkovaly" i bez nás, jsou to holky šikovný, šak jim taky patří uznání a dík.....
Profesionální počítadlo je dost drahý, chtěl bych něco vyrobit svépomocí (když už do "toho dělám"), jen nějak teď nemůžu najít žádný "mustr", kterým bych se inspiroval - nevíte nějaký odkaz či popis činnosti?
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od Jirkacbx »

Něco se používá pro 1/18 od Robitronicu a v Sedlčanech používaj nějaký infra z motokár.Co jsem se ptal,tak prej nějakej předchůdce AMBčka.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od novako »

Jirkacbx píše:Něco se používá pro 1/18 od Robitronicu a v Sedlčanech používaj nějaký infra z motokár.Co jsem se ptal,tak prej nějakej předchůdce AMBčka.
tož Jiříku díky aspoň za základ informací, musím začít něco hledat, dřív, než se zima (tedy Míra a Riki) zeptá, co jsem dělal....., teda, jestli už to dělám.... :?
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Mini na vytrvalostním závodu !!!

Příspěvek od Vrakouš »

Tak Miník se nám uzdravil. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Fotky nic moc, ale už zas vypadá jakž takž k světu.Dokonce se mi podařilo slepit i ulomená zrcátka. :twisted: :twisted: :twisted:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „Galerie“