Třemošná 5.4.2014, západočeský pohár rally

Galerie videi a obrázku RC aut, klubova RC auta, RC projekty

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Třemošná 5.4.2014, západočeský pohár rally

Příspěvek od Vrakouš »

Po delší odmlce způsobené finančními problémy, které budou bohužel trvat ještě 3 roky :( jsme se s Mikim opět postavili na start rally závodu. Ruce už nás svrběly po malých volantech. :D

Před osmou ráno se začali sjíždět první jezdci se svými vozy. Start nám umožnili kolegové - soupeři, kteří nejen že se složili na startovné za nás oba, ale zajistili nám i dopravu do místa konání závodu. Kluci, moc díky. Protože jste si nepřáli být jmenováni, tak alespoň fotka vašich a našich aut.

Na startu se sešlo slušných 34 vozů 4WD a 6 vozů 2WD. Po krátké rozpravě se jezdci vydali na pěkně připravenou trať. Pořadatele je nutno pochválit nejen za přípravu tratě, ale i rychlé zpracovávání výsledků, závod opravdu " odsejpal." :clap:
Samozřejmě s nejstaršími podvozky ve startovním poli, které navíc potřebují vyměnit polovinu dílů jsme neměli velké ambice na výsledek, jeli jsme pro radost. A k pěkným soubojům nemusíte jet na špici. V každé RZ jsem dojel jezdce před sebou, měl bohužel s novým krásným Fiatem 124 Abarth dost technických problémů a nám auta až na problémy s volnoběžkami šlapala. Něco jiného je dojet, předjet a místo udžet. Takže jsme se vzájemně v některých RZ předjeli i 5x a závod si patřičně užívali. Před poslední RZ jsem zjistil, že na jezdce před sebou ztrácím 9,8 s a tak jsem se s Tomášem domluvil, že pokud ho dojedu, uhne a pustí mě. Což také gentelmansky udělal a rázem jsem najel víc jak půl minuty a dostal se dopředu.Výsledek sice není nic moc, ale odpovídá naší zastaralé technice a splnili jsme si cíl dojet a nebýt poslední. :dance: A hlavně jsme si závod opravdu užili.

Výsledky závodu: V kategorii 4WD:
1. Libor Kupilík, Š Fabia S2000
2. David Čech, Subaru Impresa 08
3. Petr Kupilík, Mini Cooper WRC

2WD
1. Petr Pavlát, Honda Civic
2. "Riči" Kolář, Peugeot 106
3. Tomáš Čihánek, Alfa Romeo 156

Ještě jednou poděkování všem, kteří nám umožnili start a pořadatelům za opravdu pěkný závod. :clap: :clap: :clap:

Foto Vrakouš a MíraW
Přílohy
Můj prastarý Focus v akci
Můj prastarý Focus v akci
Miki na trati
Miki na trati
Jeden z jezdců RCK Kramolín
Jeden z jezdců RCK Kramolín
P4059576a.JPG
P4059571a.JPG
Pozdější vítěz na trati
Pozdější vítěz na trati
Celkem 40 vozů před startem
Celkem 40 vozů před startem
Můj syn Miki před startem, už povyrostl, je větší než já.
Můj syn Miki před startem, už povyrostl, je větší než já.
Jezci těchto 4 vozů nám umožnili start, vedle naše 2 Fordy.
Jezci těchto 4 vozů nám umožnili start, vedle naše 2 Fordy.
P4059539a.JPG
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „Galerie“