1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Galerie videi a obrázku RC aut, klubova RC auta, RC projekty

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od vasiik »

Tak mame za sebou prvni zavod Krumlovskeho serialu – 4. RC Rally Artic.
Nazev souteze hovori za vse. Arktic :-) Jelo se opravdu na snehu, na zmrzle trave se snehovym popraskem, na zledovatelym povrchu. To bylo poprve za poslednich snad pet let, co se cela soutez ocitla pod snehem. Jelo se to v truhlarstvi, na dvore, proto byly pripraveny i takove uskeky trati, jako snih s pilinama, sem tam nejaky bordel, a na cesti jedne trati byl i snih se sterkem :-)

Obrázek

Obrázek

Kdyz jsme s Davidem prijeli z Ceskych Budejovic (kde snehova pokryvka spise pripomina jemne pocukrovanou babovku) do Krumlova, nestacili jsme se divit, byli jsme radi ze se nase 106ka vubec vyhrabala do zakladny kde se soutez jela :-) vsude bylo neskutecne snehu, pres noc napadlo par centimetru pokryvka cinila dobrych 25 cisel.

Obrázek

Obrázek

To uz jsme si rikali ze to asi nedopadne dobre :-) Po shlednuti trate nam pripadalo, ze se pojede na velmi uzke „ceste“. Trat byla prhrnuta bud uzkym hrablem nebo obycejnou uhelkou :-) Meli jsme z toho trosku strach. Hned po zahajeni souteze jsem zjistil, ze si moje baterky moc v zime nevystaci, takze jsem cely zavod odjel s jednim packem, ktery jsem neustale dobijel. David s timhle nemel problemy. Ten se trapil spis s obutim specialu. Nebyli jsme pripraveni na podobne podminky, proto jsme nekupovali nove ripmaxy a odjeli to cele s Rally blockama, ja mel vsechny 4 novy, David uz jety, proto mu to silene klouzalo, domluvili jsme se a gumy trochu nakombinovali aby se nam oboum jelo v ramci moznosti dobre (clenove tymu si preci museji pomahat :-)

Obrázek

Obrázek

Celkem nas na zavode startovalo 27 z 33 prihlasenych (pokud si dobre pamatuji), ja mel startovni cislo 29 a David 30. Kdyz jsme vystartovali na prvni RZ, zjistili jsme ze ty uzky cesty zas tak uzky nejsou, jelo se hodne pomalu a jelikoz jsme startovali ke konci startovniho pole, uz byl snih trochu ujezdeny a roztahany...

Obrázek

Obrázek

Jak uz jsem rikal, David mel ze zacatku problemy s gumama a proto dve RZ dojel s vetsi ztratou, ale po prezuti vozu se rozkoukal a jelo se mu lip. Po kazde odjete rychlostce jsme museli auto kompletne vyfoukat, ocistit steteckem, zbavit se snehu z podvozku a auto neustale rozhybavat, protoze byl servis ve „stodole“ a byla tam zima. Mezi rychlostkama by auto bezproblemu zmrzlo :-)

Obrázek

Obrázek

Od druhe RZ jsme mivali s Davidem podobne casy. V posledni, cca 1.5 minutovy RZ jsme dojeli na pul vteriny stejne. Jelo se 7 RZ, vetsinou kolem 2-6 minut a dojizdeli jsme okolo 14-20 mista, na to ze jsme jeli na snehu, s nic moc technikou proti krumlovskym mistrum :-) jsme nadmiru spokojeni :-)
Jelo se pekne a celkem bez vetsich problemu, az na RZ 4, kde si david spletl odbocku (nekdo pred nim asi nechtene kopl nebo vylitl do znaceni) a jel kus cesty po spatne RZ a protoze jsme poctivi zavodnici, tak se vratil a pokracoval dal, coz mu nahnalo minutovou ztratu.
Celkove vysledky:

1. Tomáš Lovčík 18:26.20 sk. A
2. Frantin Doležal 18:34.90 sk. A
3. Radek Pavliš 19:24.90 sk. A
4. Dejv Mišálko 19:56,60 sk. A
5. Petr Jaroš 20:45,50 sk. A
6. Tomáš Moravec 21:00,70 sk. N
7. Martin Kraus 22:24,70 sk. A
8. Petr Jaroš ml. 22:51,40 sk. A
9. Radek Perník 22:54,60 sk. A
10. Tomáš Hejna 22:55,08 sk. N

17. Vašek Vomáčka 26:24,00 sk. A
22. David Vaš 28:29,70 sk. A

Obrázek

Obrázek

Foto, video a kompletni vysledky ve skupinach a celkove naleznete na:
http://www.rca-ck.com/

Soutez diky organizatorum, casomericum a ukaznenym jezdcum dopadla perfektne, kdo neprijel, prohloupil, byla sranda, perfektne jsme si zazávodili a uzili spoustu legrace. K dispozici bylo obcerstveni a ohrat jsme se mohli u ohne :-)
Uzili jsme si to a tesime se na pokracovani serialu :-)

Obrázek

Obrázek
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Uživatelský avatar
Dajdou
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 175
Registrován: úte zář 16, 2008 9:23 pm
Bydliště: Hluboká nad Vltavou

Re: 1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od Dajdou »

Já bych chtěl samozdřejmě taky poděkovat organizátorům a časoměřičům,za dobře připravený závod,byl to můj první závod,který jsem nejen ja,ale určitě i všichni náramně užíly,až na tu zimu která zde panovala :D. Dále Vašíkovi za propůjčení zadních kol,musím ti je ještě vrátit :lol:
Diky všem učastnikům za krásně strávený den a už se budem těšit na dalši závody...
CHASSIS:X-Ray T2 007 v úpravách
KAROSERIE:Subaru Impreza WRC
MOTORY:GP Stock ,Nosram vision REGL:V80R
VYSÍLAČKA:Acoms 40MHz FM
http://www.madracing.cz
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od Vrakouš »

Pěkně jste se zvezli, dobrý jsou i fotky. :clap: :clap: :clap: Jen mi překvapilo, že si jezdci pomáhají nohama ?! :shock: U nás pouze rukou. :dance:
Co to, že byl Radek "až" třetí ? :--)
Pěkný jsou ty dvoukolky.Měli bychom tuto kategorii taky zavéct. :think: :think: :think:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
vasiik
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 282
Registrován: čtv srp 07, 2008 9:42 pm
Bydliště: České Budějovice, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od vasiik »

Fiku, dvoukolky jeli jen tri, taky jsem o tom uvazoval, ale pak jsem od toho upustil (financni stranka)
Take jsem byl prekvapen ze si tu muzem pomahat nohama (je to rychlejsi a snazsi), moc se mi to nelibi, ze zacatku jsem auto vytahoval pouze rucne, ale kdyz jsem videl ostatni, jak si proste auto jednodusse posunou nohou a neztraci tim, tak jsem taky zacal... pak to taky obcas vypadalo jako na fotbalovym hristi :-D (proste jiny kraj, jiny mrav)
No, Radkovi se az tolik nedarilo, prvni rychlostku dojel az patej, coz bylo snad pro vsechny prekvapenim, povidal ze se seznamuje s technikou :-) Jen Tomas Lovcik na sobe nedal nic znat a obsadil prvni misto...
podvozek: Xray T2V 009 v rally úpravě
kastle: subaru impreza 08, peugeot 207 S2000, VW Golf
elektronika: V80R profi + Tamiya Super Stock + Futaba M. 3PM FS 2.4GHz + Savox SC-1257TG
web: http://www.rcrallycup.cz
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11520
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od Jirkacbx »

Fotky mooc pěkný a povedený.Za trochu toho sněhu bud rád,kdo ví,kdy se zas na něm svezete.
Pomáhání nohou.Jak se píše "jinej kraj,jinej mrav".Ale nevypadá to moc pěkně a navíc rukou jsi i penalizován,že se nejede moc čistě či dost divoce.U nás je prostě kopnutí do auta trestný a tak to jistě zůstane.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od Vrakouš »

Ze začátku jsme taky kopali, a když se zavedlo pravidlo pomoct si jen rukou, tak jsme brblali.Dnes jsem za to rád, jezdí se víc na přesnost, klidněji.A dělá se méně chyb, líp to vypadá i na pohled.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Signboss
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 784
Registrován: pát říj 31, 2008 6:21 am
Bydliště: Plzeň - sever : HROMNICE

Re: 1.2. 2009 4. RC Rally Artic (Český Krumlov)

Příspěvek od Signboss »

Pěknej report. Ale musela vám bejt zima BRRRRRRR!!!!!. Hlavně že to auta přežily. :hippie:
Podvozek: X-RAY T2
Kastle: ŠKODA 130 RS Gambrinus
Servo: BlueBird Regl: Novak Motor: LRP Vector
http://www.frmolshop.com
Odpovědět

Zpět na „Galerie“