REELY Carbon Fighter

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od Domca234 »

vždy mi vše přišlo v poho :)
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od PBcko »

tak to máš kliku ;)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od Jirkacbx »

Většina nebo spíš všechny věci od REEly,Conrad a Carson stojí za 2 věci. :?
Na bazarovým Blitzovy neni co koukat.
Maximálně přehodíš pohon za výkonnější a zkontroluješ diferák.
Vděčný a nenáročnýauto.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
PBcko
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 323
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:07 am

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od PBcko »

takže i motory Carson stojí za prd?
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od Vrakouš »

Od loňska zkouším 2 Carson senzorové stříďáky 12Z, a zatím drží.Odjeto tak 6-8 závodů, nevím přesně.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Ondras83
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 29, 2011 12:00 am

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od Ondras83 »

mam spalovak 1:8 z toho obchodu, co pises...dlouho jsem neco shanel, studoval net, pak prisel tata, ze to objedname, mrkli jsme na to, dobra cena, sup, za 2 dny to mel doma....pak jsem objevil tohle forum a tloukl se do hlavy o stul, NICMENE...jako prvni byla spatna svicka, nebyla v tom baterka a zhavitko (startovaci sada)...dokoupeno, prvni start se nepovedl, druhej den taky nic, treti uz jsem to nevydrzel a jel za znamym letadlarem, chytlo to, ale zjistilo se, ze je praskla hlavni tryska...shaneni (www.rc-auta.eu) a prej ze neexistuje, jen samotnej karbec za 2000,- bez posty ;)...objednal jsem teda to nejpodobnejsi z fotky, co jsem tam nasel a i pres varovani prodejce, ze mi do auta nepujde jsem to koupil - blbouckej kousek mosazi a sroubek s O-krouzkem 489,- :evil: no nic, ted se po par marnych pokusech uz auto podarilo nastartovat, sice zezacatku docela chcipalo, ale nakonec jsem to nejak naladil, 2 nadrze na stojanku a pak dalsi 3 v nadherny euforii z paradni hracky :D...mam to doma a tesim se, az zejtra zase pujdu jezdit...takze 5 nadrzi (jedna cca 15 min jizdy v plyn tempu), zhoblovany zadni gumy (2wd) ale pozitek zatim dobrej.....

podvozek je kovovej (asi hlinik), parohy pro tlumice hlinikovy, prevody zelezny, tehlice hlinikovy, ramena vypadaj obstojne...trefili jsme parkrat obrubnik v plny rychlosti a zatim nic neprasklo (ale je mozny, ze se mi to zda, zatim jsem videl jen 1:10 modely a tam jsou ty ramena slabsi), hlinikovy tlumice asi olejovy, startovani dostalo dost zabrat (tahani jako u motorovy pily) a zatim taky drzi, az se divim, protoze to pri neuspesnejch pokusech o nastartovani dostalo celkem zabrat... zatim malo najeto, ale ŤUK ŤUK zatim to drzi...

jeste chvili pojezdime a jak se zacne srat, asi pujdem do neceho jinyho a nejlip 2 kousky, at muzem zavodit

jinak jsem kupoval auto - 3700,- baterku, nabijecku, 8AA, zhavitko, svicku, benzin, oleje...vyslo to asi na 5 tisic....ten spalovak, dokud to drzi, tak ma neco do sebe :) poradnej zvuk, kouri to, hrabe to jak vztekly a tvari se to jako dospela hracka :) - ale stejne, casem chci do elektro modelu.

takze jak rikam, ZATIM spokojenost - dokud se neco neposere
1:8 buggy spalovak Reely - zatim vse funguje, jak ma
do budoucna: 1:10 elektro onroad na rally (podvozek LRP, kastle Octavia WRC)
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od kolajz »

bzučí to , žere to a aby to jen člověk furt tankoval. Když spalák jedině natural.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
PeLi CZE
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 240
Registrován: čtv pro 02, 2010 4:15 pm
Bydliště: Vysočina

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od PeLi CZE »

K tomu obchodu, moje první TL-01b jsem si u něj objednával. Bylo napsáno nové nepoužívané, ale domu mi přišel téměř vrak, převody byli strhané, jeden tlumič ohnutý, šasi slepované vteřinákem. Po asi týdnu ignorace jsem zavolal z matčiného telefonu a domluvily sme se na výměně zboží, v druhém chybělo servo, ale měl jsem svoje tak mi to tak nevadilo...


Jinak ještě kámoš objednával TL-01 onroad a přišel mu domů podvozek REELY TC-03.... to samé, po nějaké době co ho ignoroval zavolal z jiného čísla a dohodli se na vrácení peněz.

Dle mého, pokud máš na výběř, vyhni se obloukem tomuto obchodu...
HPI Bullet 3.0

Minulost: TL-01 B, TL-01 B II, TT-01, Himoto Emxt-1, Losi XXX-S, CC-01, TT-01, Xray T2Rpro, HPI Bullet 3.0
fightliner
ZLODĚJ, PODVODNÍK, GRÁZL a LHÁŘ
Příspěvky: 186
Registrován: ned led 29, 2012 11:44 pm

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od fightliner »

peli... taky mám zkušenost... poprvé a naposled jsem si něco u nich objednal.. byly to dva modely EP mustang :D s tím že jeden bude komplet a druhý bez elektroniky.. pokud víte o jakém modelu mluvím, jistě víte, že má naprosto unikátně uložený motor a ND jsou nesehnatelné...
první podvozek jsem vzal a vyjezdil v garáži na ní 500mah baterku ( což je asi 2 minutky jizdy.. vše v pohodě....

pak přišel na řadu druhý podvozek.... přišel bez těch atipických řeminků a převodů, proto mi bylo jasné, že auto jde pryč. jelikož jsem potřeboval 2 stejné modely, vracel jsem je oba...

zpráva z e-shopu byla přímo neuvěřitelná :D

vypálený regulátor
vyzkratovaný motor
sjeté gumy
znicěné převody

a kastle v dezolátním stavu...

prodejce jako připomínku dal, že modely jsou výstavní... jeden měl poškrábané spodní plato a kastle byly v dezolátním stavu už od prodejce...

prodejce mi sdělil, že mi buďto vrátí modely zpět, nebo mi strhne vzniklou škodu tj. 1900,- ( podle prodejce)

to mluvi za vše... pokud dokážu na prostoru 10x10 metrů za 2 minuty takto poškodit model, tak kvalita odpovídá za vše...
LŽU, DĚLÁM PODRAZY, OJEBÁVÁM LIDI ... NO JSEM PROSTĚ ZMETEK, TAKŽE POKUD CHCETE SE MNOU OBCHODOVAT, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE VÁS VOJEDU.
aurexx
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 19, 2012 9:15 pm

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od aurexx »

Panu fightlinerovi se ČOI vysmála. Zveřejnili přepis komunikace (asi nekompletní). Obrázek si může udělat každý sám.

http://www.electro24.cz/custom/1610.txt
martysak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 57
Registrován: stř srp 10, 2011 9:11 am

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od martysak »

Náhodou od reely mi brushles ranger buggy drzel porat snad 2-3 roky tak sem ho koupil jeste jednou ve sta ebnici taky mel uz neco nalítáno jedine co se ojede tak po pul roce je spur a kdyz se koupi hlinik tak jezdi skoro bez problémů možná časem něco odejde ale vydrzela 3 roky vic nez trx slash 4x4 měsíc
Slash 4x4
Reely buggy ranger brushles 4x4
Losi micro crawler rock
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: REELY Carbon Fighter

Příspěvek od kolajz »

tak to jezdíš asi hodně opatrně a moc to nehoníš :D mě by nevydržel ani 1 baterku.
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Odpovědět

Zpět na „REELY“