MAD TRUCK

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1513
Registrován: pát říj 20, 2006 4:31 pm
Bydliště: Valdice
Kontaktovat uživatele:

MAD TRUCK

Příspěvek od Mirek »

mate stimto podvozkem naky skusenosti??
dik
*Míra Veselý*
<< HPI BLITZ >> , eZrun 60A + 8,5z , Turnigy 4000mAh 30-40C , TL-01
-Eurgle 2,4ghz, U14 , Battery Master 6
bylo: onroad: ALS racing M240, TT-01, TL-01, TB-02,Yokomo DriftPackage, Xray 007,....offroad: Traxxas E-Revo VXL, DF-02, CC-01, Himoto EMXT-1, Reely EP16, SCX-10 Honcho
Uživatelský avatar
tomik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1677
Registrován: pon bře 05, 2007 2:52 pm
Bydliště: Vsetín (Hošťálková)
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od tomik »

no, ja bych radší už šel do cross tigera, protože toto je takove jinak(možná i hůř :? ) řešené, nějak jsem na to neviděl ND, a navic ty odkryté převody... :roll:
Tamiya DB-01Durga
BRUSHLESS COMBO IN CAR :)
Uživatelský avatar
Mirek
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1513
Registrován: pát říj 20, 2006 4:31 pm
Bydliště: Valdice
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od Mirek »

njn,tak prevody se zakrejou..ale me de oto ze ja do cross tigera..proste podvozku tl01 nenacpu baterky spajeny vedle sebe..a myslim ze sem by to slo a i ten podvozek vypada dcl dobre..no uvidime co napisou ostatni
*Míra Veselý*
<< HPI BLITZ >> , eZrun 60A + 8,5z , Turnigy 4000mAh 30-40C , TL-01
-Eurgle 2,4ghz, U14 , Battery Master 6
bylo: onroad: ALS racing M240, TT-01, TL-01, TB-02,Yokomo DriftPackage, Xray 007,....offroad: Traxxas E-Revo VXL, DF-02, CC-01, Himoto EMXT-1, Reely EP16, SCX-10 Honcho
Uživatelský avatar
jenyx
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 278
Registrován: ned lis 02, 2008 9:33 am
Bydliště: praha 4 lhotka
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od jenyx »

cus,
Já mam mada a jelikož všichni tento podvozek odsuzují u mě je bezproblému.Jediné co jsem musel udělat bylo zakrotování převodů kvůli všudy přítomným kamínkům,ale to byla hráška pak se mi okousaly převody od serva(nechápu proč tam měli servo s plast.převody).Pořídil jsem servo hitec hs-645mg s kov.převody a zatim bez problému.Další z problému bylo ,že jsem za zimi vlítl čelně do betonové tyče a nárazník byl na padrt.Tak jsem koupil nový ,ale v zápjetí jsem na modelbazaru objevil inzerát.Koupij jsem železnej nárazník a hliníkové ramena a už jsem měl pár crashů a narazník OK.A posledním urazem auta bylo ,jsem narazil kolem a zlomila se páčka na zatáčení kol tak jsem pořídil novou a jezdí dál.Tak to je zatim vše z mýych zkušeností s HBX
Traxxas Slash brushless Velineon lipo:turnigy 3s 25C
Xray T2 007(na rally),Elektronika:Regl:Team wave RB-30+Nosram Vector x11 17.5 Servo:bluebird 631 digital
rc souprava-Spektrum 2.4ghz DX3.0 Baterie:3x Zippy lightmax 2s 25C 4000mah
Uživatelský avatar
Matěj Foldyna
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 494
Registrován: sob říj 28, 2006 8:41 pm
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od Matěj Foldyna »

kamoš tento podvozek má jezdi tam cca5,5z bezuhlikač ,zatim žadné velké opotřebení ,kvalita je asi střední. :mrgreen:
FG baja buggy 4WD competition, Spektrum DX3R

Web: http://www.rcauta-fm.cz
Uživatelský avatar
noha
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 720
Registrován: stř led 24, 2007 9:03 pm
Bydliště: Kardašova Řečice

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od noha »

Abych to upřesnil....kvalita je kus od kusu.Když jsem ho dostal na recenzi tak jsem chytil dobrej kus co mé ježdění přežil :D ovšem známej to štěstí neměl...po vybalení z krabice špatně vystřižené otvory pro kastli resp. na každé straně 4 díry...moc pěknej pohled to byl :lol: jak když to prostříleli.po sundání kastle a obhlídce modelu další nedostatky ato : spatně odlité díly-kosky chyběli,některé díly deformované,tak že šlo na reklamačku a poslali obratem jinej kus.S tím že at ho prohlídnou at se věc neopakuje...a co by ste řekli? hovnajs velebnosti..neprohlídli nic a vypadalo že ho poslali znova.Opět reklamace a na potřetí se to povidlo :D Mad jezdí i nadále s úpravami ale jezdí.Ovšem na nějaký vyskakování to není kluci ...je to taková lepší hračka.Na takové to "normální ježdění" plně dostačující ovšem do větších akcí jako jsou nějaký jumpy větší než obvykle tak to nedoporučuju páč se rozsejpá jak Lego :D ...ale opakuju znova je to kus od kusu a to dle mě teda nedělá model modelem páč spolíhat se na to jestli dostaneš dobrej kus je děsná píčovina :D Pokud se něco jede sériově tak by to mělo mít tak více či méně stejnou kvalitu....pic noha hovado roku 2007 debil,vocas,notorik v jedné osobě :dance:
http://nohajz.rajce.idnes.cz/
Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od Lukass »

lol...5,5 střídák je do takového auta trošku moc ne? :shock: :shock: co mu na to říkají převody a poloosy??
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
jenyx
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 278
Registrován: ned lis 02, 2008 9:33 am
Bydliště: praha 4 lhotka
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od jenyx »

Převodyse trochu ojíždej a poloosy se po čase nevym jak to popsat vyrejvaj(ten kov se tim tlakem ohybá).Má někdo lepší vysvětlení??
Traxxas Slash brushless Velineon lipo:turnigy 3s 25C
Xray T2 007(na rally),Elektronika:Regl:Team wave RB-30+Nosram Vector x11 17.5 Servo:bluebird 631 digital
rc souprava-Spektrum 2.4ghz DX3.0 Baterie:3x Zippy lightmax 2s 25C 4000mah
Uživatelský avatar
jenyx
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 278
Registrován: ned lis 02, 2008 9:33 am
Bydliště: praha 4 lhotka
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od jenyx »

Tak co este se vám nic nesnicilo ze nepisete??Já už jsem mislel ze mam motor v haji a pak jsem zjistil ze je jeden sroub ktey drzi motor uvolnej.UF uf
Traxxas Slash brushless Velineon lipo:turnigy 3s 25C
Xray T2 007(na rally),Elektronika:Regl:Team wave RB-30+Nosram Vector x11 17.5 Servo:bluebird 631 digital
rc souprava-Spektrum 2.4ghz DX3.0 Baterie:3x Zippy lightmax 2s 25C 4000mah
giff
Nováček
Nováček
Příspěvky: 76
Registrován: pon zář 01, 2008 10:19 pm
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od giff »

čau ja jezdim s madem a zatím bez problemu už to zažilo taky par crash testu a nic. akorat sem jel jedno bez kastle a urval sem domek na diferak. ted uz jezdim jenom s kastli=) jinač mám hlinikové předni ramena, a držaky tlumiču mam taky v hliniku. jinač všechny převody drží a ani se nejak moc neopotřebavaji ., dostupnost dilu luxusní... to jsou me poznatky mam ho zatím chvili...
auto:na prodej[/color] losi desert truck 1:1O
losi xxx-s
Uživatelský avatar
sejvi
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 07, 2013 10:39 pm

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od sejvi »

Trosku to tady ozivim, doufam ze sem jeste nekdo chodi a poradi mi... ;)

Jaky koupit regulator do MAD TRUCKu..? Koukal jsem po nejakych na hobbykingu: http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... llers.html Ale nevim ktery koupit, aby mi to dobre slapalo s motorem Tamiya RS-540 Sport Tuned Motor (23 zavitu) - http://www.autanavysilacku.cz/test/inde ... be723e87d.

Nebo rovnou koupit nejaky SET? http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ombos.html

K motoru ted mam regulator Tamiya TEU-101BK - http://www.mz-racing.net/p656-45029-tamiya-teu-101bk/ a strasne se prehriva, tedy auto jede 2min a konec, musim pockar az regulator vychladne a zase muzu jezdit jen 2min. :(

Baterii pouzivam RC Li-pol TURNIGY 5000mAh, 7.4V, 2S1P, 20C. Aktualni fotky: MAD TRUCK foto 1, MAD TRUCK foto 2
Super 3D flatform EPO | AXN Floater-Jet (prodáno) | Micro Cessna 781 | V-MAX TY901 | Mad Truck 4x4
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11509
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od Jirkacbx »

Stačit by měl pro 23z motor alespon 60A regl.
Navíc,Lipo má málo Céček,pro monstra aspon 30C,aby se ti aku moc rychle neodporoučely.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
sejvi
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 07, 2013 10:39 pm

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od sejvi »

Tak jsem nakonec koupil regulator EZRUN 60A Sensorless Brushless ESC RC 1/10 Hobbywing V2.

Obrázek

A ted se jeste rozhoduji zda koupit na MAD TRUCKa motor 9T nebo 13T. Co by jste mi doporucili?

1) eZRun 9T 4300kv RC Brushless Motor Hobbywing
2) eZRun 13T 3000kv RC Brushless Motor Hobbywing
Super 3D flatform EPO | AXN Floater-Jet (prodáno) | Micro Cessna 781 | V-MAX TY901 | Mad Truck 4x4
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: MAD TRUCK

Příspěvek od 3p0 »

Asi by jsi měl hledat motor velikost 540, dejme tomu 8,5T.
Ty motory co píšeš jsou 380-tky s rozměry 540-tky.
Budou sice chodit, ale na tak velký model je budeš muset zpřevodovat hodně do lehka.
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „HBX“