Koupě mobilu

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Zdravím,
potřebuju nutně nějaký levný mobil - do 2,3 tisíc. Vlastně ho potřebuju jako nouzovku a chci, aby uměl:
- WIFI
- MP3 přehrávač (3,5mm jack)
- nejlépe Android - ale není podmínkou
Prosím napište sem svoje návrhy, moc to spěchá a čím víc, tím líp.
(BAzaru se také nebráním)
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od Speedman »

HTC Wildfire ?
Splňuje tvé požadavky a použitý bych do 3 tis. snad uměl sehnat. Samozřejmě s veškerým příslušenstvím a doloženou historií.

Taky teď sháním nějakou nouzovku za androida, který jde do opravy, ale asi si budu hrát s iPhonem 4 :D
Uživatelský avatar
ZeN
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 179
Registrován: úte pro 28, 2010 4:12 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od ZeN »

Sice trochu drazsi, ale co uz budes to met uz na dyl je to SAMSUNG GALAXY MINI....dost peknej telefonek ma wifi, je to anroid a navic ma GPS :lol:
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Tak nakonec jsem si sehnal
Obrázek
Díky za názory :)
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od Speedman »

HD2 do 3 tis? :D To seš dobrej. Luxusní telefon :) Alespoň hardwarově, windows se moc prakticky využívat nedají...
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od deathskull »

staci prehrat na android:) coz neni takovej problem a za hodku mas peknej telefon s android systemem. Jinak cena HD2 se opravdu pohybuje okolo 3- 3,5k tak ze cena je relevantni.
A co se tyka vyuziti WMka, radsi bych doporucil nejdrive vyzkouset, nez tady nekdo neco zacne rikat. WM jsem pouzival jit od verze 2003 a nemuzu na nej rict nic spatneho. WM byl a vzdy bude spise pro stylus nez pro ovladani prsty. Jedina zmena je u WP7, kde se zmenilo celkove ovladani, ale take i vlastnosti system (myslim ze WP7 je krok zpet pro microsoft).
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Doteď jsem používal a byl zvyklý na androida, kde si můžu stáhnou aplikace od kytarové ladičky až po určení otáček rotoru pomocí zvuku.
Zkusím Windows a pak když tak změním na androida.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od Speedman »

HD2 je první a možná i jedinný telefon s WM 6.5. Jak říká halaly, přesně to na androidu můžu :) o HD2 jsem uvažoval právě za předpokladu, že bych ho přehrál na Androida, ale ne vše by bylo úplně funkční, už nevím co tam bylo za problém, řešil jsem to před půl rokem.
Vzhledově se mi WM sice líbí a android bez nadstavby moc pěkný není (věc vkusu), ale s grafickou nadstavbou (u mě Samsung) je to dokonalej systém :) U iOS 4 mi vadila nemožnost téměř jakéhokoli nastavení, nemožnost stahování čehokoli mimo iTunes... Na druhou stranu perfektně rychlej s vychytanej systém.
iOS5 vypadá, že nějaké nedostatky iOS4 má vyřešené, tak jsem zvědav.
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od deathskull »

no, co vim, tak na HD2 funguje vse. jen to nesmis spoustet jako druhej system ale musis primo prehrat ROMku z WMka na Android. Android jsem uz pouzival i na Touch Diamond II a predtim i na KAISERu a taky nebyl kdovijakej problem. Ze nefungoval fotak, to mi fakt nevadilo:) WM byl dobrej system a s androidem jsem naprosto spokojenej:) Pouzivam raomku bez graficke nadstavby od HTC (mam Desire HD) a nainstalovano GOcko a naprosta spokojenost:)
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Tak nakonec jsem byl podveden.
Viděl jsem inzerát HTC HD2 za 1700Kč a naivně jsem si myslel, že to tak prostě je. Ještě týž noc (ve čtvrtek) jsme se domluvili, že mu pošlu peníze - no domluva skvělá, rychlost odezvy cca 1-2 minuty - no a tak jsem mu poslal "jen" 1200Kč s tím, že mu zbytek pošlu v pondělí nebo úterý. V pátek jsem jen tak projížděl aukro a narazil jsem na aukci, kde jsou úplně stejné fotky, popis no prostě všechno jako v inzerátu, na který jsem naletěl. Je to tento inzerát (už je smazaný a všechny inzeráty tohoto uživatele taky - mám to puštěné na googlu v archivu) http://webcache.googleusercontent.com/s ... .google.cz
Tak jsem mu hned poslal mail, s aukcí a tím inzerátem. No samozřejmě neodepsal. Tak jsem se odhodlal mu zavolat a volané číslo je mimo provoz. Tak jsem dal do googlu jeho číslo účtu a vyjelo mi to nějaké jeho aukce na mě neznámé stránce, kde měl uživ. jméno bardek1308
Tak jsem ho zase dal do googlu a vyjelo mi to, že má účet na aukru, jenže je odpojený. Nicméně před 3 týdnama kupoval od někoho kompresor na 12V a podle komentáře vše proběhlo v pořádku. Takže jsem psal email už tomu prodejci, co prodával kompresor, jestli by mi nepomohl.
Pokračování příště.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Jo a zapomněl jsem napsat, že měl ještě ve čtvrtek/pátek hodně inzerátů na bazos.cz a ty jsou už teď smazány. Taky tam měl inzerát na Nokii N97 nebo tak nějak a zase se to shodovalo s aukrem.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Tak už mám jeho pravé tel. číslo, celou adresu a pravý email. Teď jenom čekám na dalšího uživatele, se kterým měl ten hajzl uzavřený obchod, který proběhl v pořádku. Tím se mi ověří pravost všech údajů a půjdu jednat.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od Speedman »

Nechtěj vědět o kolik jsem přišel já. Musíš holt přemýšlet, jestli cena není až podezřele výhodná... Snad to dostanež zpátky a kdyby ne, tak 1200,- se v nejhorším ještě dá... :? Já už nakupuju jedině od přátel, anebo z aukra od super prodejců anebo od někoho jiného, ale pouze osobní předání.
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od halaly »

Kua ale ještě jsem nikdy nebyl podveden. Ani nevím, co mám dělat, když ten člověk bydlí 300km daleko.
Napsal jsem mu, že jestli v pondělí na účtu nebudu mít peníze (čes. spořitelna), tak to začnu řešit přes policajty. No snad jsem ho vystrašil. :?
Těch 1200 je pro mě teďka dost, všelijaké akce, příští týden jedu do Chorvatska... A ještě jsem si chtěl pořizovat plazy :)
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
Speedman
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1406
Registrován: pát srp 22, 2008 4:10 pm

Re: Koupě mobilu

Příspěvek od Speedman »

Jdi na policajty hned. Čím dřív, tím lépe.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“