---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
laggie
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon srp 19, 2013 4:17 pm

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od laggie »

aha tak že by si takhle vydělávali a pak to jenom budou zneužívat. Ale vždyť je tam možnost uvést i nesprávní údaje, tedy až na adresu pro zaslání ...
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Tommy Poser »

A proč si budu dělat vizitky s falešnym číslem,jménem a mailem? :-/(
Vono je to ale dneska už myslim stejně jedno.Neni tejden,aby mi nezavolal nějakej seriózní výzkumník s tim,jestli na něj mam 5 minut čas a reklamní maily vymazávám ob den po desítkách.
laggie
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: pon srp 19, 2013 4:17 pm

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od laggie »

já myslela při registraci ... a jo je to pravda furt mě někdo otravuje a většinou to není 5 minut.
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Citelis »

A na vizitku taky falešné údaje :mrgreen: Nevím k čemu pak taková vizitka je ... na utírání zadku je to moc tvrdé :--)
Mě zaplať pán bůh nevolá nikdo ... maximálně jednou za měsíc až dva, nějaký zoufalec, kterého okamžitě pálkuji pryč. Ale je pravda, že nevlastní žádné slevové kartičky a osobní údaje si celkem střežím :binkybaby:
HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
Uživatelský avatar
lukin1156
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 417
Registrován: stř bře 07, 2012 8:53 pm

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od lukin1156 »

já jí to zvedl a v ten moment nastartoval traktor...tak nech se domlouvá :D
Nabízím soustružení a frézování všeho druhu
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Jirkacbx »

Různý nabídky na vizitky nemaj cenu,jelikož i když zašlete nějaký podklady,vždycky bude potřeba nějaká další práce někoho dalšího a to si slušně naúčtují.
Pár nabídek,už ani nevim od jaký firmy,mi postupně přišlo a ted jen úspěšně mažu nebo zasahuje Spam filt.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Tommy Poser »

Naskytla se mi možnost koupit velice výhodně šestikanálovou vysílačku s šesti přijímačema.Že prej přechází na 2,4Ghz Dal sem si den na rozmyšlenou,že jako kouknu na netu a pročtu nějaký hodnocení.Ale ještě před tím mi došlo,že je to "letec" a tudíž to je 35Mhz Asi se na to vybodnu,páč jednak stejně nemam prachy a jednak je to tak prostě daný...
Ale stejně se zeptam.Proč se s tim nesmí jezdit po zemi?Dyk je přece úplně jedno,jestli se někomu nějaký letadlo "pohádá" s autem a nebo s jinym letadlem.
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od novako »

Tommy Poser píše:Ale stejně se zeptam.Proč se s tim nesmí jezdit po zemi?Dyk je přece úplně jedno,jestli se někomu nějaký letadlo "pohádá" s autem a nebo s jinym letadlem.
Když pominu to,že jsou nějak zákonem rozdělený pásma - 35MHz jen pro letadle, 40MHz pro letadla a "pozemní" - tak za větu "... je jedno, jestli se letadlo pohádá s autem ..." bych vraždil (nic osobního!). Kdo si jednou zkusil řídit letadlo, které bylo rušeno cizím zdrojem - a nejhůře nějakým nezodpovědným "autíčkářem" - tak ví, co je to za "adrenalin". A k tomu si připočti cenu letadla a co hůře, model letadla také něco váží a kinetická energie z něj dělá slušnou střelu. A právě proto jsou zákonem frekvence rozdělené a na letišti by se měli (!) modeláři domluvit na rozdělení kanálů ... Prostě, modelář musí být zodpovědný nejen k sobě, ale i k okolí !!!!!!
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
Tommy Poser
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 392
Registrován: ned bře 27, 2011 2:12 am
Bydliště: Rumburk

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Tommy Poser »

To beru.Je to daný zákonem.Takže když budu nezodpovědnej autíčkář a vezmu si na zahradu auto a za barákem budu mít pole a tam si bude někdo lítat,tak hrozí,že ho můžu sundat.Ale stejně tak ho můžu sundat,když si na tu zahradu vezmu nějakej vrtulníček.Tak byla myšlená ta "zabíjecí věta" :--)
Asi nemá cenu tu o tom diskutovat.Prostě to tak je a basta.Jen mi zajímalo,jestli mi v tý problematice něco neuniká.Tím že to je jen pro letadla se zmenšuje šance že se potkaj dva navzájem se rušící stroje.To bude asi jedinej důvod pro to omezení.
Edit:Ještě mi teď napadlo,že někde poblíž mě,bude bydlet nějakej ten nezodpovědnej živel.Jinak si totiž neumim vysvětlit,proč už sem zase rozštípal listy na svym vrtulníku :--) :--)
Leda by to bylo rukama.Ale to určitě nééééé :whistle: :--)
Citelis
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 321
Registrován: úte úno 01, 2011 4:00 pm
Bydliště: Praha 10 / Senohraby
Kontaktovat uživatele:

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Citelis »

Tak osobně si myslím, že to je historický přežitek, který tak jako tak začíná být nahrazovaný 2,4GHz :)
Tím to nechci nějak zlehčovat nebo nabádat k používání 35 MHz na něco jiného než letadla :!:
Ale historicky, aby si člověk mohl zalítat, musel být členem klubu, ten klub měl letiště a začátečník v podstatě neměl šanci bez letiště a pomoci ostatních, a tam se vždycky dohodli, kdo a jak bude mít zapnutou vysílačku. A nehrozilo, že je autíčkáři za letištěm budou sundavat z nebe :D
Dneska s rozvojem modelů z polystyrénu a obecně dostupnosti všeho co lítá a ještě k tomu už to dneska lítá na baterky se toto jaksi stírá a může se stát, že "za kopcem" je taky někdo s letadlem a zarušíte se - pro sváteční piloty to letiště už v podstatě není potřeba.
Osobně jsem zažil onroad závody autíček, kde to rozstřeliti dva kluci o zeď, pár jich mělo horké chvilky, a to měli 40 MHz, po prvním rozstřelu se odevzdávaly vysílačky. No nicméně se v půlce závodu zjistilo, že v lese za dráhou někdo kraví s monsterem v lese ...
HPI Sprint2 StageD - toho času - Nissan Silvia S15 Drift
HPI Baja 5b SS - Anděl s ďáblem v duši :twisted:
Losi Micro-T - Andělíček s ďáblíkem v dušičce :twisted:
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od Jirkacbx »

Provoz na frekvencích je daný zákonem a přes to vlak nejede.
Auta,lodě a všechno 27,40Mhz a 2.4ka.Letadla 35Mhz a 2.4ka.
I když je to daný nějak z dřívějších dob,je záhodno tohle dodržovat.
NIKDY nevíte,kdo kdy a kde provozuje nějaký model na neurčitý frekvenci někde za kopcem,kde odrazem signálu mu to může zazlobit nebo Vám.Hlavně při nízký oblačnosti nebo při supr čistým nebi.
Proto,když přijdu na neznámou trať nebo neznámý terén,VĚTŠINOU zapnu jako první MODEL,který pevně držim,abych zjistil,jestli mně někdo za kopcem nebo v nedohlednu neruší.To provádim i s 2.4kou Spectrum.
Pokud se nic neděje,cca 10-20 vteřin,můžu si být trochu jistý,že můžu v klidu lítat,plavat,jezdit.
A pokud model,jedno jakýkoliv,auto,lod,lítadlo,začne nějak zlobit a blbnout,HNED k pilotovi a VYPNOUT.
Ozkoušeno i na pár závodech a funguje to.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
novako
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 928
Registrován: čtv bře 20, 2008 7:54 am
Bydliště: České Budějovice, Kramolín PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od novako »

Citelis píše:Ale historicky, aby si člověk mohl zalítat, musel být členem klubu, ten klub měl letiště a začátečník v podstatě neměl šanci bez letiště a pomoci ostatních, a tam se vždycky dohodli, kdo a jak bude mít zapnutou vysílačku.
No, to jsi v hodně velký historii :wink: Stačí to vzít od roku např. 1990 a už to neplatí, ale určitá pravidla a modelářská slušnost by stále platit měla - když zkrátka kamkoliv přijdu a vidím, že už tam někdo "modelaří", tak jsem nejprve podívám či zeptám, na čem funguje (kanál ap.) a pak teprve začínám fungovat já. Není to nic náročnýho, stačí jen elementární slušnost ...
RCK Kramolín http://www.hranol.cz
bývalo asi tak 4x TT-01, teď TA-01 EVO xx
kastle Ford Focus WRC / Subaru Impreza RCK / Datsun 240Z RCK / Audi Quattro RCK / Tatra 603 RCK / BMW E30 RCK ...
Tamiya Williams FW11B Honda F1, servisní vůz RCK-SSE
nějaká ta RC lodička, plný hangár RC letadel.... a další....
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od freestyler »

:( :( :(
čo si myslíte, že bude s Rýchlo a Zbesilo 7 po smrti Paula Walkera ?
som skutočne zvedavý ako ten film zakončia..
R.I.P.
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od tjjack »

Hele já si myslím, že natočí nějakou scénu, kde někoho namaskujou, případně počítačem upraví aby vypadal jako on a zabije se tam v autě. Ale dle mého názoru to bude poslední díl FF. Pro mě FF zkončilo dvojkou, tokio drift už bylo o ničem a pak samý pohádky....
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: ---===FREE KEC===--- aneb pište si co chcete

Příspěvek od freestyler »

nj.. tak bol to hrdina môjho detstva :D pamatám keď sme s kamarátom čučali na FF 1 a FF 2 každý deň :) fakt mi je to ľúto...
FF 7 bude určite posledná FF a na nej zarobia asi najviac, pretože každý fanúšik bude zvedavý čo sa stane ..
čítal som že všetky scény kde mal byť Paul/Brian sú už nahrané.. neviem čo je natom pravdy
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Odpovědět

Zpět na „Pokec“