Středová osa zadního náboje ( Kolo )

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
PeLi CZE
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 240
Registrován: čtv pro 02, 2010 4:15 pm
Bydliště: Vysočina

Středová osa zadního náboje ( Kolo )

Příspěvek od PeLi CZE »

Zdravím všechny,

vyskytla se mi menší chybička na mém "obyčejném" kole. Jedná se o Dema Casida. Jde o to, že se mi u osy zadního náboje kola pořád nějak povoluje. Už si to nedokážu logicky vysvětlit, vše dotáhnu jak má být. Ujedu tak 4km a kolo dostane lehkou vůli, která se postupně zvětšuje až se kolo uplně povolí a doslova kloktá. Největší sranda je, že mi to zezačátku nedělalo, po výměně osy začlo, pak po promazání vazelínou přestalo a nedávno mi vlezla přehazka do výpletu, takže jsem měl kolo opět sundané a měnil některé špice. Od té doby se to zase povoluje.

Nemáte stím někdo zkušenosti prosím ? Jedná se o uplně obyčejnou osu http://www.tandem-bike.cz/kola-a-jejich ... oje-kn-332 , která je ve většině kol do + - 9000 Kč.


Předem děkuji za vaše rady.
HPI Bullet 3.0

Minulost: TL-01 B, TL-01 B II, TT-01, Himoto Emxt-1, Losi XXX-S, CC-01, TT-01, Xray T2Rpro, HPI Bullet 3.0
Uživatelský avatar
jencek7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: sob pro 24, 2011 11:01 pm
Bydliště: Zlínsko

Re: Středová osa zadního náboje ( Kolo )

Příspěvek od jencek7 »

cs, musis dotahnout konusy tak aby se ti oska pekne tocila ale nebyl tam vule, pak konus pridrzis klicem, aby se nepritahl a oska se mohla volne tocit, pak druhou matku prisrubujes ke konusu vemes dalsi klic na tu matku, zakontrujes to a uz by to melo byt ok
E-REVO Brushless / Traxxas Summit 1:8 / Sakura D3 / MICRO-DT / MICRO Raminator / http://jencek8.rajce.idnes.cz/
E-REVO VXL / MICRO-T / HPI BLITZ / HPI Savage FLUX / (minulost)
Uživatelský avatar
PeLi CZE
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 240
Registrován: čtv pro 02, 2010 4:15 pm
Bydliště: Vysočina

Re: Středová osa zadního náboje ( Kolo )

Příspěvek od PeLi CZE »

Zachvíli to půjdu vyzkoušet.

díky :)


EDIT: Tak jsem zjistil že je vtahu celý náboj.... Už mám nový. Další problém je vyplétání kola :D

EDIT 2 :D : Tak hotovo, po 15ti hodinách se mi to povedlo i vycentrovat.
HPI Bullet 3.0

Minulost: TL-01 B, TL-01 B II, TT-01, Himoto Emxt-1, Losi XXX-S, CC-01, TT-01, Xray T2Rpro, HPI Bullet 3.0
Odpovědět

Zpět na „Pokec“