baruum rally

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

kolajz

Re: baruum rally

Příspěvek od kolajz »

:) dik lukass vim ze to vimlel ale nevedel jsem kde :) dneska jsem nemel cas :) ale taky jsem prihodim potom tu opravu :)
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

Re: baruum rally

Příspěvek od Pumpkin »

Nejak jsem se zapomnel zeptat kdo byl ve Zléně :D Ja jsem byl od ctvrtka do soboty. Ma nekdo nejaky super akcni fotky?
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Uživatelský avatar
kolajz
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2353
Registrován: stř led 26, 2011 9:48 pm
Bydliště: šumperk

Re: baruum rally

Příspěvek od kolajz »

tentokrát jsem se barum zřekl a jel do slanýho i přes špatný počasí jsem udělal správnou věc :) http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=2 ... n_2011.htm jinak toto je drsný :D
Měl jsem toho už moc , momentálně jen
TA05 EAGLE+full tuning.
Hpi baja 5B ss
http://kolajz.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Carlos1112
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 240
Registrován: sob úno 19, 2011 12:16 am
Bydliště: Klatovy

Re: baruum rally

Příspěvek od Carlos1112 »

Já jsem se do Zlína nedostal a po shlédnutí videí mně to dost mrzí.
Tamiya TA-01 rally-Škoda 130 RS
Tamiya TA-02 rally-Mitsubishi Lancer Evo X
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: baruum rally

Příspěvek od Honza D »

kolajz: pěkný video, ale nechápu tam ty lidi... zatáčka za horizontem, lítá tam jedno auto za druhým.. ale oni nejdou jinam...
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: baruum rally

Příspěvek od Vrakouš »

Prachy, prachy, prachy. :cry: Jet na Barumku z Plzně se dost prodraží... Sledoval jsem na Eurosportu i ČT4, muselo to být opět super. Jako Plzeňáka mě hodně mrzelo Pechovo odpadnutí v sobotu na utržené rameno. Škoda, Vašek je jeden z mála, kdo dokáže s Myšákem prohánět S2000.
Těším se, jestli sem dá někdo akční fotky a videa. :wink:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

Re: baruum rally

Příspěvek od Pumpkin »

No jo no.. nekteri lidi jsou debilové ale hodne casto se najde i debil poradatel kterej vyhani lidi i z mist kam se auto nemuze dostat. Napriklad jsme prechazeli na jiny misto a sli jsme prez trat. Tak jsme chvilku cekali v hodne hustym lesiku nez projede auto a jakasi slecna poradatelka nas z tama vyhnala :roll: Ale 41. rocnik barumky se vydaril. Ne jak predchozi asi 2 nebo 3 roky kdy byla zima.. Ted bylo krasne telplo od ctvrtka az do soboty do 18:00 teploty kolem 30 stupnu :) Ale muzu rict ze jsem si nejvic uzil ctvrtek a patek. Neni nad krasne bublajici motor zavodniho auta :D Takze ve ctvrtek jsme byli na techncke prejimce, v patek na shakedownu na startu a pak na SSS. Auta na SSS vytrhaly dlazebni kostky a udelaly diru o prumeru asi pul metru..asi 14 kostek... Bla bla bla :mrgreen: uz nevim co psat tak dam fotky..

Fotky z mobilu TU

Lepsi fotky z fotaku dam az se preberou asi 2000 fotek :mrgreen:
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Odpovědět

Zpět na „Pokec“