LFS - Live for speed

Vše co se netýka RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Dave Kolář »

Já taky, ale je to hrozný kroucení :D Nenene :naughty: na šipkách je to fajnová hra...ale jinak..ee :D
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
Uživatelský avatar
Dave97
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: ned úno 13, 2011 11:01 am

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Dave97 »

Jojo, tak trochu posilka :mrgreen:
GAZ 66- 1/8 - coming soon, Defender 100 - Deekay Chassis - Rc Expedition Team JMK
Traxxas Slash 2wd - Hobbywing Ezrun - 120A ESC + 4700Kv Motor
R2Hobbies Pre-Motor THE DEVIL DRIFT
Bylo: MB Unimog 1350L- 1/8 a NB Ford F150 - Venom
Galerie: https://picasaweb.google.com/100254702656517286473
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Domca234 »

Víkend nám začíná tak sakra pojďte někdo hrát pls :D
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
jakpolivka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob pro 11, 2010 3:25 pm

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od jakpolivka »

Přihlašte se do LFS DEMO ligy na http://lfszacler.websnadno.cz/ Stačí poslat vyplněnou přihlášku a je to. já už sem se přihlásil menuju se Bubak97 :D
X-ray T2 009 na rally
Škoda Fabia WRC, Subaru Impreza 1998, Subaru Impreza 2008
TURNIGY Inrunner 15T + HobbyKing 60A
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Domca234 »

Já už sem tam taky ;)
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
jakpolivka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: sob pro 11, 2010 3:25 pm

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od jakpolivka »

hlavně si precti pravidla ale doporucuju si k tomu cteni vzit nejakej prasek na nervy protoze ty pravidla sou hrozny :text-nocomment: :D
X-ray T2 009 na rally
Škoda Fabia WRC, Subaru Impreza 1998, Subaru Impreza 2008
TURNIGY Inrunner 15T + HobbyKing 60A
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Mirek E. »

Pravidla číst nemusíš, stačí když si budeš pamatovat tyto tři věci:

Modrá vlajka - závodník vás předjíždí o kolo, udělejte mu prostor aby nedošlo ke kontaktu a příliš jste ho nezpomalili. Pouštějte nejlépe na rovinkách, v zatáčkách hrozí kontakt.
Žlutá vlajka - na trati je havarované auto, zvyšte pozornost. Při žluté vlajce se NESMÍ předjíždět.
Používej zpětná zrcátka, především v zatáčkách, když se vás bude někdo snažit předjet. Předejdete tak kolizi.
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
nesto
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 952
Registrován: pon led 03, 2011 11:40 pm
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od nesto »

Mě teda žlutou v LFS akorát hází, když je předemnou pomalejší vozidlo... ten předemnou dostane modrou a já žlutou... je to blbost, ale dělaj to tak.
RC Dorifto
...:::Toyota Supra:::...
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Mirek E. »

Ano, ale to jen když ho předjíždíš už o kolo.
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Uživatelský avatar
Dejvid6
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 831
Registrován: pon led 01, 2007 12:11 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Dejvid6 »

jakpolivka píše:Přihlašte se do LFS DEMO ligy na http://lfszacler.websnadno.cz/ Stačí poslat vyplněnou přihlášku a je to. já už sem se přihlásil menuju se Bubak97 :D
zdravím kolegu modeláře :D, jsme tam taky pod nickem Banana°Dejvid6,ale jezdím A skupinu
jináč tedka skoro každej večer jezdíme na serveru CZ SK ZACLER(AIRIO) ,tak pokud má někdo čas,tak přijďte ;)
SCX10 - Cheero + LR Disco III
FS
2,4
Uživatelský avatar
Domca234
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 991
Registrován: stř zář 01, 2010 11:31 am
Bydliště: Plzeň (Dominik Brant)
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Domca234 »

Já ta chodim např teď ta du :D
Mex-II: LRD 110 Zebra, régl_Novak rooster crawler, servo_bluebird, nápravy_yota, motor_rc4wd, kardany_NOTYRO ♥SCALE♥
Xray T3R: ford focus, régl_ezrun 60A, servo_Savox, motor_ezrun.. řemeny a rally ♥
Ta-01: Subaru impreza, régl_ezrun 35A, servo_bluebird, motor_ezrun.. Předělává se na Drifťáka :D
Jezdim na LiPo, nic jinýho mi nevoní! Jedu si podle sebe a je mi jedno co řiká ten druhej!! Rajče a fotky všeho
Uživatelský avatar
Dejvid6
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 831
Registrován: pon led 01, 2007 12:11 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Dejvid6 »

tak deathskull,jak jste dopadli?
SCX10 - Cheero + LR Disco III
FS
2,4
Uživatelský avatar
deathskull
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1171
Registrován: pát črc 24, 2009 9:37 pm
Bydliště: Pardubice / Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od deathskull »

ale, ani se moc neptej:) meli sme problemy...
Q: do kvalifikace nastoupil A. Horak, ktery preci jezdi trosku drasticteji nez ja. Nastavil jsem setup spise pro zavod, nez pro kvalifikaci, ale i tak Ales vyjel krasnou 7 pricku.
R: Na zavod sme trosku pozmenili setup, prevazne gumy, z R3 jsme dali R4 - ktere maji optimalni teplotu kolem 115°C. Bohuzel byl pomerne vitr v zavodu a tak se gumy nestacili ani kloudne zahrat. To melo za nasledek po asi pul hodine otoceni auto na strechu, tak ze musel vyjet SC. Push CARu se bohuzel nepodarilo otocit nase auto atim padem sme museli skocit do boxu pro nove - v tu chvili jsme asi z 9te pozice skoncili samozrejme na konci... Bohuzel Ales si v boxu nezmenil gumy a tak opet vyjel na R4rkach:( Po asi dalsi pulhodine jsme sel stridat. Gumy sme po dohode nechali nakonec na R4 (me se nani jezdilo lepe - je to asi tim, ze ja spise rezu vic zatacky). Prvnich asi 10 kol se mi jelo vyborne, casy byly relativne dobry, pak udelal jeden z tymu chybu a opet vyjel SC. Po dobu SC se mi gumy totalne ochladili (i pres moji snahu zahrivani). Po zajeti SC a znovu obnoveni zavodu jsem se snazil gumy co nejrychleji zahrat, ani po dalsich 5 kolech se to nepodarilo a proto jsem pri dalsim SC zajel rychle do boxu na vymenu gum na R3 (teplota 100°C). Na techto gumach jsem vydrzel jezdit neco pres hodinu. Chvilku pred predanim auta kolegoj, jsem pocitil slabsi vykon motoru a pochopil jsem, ze se z autem asi neco deje... Vymena probehla v pohode dale to probihalo normalne, vyjel dalsi SC, atd... uplne na konci se akorat stala opet Alesoj nehoda a sel na strechu (unava uz asi byla znat), nastesti Push CAR Alese otocil a tak i se znicenym autem mohl pokracovat. Konec zavodu se odjel pod zlutou vlajkou - snad behem poslednich 20 minut vyjel SC trikrat:) KOnecne poradi zatim nezname, ale pocitame s posledni prickou. Kazdopadne byl to pro nas neopakovatelny zazitek a hlavne jsme nabrali spoustu novych zkusenosti - byl to pro nas prvni zavod v LFS vubec...
Xray T2R PRO (RA), Xray T2 008 (RA),
Uživatelský avatar
Dave97
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: ned úno 13, 2011 11:01 am

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Dave97 »

Tyjo, když jsem to četl, nepřipadlo mi vůbec že by jsi psal o hře

EDIT: vím že to sem nepatří, ale nepomohli by jste mi někdo rozchodit nelegal. verzi ? samozdřejmě to nebudeme řešit tady :oops:
GAZ 66- 1/8 - coming soon, Defender 100 - Deekay Chassis - Rc Expedition Team JMK
Traxxas Slash 2wd - Hobbywing Ezrun - 120A ESC + 4700Kv Motor
R2Hobbies Pre-Motor THE DEVIL DRIFT
Bylo: MB Unimog 1350L- 1/8 a NB Ford F150 - Venom
Galerie: https://picasaweb.google.com/100254702656517286473
Uživatelský avatar
Dave97
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: ned úno 13, 2011 11:01 am

Re: LFS - Live for speed

Příspěvek od Dave97 »

Ahoj, máš originální verzi hry LFS? případně nevíš jak rozchodit warez verzi na windows 7?
GAZ 66- 1/8 - coming soon, Defender 100 - Deekay Chassis - Rc Expedition Team JMK
Traxxas Slash 2wd - Hobbywing Ezrun - 120A ESC + 4700Kv Motor
R2Hobbies Pre-Motor THE DEVIL DRIFT
Bylo: MB Unimog 1350L- 1/8 a NB Ford F150 - Venom
Galerie: https://picasaweb.google.com/100254702656517286473
Odpovědět

Zpět na „Pokec“