Buggy DF-03 POMOC !!

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

Jakou buggy

DF-03
16
53%
DF-02
14
47%
 
Celkem hlasů: 30

Uživatelský avatar
hobys
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: úte lis 27, 2007 9:11 pm

Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od hobys »

Zdravim mam na vyběr DF-02 a DF-03 vim že je lepší 03 to bez pochyby ale přesto bych chtěl slyšet vaš nazor ,je to přece velkej balik peněz ja bych nerad koupil blbost a pak toho litoval .. :? DIKY MOCC :P
Uživatelský avatar
Dugles
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1168
Registrován: čtv črc 13, 2006 11:25 pm
Bydliště: Brno-město šalin :D:D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dugles »

mam pocit ze na DF-02 je lip chlazenej motorek...ale toť muj osobni nazor
Prej Dugles myslitel :lol:
TA01 OFF ROAD-Ford F 150, integrála na rally
TB02 DRIFT-suVbaru, 350z, S2000
:tamiya: -
MIG 500 Turbo race
DF03-na skoky (misto TA)
Obrázek
Uživatelský avatar
hobys
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: úte lis 27, 2007 9:11 pm

Příspěvek od hobys »

Jo tak s motorem je na tom lip a 02 je i jednodušší třeba na tu vymenu baterky vid ?
MotorLRP Rally special 2 17z
Regulator: Nosram power hawk reversse
RC souprava:Hitec aggressor AM
Baterky:LRP 3600 , L 2200
Tuning: alu tlumiče, je na ceste alu držak baterky,alu spojovacky.....chladič na motor pasiv
Uživatelský avatar
hobys
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: úte lis 27, 2007 9:11 pm

Příspěvek od hobys »

Jo tak uz jsem se rozhodl pro DF-02 . Snad mě to nebude mrzet
MotorLRP Rally special 2 17z
Regulator: Nosram power hawk reversse
RC souprava:Hitec aggressor AM
Baterky:LRP 3600 , L 2200
Tuning: alu tlumiče, je na ceste alu držak baterky,alu spojovacky.....chladič na motor pasiv
Uživatelský avatar
JILJI13
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 570
Registrován: ned lis 05, 2006 3:33 pm
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JILJI13 »

Jdi do DF-03... :roll: Celkove je ten podvozek tachnicky dal (kulickove diferencialy, znatelne mensi vule, kvalitnejsi atd.). Jedine co bude potreba je nainstalovat vetracek na motor, ale to by nemel byt takovy problem... :wink: Tot muj nazor.
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vrakouš »

Osobně je neznám,ale byl jsem u rozhovoru mého "dvorního sháněče"náhradních dílů s klukem který se rozhodoval stejně jako ty.Dopručoval DF-03.Je tam vše štelovatelné,dá se celkově lépe ovládat.Když budeš chtít DF-2 vybavit podobně,tak ti vyjde dráž než koupě DF-3.Ale zdůrazňuji,je to jen odposlouchaný rozhovor,toho kluka však znám natolik,že vím že mu mohu věřit.Osobní zkušenost nemám.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Lukass4ever
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 25, 2007 11:31 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od Lukass4ever »

No ja nevim...mam df-02 a je to v pohode buggy ALE ty vůle to je hrozné.... :( jinak si myslím ze je df-02 lepší ale byl bych radši kdyby měla kluznou spojku coz se k df-03 dá dokoupit (myslim).Vůbec tyhle buggy to jsou jen takové "hračky" a pokud si chce někdo pořádně zajezdit tak raci našetřit na lepši.... :wink: ale pravda ze df-03 se mi vic libi... 8)
Uživatelský avatar
vojtam
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: stř pro 05, 2007 9:17 pm
Bydliště: Plzeň - Bolevec

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od vojtam »

koupil jsem DF-03 ojetou, i se spojkou, která tam jde samozřejmě dokoupit
chlazení motoru bude trošku problém, protože je utopený v tunelu mezi převodovkou a prolisem na baterky
nicméně se dají dokoupit dodatečné chladiče na hlinkový držák motoru (zkusím si jeden dva vyrobit a uvidíme)
Michal VOJTA
Dark Impact DF-03, lehce do modra, LRP Vector X11 (7,5T), LRP SPHERE digital
HotLander MT, LRP Eraser Brushless Sports Modified (13,5T), LRP LRP A.I. digital
Savage XSS
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od player98 »

mel jsem DF-03 a asi bych do ni nesel. srovnal bych to s TB02-nic proti nemu, to je celkem dobrej podvozek. u DF-03 me doslova sralo chlazeni motoru-teda spis nechlazeni. kdyz sem do ni prdnul V8RW, docela to s nim mavalo, ale motorky sly do haje zelenyho jeden za druhym. docela drahej provoz (1MiG/tyden). z tohoto duvodu bych bral DF-02. ty vule bych zvlast v terenu vubec neresil, protoze o to lip auto kopiruje teren. olejovy tlumice to ma, kluzny loziska bych tam asi i nechal. jo-maj vetsi odpor, ale kdyz je namazes, neni to az zas tak moc znatelny a hlavne se nezasiraj a nerezatej. to bude asi nejvetsi problem na buggynach-proletis prachem, hlinou, vodou, blatem a mas na vecer vystrano s praci. nicmene ted je ma MZtku akce, ze dostanes i sadu lozisek "zdarma". dalsi plus je, ze je k tomu regulator. byl teu-101bk, ale je. :) jako zalozni dobrej. myslim si, ze i dily budou vic a delsi dobu k sehnani kvuli jejich kompatibilite s dily z TT-01. prijde mi, ze na DF-02 si udelas vic dilu (tuningovych i nahradnich) sam, respektive jednoduseji se daji (nechat) vyrobit. planetovy diferencialy jsou do terenu jednoznacne plus. daji se jednoduse naplnit olejem/vazelinou a tim je uzavres-udelas z nich samosvory. podle hustoty se nastavuje pretacivost/nedotacivost. ano, jeden by mohl namitnout ze DF-03 ma vic nastavovacich serepeticek, ale o nich si myslim svoje-mnohem dulezitejsi jsou na asfaltu a jinych hi-grip tratich nez v terenu-tam se tolik neprojevi. tot asi vse. ja bych sel na 99% do DF-02.
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
hobys
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: úte lis 27, 2007 9:11 pm

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od hobys »

JJ DF-02 uz mam asi 2 tydny doma... dal jsem to do lehkeho tuningu a alektroniku jsem dal tay jinou . Tu mužeš posoudit niže v podpisu. Jinak jsem zatim spokojen paradni autičko.
MotorLRP Rally special 2 17z
Regulator: Nosram power hawk reversse
RC souprava:Hitec aggressor AM
Baterky:LRP 3600 , L 2200
Tuning: alu tlumiče, je na ceste alu držak baterky,alu spojovacky.....chladič na motor pasiv
Lukass4ever
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 25, 2007 11:31 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od Lukass4ever »

player98 píše:mel jsem DF-03 a asi bych do ni nesel. srovnal bych to s TB02-nic proti nemu, to je celkem dobrej podvozek. u DF-03 me doslova sralo chlazeni motoru-teda spis nechlazeni. kdyz sem do ni prdnul V8RW, docela to s nim mavalo, ale motorky sly do haje zelenyho jeden za druhym. docela drahej provoz (1MiG/tyden). z tohoto duvodu bych bral DF-02. ty vule bych zvlast v terenu vubec neresil, protoze o to lip auto kopiruje teren. olejovy tlumice to ma, kluzny loziska bych tam asi i nechal. jo-maj vetsi odpor, ale kdyz je namazes, neni to az zas tak moc znatelny a hlavne se nezasiraj a nerezatej. to bude asi nejvetsi problem na buggynach-proletis prachem, hlinou, vodou, blatem a mas na vecer vystrano s praci. nicmene ted je ma MZtku akce, ze dostanes i sadu lozisek "zdarma". dalsi plus je, ze je k tomu regulator. byl teu-101bk, ale je. :) jako zalozni dobrej. myslim si, ze i dily budou vic a delsi dobu k sehnani kvuli jejich kompatibilite s dily z TT-01. prijde mi, ze na DF-02 si udelas vic dilu (tuningovych i nahradnich) sam, respektive jednoduseji se daji (nechat) vyrobit. planetovy diferencialy jsou do terenu jednoznacne plus. daji se jednoduse naplnit olejem/vazelinou a tim je uzavres-udelas z nich samosvory. podle hustoty se nastavuje pretacivost/nedotacivost. ano, jeden by mohl namitnout ze DF-03 ma vic nastavovacich serepeticek, ale o nich si myslim svoje-mnohem dulezitejsi jsou na asfaltu a jinych hi-grip tratich nez v terenu-tam se tolik neprojevi. tot asi vse. ja bych sel na 99% do DF-02.

:hippie: :hippie: :hippie: Souhlas!!!Ale ty vule někdy i vadí......a to ze vic kopiruji teren...hmm to si nejsem tak jisty,kopirovani terenu bych spis nastavoval tlumicema nebo výměnou pneu :roll: Jinak kdyz se dfko trosicku hodi do tuningu (hlavně ty základní věci-tlumiče,unašeče kol,poloosy..) tak jezdí suprově.Jen jak dělali ten podvozek tak udělali blbě řešený podvozek (hlavně ty "kuse" plastu co drží ramena :( ty jsou totiž často urvané) Ale za ty peníze a k tomu to bylo moje první auto (když nepočítám xmoda :lol: ) tak jsem byl max. spokojen!Ale ted bych více doporučoval Smackera od ansmann racing (taky ho ted mám) a ten vyjde asi na 1700kč podvozek což jsi myslím že je dobré a podle me je pevnější než df-02
Uživatelský avatar
hobys
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 187
Registrován: úte lis 27, 2007 9:11 pm

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od hobys »

Ja tedka vybiram nakej tuning na netu abych to dnes objednal a nevim co.... tlumiče mam ramena mě vyhovuji z plastu tak nevim... asi chladič na motor... a...? nevim
MotorLRP Rally special 2 17z
Regulator: Nosram power hawk reversse
RC souprava:Hitec aggressor AM
Baterky:LRP 3600 , L 2200
Tuning: alu tlumiče, je na ceste alu držak baterky,alu spojovacky.....chladič na motor pasiv
Lukass4ever
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv říj 25, 2007 11:31 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od Lukass4ever »

jo jo kup chladič....ramena nekupuj hlinikové (platové jsou kvalitnější) :) Raci si setri na poradne pneu atd....zbytečne nekupuj "hovadiny" :wink:
Uživatelský avatar
hopi
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 255
Registrován: ned lis 25, 2007 6:05 pm
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od hopi »

Co byste doporučili koupit do začítku na DF-02 :doh:
Tamiya DF-02 Plasma edge
Regulátor: LRP A.I. Brushless Reverse Digital
Motor: V10 Spec.4 14x2
RC souprava: Expec 27MHz AM
Bude TB-02
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Buggy DF-03 POMOC !!

Příspěvek od Lukass »

určitě ložiska,náhradní kulové čepy,oz. kolo,pastroky a pak podle toho co bude nejčastěj odcházet
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“