DF-03Ra - steering post

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Odpovědět
gexcube
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 03, 2011 12:20 am

DF-03Ra - steering post

Příspěvek od gexcube »

zdravim,

mam taky problem ze mam velmi velku volu v riadeni ale tento krat je sposobena tymi dvoma stlpikmi (steering post) o ktore su na riadeni tie trecie loziska - loziska som vymenil za gulickove ale problem je v tom ze tie trecie loziska mi do tych stlpikov vydrali "drazku" cize tam je velka vola a je potrebne mi tieto stlpiky vymenit...

forum som presiel a bud som slepy alebo som tu ohladom tohto problem nevidel

hladal som kdekade, na ebay aj na zahranicnych forach a nenasiel som obchod kde by som ich kupil - nasiel som ich jedine tu:

Kód: Vybrat vše

http://www.mz-racing.net/p4430-9808207-df-03-df-03ra-steering-post-2ks/
ALE, tento obchod je v cesku a za 2 blbe tycky nemam chut vyhodit neviem kolko korun pretoze postovne z ceska na slovensko je drahe :/


nemal niekto podobny problem ako ja s tymito stlpikmi? nepoznate nejaky shop kde by som to kupil za normalnu sumu aj na slovensku?
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: DF-03Ra - steering post

Příspěvek od Jirkacbx »

A co trochu popřemýšlet a zamodelařit?
Najít potřebnou kulatinu,třeba v OBI,Baumaxu či v jiným obchodu s kovem a sloupky si vyrobit.
Žádný osazení na povrchu to nemá,takže neni potřeba soustruh,jen vnitřní závit,který uděláš doma s vrtačkou a závitníkem.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
freestyler
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 681
Registrován: čtv dub 05, 2012 8:55 am

Re: DF-03Ra - steering post

Příspěvek od freestyler »

mna by zaujmalo kde si kupil gulickove loziska? ak mas daj link
už len Eagle Racing TA-05 GRT Ver. III CS 1,55
bolo: HPI E10, Tamiya DF-03Ra, Tamiya Double Blaze, Tamiya TB-Evo IV, 3Racing Sakura D3 CS
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: DF-03Ra - steering post

Příspěvek od 3p0 »

Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
gexcube
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: ned dub 03, 2011 12:20 am

Re: DF-03Ra - steering post

Příspěvek od gexcube »

ja som si objednal komplet sadu gulickovych lozisiek na DF03Ra ale tych co su z gumovym tesnenim ci jak sa to vola... a uz som si potom len tie loziska pomenil a popodaval kde mi ake bolo treba a aj do riadenia som dal gulickove.
A co trochu popřemýšlet a zamodelařit?
Najít potřebnou kulatinu,třeba v OBI,Baumaxu či v jiným obchodu s kovem a sloupky si vyrobit.
Žádný osazení na povrchu to nemá,takže neni potřeba soustruh,jen vnitřní závit,který uděláš doma s vrtačkou a závitníkem.
no to mas pravdu mozno to poriesim aj takto... aj ked si budem musiet zohnat zavitnik ale to sa uz u niekoho doma najde...

akoze uz som nad tym aj predtym rozmyslal ale tak chcel som radsej original a chcel som zistit ci nahodou niekto nevie kde to zohnam... ale tak asi nic z toho :D, budem si to musiet spravit sam
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“