Náhrada za DF-02

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack

Odpovědět
Sherman
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 21, 2011 4:12 pm

Náhrada za DF-02

Příspěvek od Sherman »

Ahoj, s buggy nemam moc zkusenosti .. vesmes si jezdim jen tak pro sebe a zkousim co a jak.
Mam DF-02 se stridakem (3600ot/V), lita to slusne... Ale celej podvozek je jako by byl z jinyho auta ... proste tam nesedi. Takze se vsechno vykla a tak dale a tak dale. Co jsem si zjistil mam dve moznosti. vytunit auto hlinikovyma dilama nebo se ho zbavit. Ted mi jde o to co by vylo rozumeji? Vrazit do toho auta prachy za hliník nebo koupit jiny? Resp ktere? Docela se mi libi nahon kardanem, ale uz se mi na DF-02 nelibi planetove diferencialy... takze bych rad neco s kulickovyma kde jde pridat svornost. To ma co vim DF-03 .. tak by me zajimal Vas nazor. DF-03 nebo treba Lazer ZX-5, CYBER 10B, HiMOTO Z-3 nebo tu DF-03?

Spis mi jde o stavebnici ... radio mam, pohon si sezenu za dobre penize... ale kdyz by to vyslo vyhodne, tak beru
Uživatelský avatar
malousek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 492
Registrován: pon kvě 03, 2010 6:23 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhrada za DF-02

Příspěvek od malousek »

rozhodně kup new podvozek, vytunit dfko nemá smysl. Pokud chceš zůstat u buggyn 1/10 tak bych šel do cybera nebo db-01 (r), nebo pak do vyžších tříd jako asso b44 atd...
losi 8ight-t elektro konverze
combo mamba monster v3 2200kv
optic 6, hyperion eos 0606i, robitroni tl-3c, zippy 5000mAh 4s 30C
+ samokřídlo, ice glizer, nějaké ty lodě, vrťas t-rex 450 pro
bylo: robitronic mantis 1/8 truggy elektro konverze, tamiya df-02 brushless, team losi micro-desert.
Mirek E.
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1727
Registrován: sob pro 18, 2010 7:33 pm
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Náhrada za DF-02

Příspěvek od Mirek E. »

Co vzít ti neporadím, ale jen tě chci upozornit, aby jsi se vyhnul podvozkům, které vychází ze silničních. Většinou mají stejné převody a ty to s většími koly už nezvládají.
BMW E30 318i '87 - 1:1 :)
RC az zase nekdy...
Sherman
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 21, 2011 4:12 pm

Re: Náhrada za DF-02

Příspěvek od Sherman »

Jeste jsem zjistil ze nektere podvozky umoznuji mit utesneny diferencial ... takze do nej jde nalit olej ktery umozni tu svornost. Bohuzel v DF-02 by zustala max. tak vazelina... Ale nevim jak rozlisit planetovy olejovy utesneny diff od bezolejoveho differencialu.
Mate s tim zkusenosti? Resp ktery podvozek toto nabizi?

Dik
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“