Df03ra

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Jirkacbx

blatnik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 17, 2009 8:58 pm

Re: Df03ra

Příspěvek od blatnik »

Ok dekuji za rady ted to jen nakoupim a pustim se do toho doufam ze to pujde aji bez rad kdyztak se ozvu ,dam vedet jak to slo zatim
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Df03ra

Příspěvek od halaly »

Honza D: asi mě chceš vyprovokovat nebo co....... nechám to být :wink:
Jinak ten držák tlumičů je třeba vyměnit. Schválně jsem si koupil ty na DF-03 a chtěl jsem vědět, jestli se mě tam vejdou MI tlumiče - nevešly. Ten držák se nevejde pod karoserie a nejsou na něm závity pro kulové čepy a držáky pro sloupky na karoserie
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
blatnik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 17, 2009 8:58 pm

Re: Df03ra

Příspěvek od blatnik »

Nechci se s nikym dohadovat jsem tu abych chytl par rad proto jsu tu proto dekuji za vsechny rady
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Df03ra

Příspěvek od Honza D »

halaly píše:Honza D: asi mě chceš vyprovokovat nebo co....... nechám to být :wink:
Jinak ten držák tlumičů je třeba vyměnit. Schválně jsem si koupil ty na DF-03 a chtěl jsem vědět, jestli se mě tam vejdou MI tlumiče - nevešly. Ten držák se nevejde pod karoserie a nejsou na něm závity pro kulové čepy a držáky pro sloupky na karoserie


K tématu - pokud budeš kupovat ty držáky na RA-čko, budeš potřebovat i kratší tlumiče - volba je na tobě, jestli dražší plastový Tamiye(http://www.mz-racing.net/p1365-50519-cv ... t-ii-2ks/), u kterých je jistá funkčnost nebo něco levnějšího, ale s nejistým výsledkem (například zmiňované 3racing na miniinferno) - v tomhle se vyplatí najít nějaký zkušenosti, v rally máš na 1. stránce celé téma ;-)

OT: Nechtěl jsem tě vyprovokovat, nebylo to myšlený ve zlým, proto ty smajlíky ;-)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Df03ra

Příspěvek od halaly »

Honza D píše:K tématu..........ale s nejistým výsledkem (například zmiňované 3racing na miniinferno) - v tomhle se vyplatí najít nějaký zkušenosti, v rally máš na 1. stránce celé téma ;-)
¨

Honza D:Jak jsi to myslel? Že tlumiče od Tamky jsou lepší jak 3racing? No já nevím, mám možnost porovnat obojí a na plné čáře u mě vítězí 3racing
OT: ok
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
blatnik
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 17, 2009 8:58 pm

Re: Df03ra

Příspěvek od blatnik »

Vse ok.
Tlumice mam od tamiya ty plastovy bral jsem je od kamosa rykal ze jsou na ra dobry tak uvidim
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Df03ra

Příspěvek od Honza D »

halaly: Neříkám, že nejsou špatný, ale u těhlech značek člověk nikdy neví, jedna věc od nich může bejt lepší, než origo od tamiye, jiná horší - zrovna u těch tlumičů od 3racing je to asi ta první možnost - proto jsem ho odkázal, aby si o těch tlumičích našel zkušenosti :-)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „DF-01 , DF-02 , DF-03, DF-03RA“