Rozjetí Tundry a řazení

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanes78
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: pon dub 25, 2011 8:51 pm
Bydliště: Trutnov

Rozjetí Tundry a řazení

Příspěvek od Hanes78 »

Zdravím,

konečně jsem si koupil a postavil Tundru ( :cry: F-350 mi bohužel utekla v akci, a i tak byla Tundra levnější v D než Land Cruiser). Bohužel se mi nedaří spárovat vysílač s přijímačem, abych byl přesnější:

vysílačka Spektrum Dx5e (MOD2) a přijímač AR600x (1 THRO, 2 AILE, 3 ELEV, 4 RUDD, 5 GEAR, 6 AUX+-)
regulátor jsem zapojil do 1, řízení do 4 a servo řazení do 5, ale!!!
na vysílačce je vše na levém kniplu a řazení funguje pouze na MOD 0 - 1 , auto chce a neche couvat atd...

díky za pomoc jsem z toho neúplného návodu nějak zmatený a nerad bych něco zničil

díky za pomoc

Hans Trutnov
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozjetí Tundry a řazení

Příspěvek od Pajik_CZ »

plyn máš na kanálu, kterej se nevrací sám do neutrálu. Tudíž bych problém v (ne)couvání viděl tady - regulátor nepochytí neutrální polohu, tak nedá zpátečku. Vyřešíš přehozením na páku s vracením do neutrálu ( třeba kanál 3 ? )

řazení převodovky se nediv - kanál gear má polohu 0 - 1 = podvozek zasunutej, vysunutej. žádná mezipoloha. vyřešíš přehozením kanálu na páku, kterou nastavíš do 3 poloh (třeba kanál 1- nebude se vracet do středu a udrží zvolenou polohu)
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Odpovědět

Zpět na „F350“