Uchyceni stabilizatoru na ALU predni spodni rameno

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
durda
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 15, 2009 1:24 pm

Uchyceni stabilizatoru na ALU predni spodni rameno

Příspěvek od durda »

Ahoj, je tady nekdo kdo ma zkusenosti s uchycenim prednich pricnych stabilizatoru na ALU spodni ramena.
Mam podvozek TL-01, na ktery jsem si koupil ALU predni spodni ramena (puvodni plastove prasklo) - Yeah Racing - Alloy Front Arm with Pins TL-004BU.
Pro lepsi prujezdy zatacek jsem si koupil stabililzator "Tamiya (#53324) Stabilizer Set For TL-01". Dle navodu se tento stabilizator pridelava do "prostredniho sroubku", ktery je v puvodnim plastovem rameni (je tam z duvodu, ze se rameno zklada ze dvou dilu). Tento sroubek (resp. dirka) ale na hlinikovem rameni chybi - rameno je zhotoveno z jednoho odlitku.
Jak jste to resili?
Myslim si, ze se to netyka jen podvozku TL-01 a bude se jednat o obecny problem.
Mate s timto nekdo zkusenosti?
Mam si koupit nejaky mini zavitnik a delat do ramene diru?
Uživatelský avatar
player98
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1039
Registrován: stř led 17, 2007 6:40 pm
Bydliště: Hradec Kralove

Re: Uchyceni stabilizatoru na ALU predni spodni rameno

Příspěvek od player98 »

alu ramena jsou na hovno z jakyhokoliv uhlu pohledu, ale to se tu pise vsude... dej tam plastovy nez znicis zbytek zaveseni a tyhle hlinikovy nekomu dej jako darek.... :twisted: :roll:
TRF416X, Mazda 6 Speed, SP2.0LPF, SP13.5, Z590, Nosram LiPo 5300 28C
Ultramat 12, DX 3.0
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Uchyceni stabilizatoru na ALU predni spodni rameno

Příspěvek od Honza D »

Přesně tak, kup plast, hliníkový jsou k ničemu, hlavně u TL, kde je úchyt ramene součást šasi. Já na tuhle chybu doplatil, 2x jsem kupoval nový šasi.
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Odpovědět

Zpět na „TL-01“