jak z TL-01 udelat TL-01B

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
paarmen
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 22, 2007 12:48 pm
Bydliště: TRŽEK 51

jak z TL-01 udelat TL-01B

Příspěvek od paarmen »

ahooj , otazka zni jasne potrebuju si predelat tl-01 na tl-01b.co vcechno k tomu potrebuju a jak postupovat............mooc dikas za odpovedi
hensel
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 847
Registrován: stř srp 01, 2007 4:47 pm
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hensel »

co máš teda za podvozeK TL-ko nebo TT-čko?
Honza B.

Obrázek Yokomo MR-4TC SD CM Obrázek

email : hensel@centrum.cz
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

asi nejlip, kdyz si na tamiya.com stahnes dokumentaci a porovnas rozdily. Ja nevim presne ty rozdily, ale co jsem pochopil, tak tl01b je treba Twin Detonator, ale nejsem si tim jisty, je to spis muj dojem.
Takze pokud to nekdo vyvrati hadat se nebudeme. To by pak znamenalo delsi ramena, tlumice a co ja vim co s tim chces vlastne delat. :-)
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
paarmen
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 22, 2007 12:48 pm
Bydliště: TRŽEK 51

Příspěvek od paarmen »

ted mam tl-01 ......mnoo a chci z toho udelat buggy nee proto ten nazevTL-01b :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

No jinak pouzil jsem pana Googla a nejen ze mi to naslo adresu na Tamiya pdf manual na tl-01b, ale dokonce me to odkazalo na tyto stranky... (tip na priste). :idea:
http://www.tamiya.com/english/rc/rcmanu ... b_baja.pdf
A tady na tl-01:
http://www.tamiya.com/english/rc/rcmanual/tl01.pdf
A to jsem se nemusel z Googlu smerovat nekam pryc, odkaz byl primo ve vysledcich...
mel by ses :oops:
Tak ted to zkus porovnat a sam uvidis.... :wink:
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
paarmen
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 22, 2007 12:48 pm
Bydliště: TRŽEK 51

Příspěvek od paarmen »

to uz sem videl ale ja sem myslel jako jestli s tim ma nekdo zkusenosti :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea:
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martincc2 »

jaky zkusenosti proste z toho udelas bugynu a je to :wink:
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

paarmen píše:to uz sem videl ale ja sem myslel jako jestli s tim ma nekdo zkusenosti :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea:
Ja jen trochu skadlil. ;-) A to ze jsi to uz zkoumal jsi nepsal. :-)
Ale jestli je zakladni sasi stejny, tak opravdu budou stacit ramena, poloosy a tlumice. Ty by meli byt uvedeny na konci v seznamu, takze podle cisla by nemel byt problem je dohledat, koupit a namontovat.
Takze az to udelas, tak by se hodily i nejaky fotky pred a po... jen tak pro zajimavost. 8)
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
barty7
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 326
Registrován: stř led 17, 2007 11:26 am
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od barty7 »

Ramena,kardany,kola,drzaky kastle,naraznik,tlumice..mozna jsem zapoměl jeste neco hodne dulezityho :roll: Jo a postup:Vsechno vymenit!
:wink:
Pavel Bartoš
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
DB 01 DURGA
MAMBA MAX¤MAMBA 4600kv
FUTABA 3PK DSM
Uživatelský avatar
aandree
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 549
Registrován: pát úno 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Praha

Re: jak z TL-01 udelat TL-01B

Příspěvek od aandree »

paarmen píše:ahooj , otazka zni jasne potrebuju si predelat tl-01 na tl-01b.co vcechno k tomu potrebuju a jak postupovat............mooc dikas za odpovedi
Mel bych tu ten setik kterej shanis (pouzitej) - delsi ramena, kardany atd. Dyztak mi posli soukromou zpravu, at tu z toho nedelame inzerci :wink:
Odpovědět

Zpět na „TL-01“