M-03M

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
lukasmcl
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1095
Registrován: stř pro 20, 2006 1:58 pm

Příspěvek od lukasmcl »

VINTRFRESH píše:S tim podvozkem vyjedes prd. Na rally uplne na hov_o.
to je nazor. ja sem ho chtel jako takovej vedlejsak hlavne kvuli peknejm kastlim.
ja sem predtim jenom cistej podvozek nevidel a kdyz kouknu na ten obrazek tak mi pride ze nejde zakrejt a moc se mi nezamlouva.
tys ho mel? nebo znas nekoho kdo ho ma?
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

lukasmcl píše: to je nazor. ja sem ho chtel jako takovej vedlejsak hlavne kvuli peknejm kastlim.
ja sem predtim jenom cistej podvozek nevidel a kdyz kouknu na ten obrazek tak mi pride ze nejde zakrejt a moc se mi nezamlouva.
tys ho mel? nebo znas nekoho kdo ho ma?
Nemam, nemel jsem, nebudu mit. Stacilo me kdyz se mne roztrhnul zadni remen na T2 a mel jsem jenom predokolku. Pri brzdeni to jelo rovne, pri akceleraci to jelo rovne ... Musel jsem jezdit s citem na plynu abych to nerozmrskal.
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
EARWIG
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 356
Registrován: pon črc 31, 2006 5:02 pm
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EARWIG »

VINTRFRESH píše:.... Stacilo me kdyz se mne roztrhnul zadni remen na T2 a mel jsem jenom predokolku. Pri brzdeni to jelo rovne, pri akceleraci to jelo rovne ... Musel jsem jezdit s citem na plynu abych to nerozmrskal.
Jednou se mi pri soutezni jizde stalo to same, a auto bylo nahle poslusne, krasne najizdelo do zatacek, krasne z nich, jen ta akcelerace byla jako s motorem Johnson a totalne vybitych baterkach...
Nicmene se to na rovne draze dalo ridit, a to hlavne diky tomu, ze nepouzivam volnobezku.
Pri rally by to bylo totalne nepouzitelne, tam casto potrebujes opravdu plny zaber obou naprav, casto i smerem dozadu... :lol:
Robert Škvor
XRAY T2 008, XRAY T2 007 , XRAY T2 rally; Tamiya F103GT
SANWA M11 DSSS
http://www.skvorracing.com
brooklynspeedy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon led 11, 2010 10:29 am
Bydliště: Bdeněves
Kontaktovat uživatele:

Re: M-03M

Příspěvek od brooklynspeedy »

už jste někdo předělával M03M na M03??? rozdíl je jen v rozvoru, ale jsou opravdu jen některé díly delší??? Jde předělat M03M na M03???
Naposledy upravil(a) brooklynspeedy dne úte úno 23, 2010 2:35 pm, celkem upraveno 1 x.
Tamiya M05 + kastle MINI Cooper MonteCarlo
Tamiya TA02 + kastle MINI Cooper, včetně světel
Tamiya Mf01-X + kastle Fabia WRC na rozvor 210mm
Revo 1/16 VXL ... to je mazec ... kastle VW Brouk žluto černá
... stavba Macíkova LIAZka DAKAR 2018 ...
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: M-03M

Příspěvek od Honza D »

jo, jednotlivý verze se lišej jen tím plastovým mezikusem mezi přední a zadní částí šasi a celkovým rozvorem (ne rozvodem)
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: M-03M

Příspěvek od Vrakouš »

Je to jak píše Honza, liší se jen mezikusem.Máme 2 tyto podvozky,když se trochu zvedne, a použijou se dobré gumy a velká kola, vyjede překvapivě hodně.
Ono když praskne řemen na X-ray, který má motor dost vzadu, je to jiné nežli u podvozku, který je pro přední náhon konstruován.
Konec konců, fotky a videa z Třemošné jste asi mnozí viděli. :wink:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „M-01 , M-02 , M-03 , M-04 , M-05 , M-06“