Moje TC-4 ... zimní úprava

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Moje TC-4 ... zimní úprava

Příspěvek od Tim »

Taaak zima se pomalu ale jistě blíží a protože už to nebude na normální nizoučkej podvozek(světlý výška +/- 5mm) na slickách tak začím předělávku assa na rally, začal jsem s hodně důležitou částí, zvednutí podvozku,dal jsem jenom delší očka na tlumiče a naštestí si dřív než dojdou tlumiče na doraz sedne podvozek,opačně bya to bylo špatně :dance: . světlý výška se td dá vyhnat na 2cm,což je řekl bych více než dost nebo ne rallymani? :D A ještě dotaz na rally jezdce,stabilizátory ano nebo ne? A když ano,tak tvrdší nebo měkčí? . Dneska si ještě narýsuju bordelkryt a do konce týdne už snad bude hotovej,takže fotky co zatím mám. :arrow: http://tim123.rajce.idnes.cz/uprava_na_ ... t_1/#album Všechny postřehy,rady jsou vítány :)
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje TC-4 ... zimní úprava

Příspěvek od Lukass »

Pěkný pdovozek.Kde sháníš díly?Ten regl je GTB? ...jo a k tematu :) máš to celkem zvedlé s tím jezdíš rally?Pak chci videt foto jak s tim budes krosit ve sněhu :lol: :D
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje TC-4 ... zimní úprava

Příspěvek od Tim »

Díly zatím nesháním,jelikož sem k němu dostal hromadu náhr dílů.Ale jednou jsem už musel kupovat diferák z USA a cena i ss poštou v přepočtu 350kč :) . Vždyt jsem psal že jsem to právě zvednul,jinak jezdím silnici. Regl je XBR a motor EX 8,5 :) A neboj,sníh taky bude pokud napadne... :binkybaby:
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje TC-4 ... zimní úprava

Příspěvek od Lukass »

To auto jsi kupoval na eBay?Jeté nebo nové?
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
Tim
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2545
Registrován: pon kvě 07, 2007 6:39 pm
Bydliště: Rudná
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje TC-4 ... zimní úprava

Příspěvek od Tim »

Kupoval jsem ho jetý tady u nás od nějakýho maníka z ČB ,dal mi to za 2500Kč i s dílama a za 400Kč mi přidal 4 HUDY palcový šroubováky,jinak ten samotnej podvozek stojí 10 000Kč
Traxxas Slash
Tamiya TA-05 IFS
Xray T2R
Tamiya F103GT - custom made
Pohon : Mamba max + MIG500 na závody + LRP X11 4,5T na zábavu
Uživatelský avatar
martincc2
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1408
Registrován: stř kvě 30, 2007 4:53 pm
Bydliště: Prakšice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje TC-4 ... zimní úprava

Příspěvek od martincc2 »

ja osobne stabilizatory nepouzivam a jezdi se mi dobre... vysku mas dobrou , kdyz to das jeste na raly kola tak to bue jeste lepsi..
Martin Čuřík
Xray T1R
1. místo Intercup rally trophy 2009
http://www.intercup.cz
Odpovědět

Zpět na „Associated“