TT-02

Domácí úpravy na TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
J4rd4
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: sob črc 07, 2007 8:06 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

TT-02

Příspěvek od J4rd4 »

Tak jsem se rozhodl , že napíšu pár poznatků ohledně TT-02 . Před tímhle podvozkem jsem jezdil s TT-01(E) , podvozek jsem měl 8 let , z toho 5 let jsem v něm jezdil 5,5T stříďák a lipolkou . Musím říct , že to byl nezmar, který toho vydržel opravdu hodně . Bohužel síla motoru a stáří/opotřebení se na něm podepsalo . A tak jsem se rozhodl , že vyzkouším TT-02 . Při skládání mě zaujala podvozková vana , řešení domečků diferenciálů a uloženi kardanu . Řekl bych že,tohle řešení vydrží více jak u TT-01 , kde mi domečky diferenciálu stříďák otevřel při první jízdě (stahovací páska to nadobro vyřešila ) :lol: Před koupí jsem se obával modulu hnacích ozubených kol, naštěstí má 0,6 jako TT-01. Zápory TT-02 vidím ve velkých vůlích v řízení a předních ramenech , které se u 01 daly celkem lehce vymezit , do pomalu nulových hodnot . Ale na tom ještě do budoucna zapracuji :think: Dnes jsem poprvé vyrazil s novým podvozkem ven , abych zjistil jak se chová . Bohužel po 20 minutách jízdy hodil podvozek "Boudu" , kterou moc nerozdýchal a zlomila se zadní těhlice , což mě dost zarazilo , vzhledem k tomu že na 01 mi nepraskla ani jednou , to spíš praskaly ramena . Co se týče "Vyskakujících" Dog bone a nevracení řízení do středu,se u mě neprojevilo .
Můj závěr je takový , že pokud bych chtěl kupovat do budoucna podvozek nižší cenové kategorie ,na který je spousta tuningových dílů, tak bych volil TT-01E . Tenhle závěr hlavně ovlivnila ona prasklá těhlice :text-nocomment: Postupně ještě něco dopíšu ,při budoucích úpravách a možná ještě změním názor :text-lol: Jinak doplním , podvozek je osazený kuličkovými ložisky,hliníkovým kardanem a unašeči kardanu , motor mám stále jeden a ten samý stříďák EC Power 5,5T osazený 25T ocelovým pastorkem ,regulátor LRP SPX Super Revers , servo Futuba 311 . :twisted: :lol:
Omlouvám se za svůj pravopis, není to moje silná stránka :binkybaby: :oops: :--)
Podvozek: exTT01, TT02 , nyní TB04pro
Karoserie:Nissan Skyline GT-R34 Z-Tune , Mercedes Benz SLR-McLaren, Mercedes Benz W124 , Porsche LeMans
1:1 MB C124 230CE
Odpovědět

Zpět na „Domácí úpravy“