TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbone

Domácí úpravy na TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbone

Příspěvek od Daweo »

Zdravim kluci,

predne nevim, kam soupnut muj dotaz a tak snad se nebudete zlobit, ze jsem ho soupnul do teto sekce

Trapi mne dve veci.

1. velmi casto mi z predni napravy vypadne dogbone - http://www.mz-racing.net/obrazky/10428/ ... efault.jpg
- vypadne obcas pri lehkem tuknuti do prekazky a nebo obcas i jen pri prudkem zataceni. Jak tento problem (pokud ho taktez mate) resite?

2. potreboval bych upravit zadni drzaky kastle a to tak, aby jsem ve vysledku mohl mit jednu kastli pro nekolik podvozku. V tuhle chvili mam vzadu hroznej konstrukt z merkuru, ktery ale nedrzi tak, jak bych samozrejme potreboval.
- zde mne zajima z ceho to idealne vyrobit, nebot by drzaky mely byt 10cm od sebe a presne uprosdred cela - nesmi byt posunute vpred ani vzad.


Predem moc diky za rady a a navrhy :-)
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbo

Příspěvek od Pajik_CZ »

1 - unikardany to jistí.

2 - kup si kulatinku o patřičném průměru z hliníku- nahýbat dle potřeby, navrtat a je to.
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbo

Příspěvek od rotruck »

Co se týká dogbone , s unikardany nelze než souhlasit , ale není to odpověď na to proč vypadávají ....... máš v unašečích - jointech vymezovací gumový O kroužky - nevytrousil jsi je někde ?? (pokud tedy v TT-02 není vymezení řešeno jinak - tento podvozek nevlastním)
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbo

Příspěvek od Daweo »

Mno dobra no - unikardany poridim pri dalsim nakupu na mzracingu... trosku me to stve, bo ted jsem koupil hlinikovy (byt za 100kc par) a doufal jsem ze tak vypadavat nebudou... ale aspon slysim ze vypadly... u tech plastovejch jsem zjistil ze auto je hure ovladatelne :D.. na druhou stranu je s tim pak jako se zadokolkou sranda... dokud se nebrzdi :D


Co se tyka poskladani - mno zadny zasadni dil mi nezbyl - zbylo par sroubecku pouze a treba stredovy kardan... ale nic co by tomuhle zabranilo. Nevadi...


Stejne ted mam na psaci vyrobeni tech drzaku a do pulky zari zadne objednavky... nejak se to prodrazuje vlastneni aut... nejdriv zlobi maly, pak druhy maly, pak treti maly zacnu prestavovat a ono se rozhodne i to velky zlobit :(
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Daweo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: stř pro 18, 2013 9:13 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbo

Příspěvek od Daweo »

Tak premyslim, ktere unikardany poridit

http://www.asiatees.com/display?id=6282 ... odel=TT-02
nebo
http://www.mz-racing.net/p80-stt233-tt- ... -33mm-2ks/

Vzhledove davam prednost tem modrym, ale ty bych musel objednavat ze zahranici nejspis, nebot v ceskych obchodech jsem je nenasel.
Cenove vyjdou prast jako uhod s postovnym....
Občas pokládám dotazy i za kamaráda
Traxxas STASH 4x4 VLX (chybi kastle + kola)/Rally Legends RL004 - LANCIA DELTA EVO2 + Camaro/Tamiya TT-02 - stock - Camaro
Rally Legends RL004 - Lancia Fulvia HF 1600/Traxxas Slash 2wd (kamarádův)
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: TT-02 - uprava drzaku kastle + vypadavajici predni dogbo

Příspěvek od 3p0 »

Kup celoocelové, to jak vypadají není tak důležité, když to nechceš na poličku :-)
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Domácí úpravy“