Xray T3 - 2012 - setup

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Xray T3 - 2012 - setup

Příspěvek od Loupák83 »

pokud je dobrý nástroj jde to dobře ale hoši nezapomínejte hlavně je to v rukách!!! pokud nemáte na to ruce tak žádný auto na světě vám nesedne a zázračný vše universální setup neexistuje.
A mimochodem mam dilema jak to udělat jednu věc .... ale zatím pssst ať to nezakřiknu
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: Xray T3 - 2012 - setup

Příspěvek od Martas77 »

tak ruce mam stejny míro ;-) jak u T4 tak VBC
Naposledy upravil(a) Martas77 dne pát srp 29, 2014 12:43 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Loupák83
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1410
Registrován: pon čer 13, 2011 12:28 pm
Bydliště: Semily a Praha

Re: Xray T3 - 2012 - setup

Příspěvek od Loupák83 »

jasný každýmu sedí něco jiného.
Ale trošku se zas vrátim ktématu setup.
Měl jsem možnost jet s autem Petra Grofa když měl ještě T4 14 a musim říct že i s tou boostovanou 4,5z se mě jelo krásně a to tak že jsem ani motor nedostal do provozní teploty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale osobně bych si nastavil trošku víc ostřejší řízení, ono nastavovat to podle někoho taky není nejlepší protože každý mu vyhovuje něco jiného a má jiný jízdní styl. Já když řešim setup tak se nesnažim někoho přímo kopírovat ale jdu s jasným problémem že auto dělá to a to a to já nechci a chci aby dělalo to a to a chovalo se tak a tak. A upravuju ho na svůj jízdní styl.
Když si vzal Heršpitz moje auto do ruky tak z toho byl "vykulenej" že to auto je reaktivní a "ostrý" já když si vzal to jeho tak mě s tím absolutně nešlo jet. Takže většinou není chyba v autě ale v nás jezdcích. Ale jak říkám 10 lidí 10 názorů a 10 setupů a jízdních stylů
Xray T4 2017 Open
X-RAY XB4 2015 , ASSO B6
Axial SCX10 Dingo
FB: http://www.facebook.com/pages/RC-Semily ... 233?ref=hl
Uživatelský avatar
Martas77
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 181
Registrován: ned srp 26, 2012 11:02 am
Bydliště: Záchlumí

Re: Xray T3 - 2012 - setup

Příspěvek od Martas77 »

tak jasný no každýmu sedí jiný setup a řízení atak.. ..je to otom co jak komu sedí.. jj přesně tak no každý má jiný styl jízdy a každymu sedí něco jinýho no..
Naposledy upravil(a) Martas77 dne pát srp 29, 2014 12:44 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
3p0
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1637
Registrován: čtv dub 01, 2010 7:36 am
Bydliště: Liberecko

Re: Xray T3 - 2012 - setup

Příspěvek od 3p0 »

Tak mi to nedalo a vytvořil jsem upravený set-up pro T3-2012 jak jsem to jezdil naposledy.
Ale chci upozornit, že to nemusí každému vyhovovat. Jen je potřeba v zatáčce držet plný plyn a řídit :--)
Měl jsem olepenou hranu předních kol a i při velkém gripu se auto nepřevracelo (s plným plynem).

Poznámka:
1 - předklonění předních ramen být nemusí
2 - Když málo točí (je velký grip) dát pod zadní spojovačky podložku 1-2 mm podle situace

SET-UP ke stažení zde
Motto: Auto musí řvát a vypadat nasraně
http://3p0.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XRAY“