vysilacka

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

vysilacka

Příspěvek od M4T35 »

vsechny Vas zdravim borci;-) mam na vas jeden dotaz - vy asi vsichni jezdite s "pistolovyma" vysilackama, co? jde mi o to, ze sem si ted objednal TT-01 a vse potrebne, ale RC soupravu chci pouzivat starou, ktera zazila jeden neuspesny letecky modelarsky pokus. jde o to ze je to "packova" vysilacka, tak by me zajimalo jestli s ni treba taky nekdo jezdite. spis si ale myslim ze "packova" vysilacka podle Vas nebude moc vhodna, co?
FCS
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 156
Registrován: pon led 23, 2006 3:39 pm
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: vysilacka

Příspěvek od FCS »

M4T35 píše:vsechny Vas zdravim borci;-) mam na vas jeden dotaz - vy asi vsichni jezdite s "pistolovyma" vysilackama, co? jde mi o to, ze sem si ted objednal TT-01 a vse potrebne, ale RC soupravu chci pouzivat starou, ktera zazila jeden neuspesny letecky modelarsky pokus. jde o to ze je to "packova" vysilacka, tak by me zajimalo jestli s ni treba taky nekdo jezdite. spis si ale myslim ze "packova" vysilacka podle Vas nebude moc vhodna, co?
Někomu třeba vyhovuje,kamarád ji má na spalováku a je spokojen,já si už ale zvykl na pistolku takže nemám duvod měnit :wink:
- Subaru Impreza WRC & Tamiya TT-01 & Mig 500 Turbo RACE & V-max cca 70km/h
- Mini Cooper 1/14 NIKKO Rear Wheel Drive
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: vysilacka

Příspěvek od Vašek »

M4T35 píše:vsechny Vas zdravim borci;-) mam na vas jeden dotaz - vy asi vsichni jezdite s "pistolovyma" vysilackama, co? jde mi o to, ze sem si ted objednal TT-01 a vse potrebne, ale RC soupravu chci pouzivat starou, ktera zazila jeden neuspesny letecky modelarsky pokus. jde o to ze je to "packova" vysilacka, tak by me zajimalo jestli s ni treba taky nekdo jezdite. spis si ale myslim ze "packova" vysilacka podle Vas nebude moc vhodna, co?
V brně na dráze jezdi jeden člověk s páčkovou a stále nás nechápe asi jde jen o zvyk ...
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Tampa
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 998
Registrován: pon led 23, 2006 3:36 pm

Re: vysilacka

Příspěvek od Tampa »

Vašek píše: V brně na dráze jezdi jeden člověk s páčkovou a stále nás nechápe asi jde jen o zvyk ...
Např.Já předtim co sem měl ti obyčejný RCčka tak sem si nedokazal představit že bych s pistolovou jezdil.Prostě pro mě byla jedině páka
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11517
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: vysilacka

Příspěvek od Jirkacbx »

Ale doufám,že ji máš na 27 nebo 40 MHz.Pokud máš leteckou frekvenci,35 MHz,tak radši kup jinou.Mohl bys mít i problémy.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

no, mam to prave na frekvenci 35MHz - s cim by podle tebe mohly byt problemy?
Uživatelský avatar
weeman
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 464
Registrován: úte úno 14, 2006 3:10 pm
Bydliště: BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od weeman »

35 MHz maju letecke modely!!!! To nesmies pouzivat na auto!!!
1/8 X-RAY XB8R - RB Concept S5
1/10 CC-01 VW Touareg
1/10 CC-01 Ford
1/24 Home Racer
1/24 Off-road - home made
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

dobre, ale proc????? myslis jako na zavodech? zavody zatim fakt neplanuju... nebo je nejaky jiny duvod proc to nepouzivat?
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

ok, prave sem si precetl jeden clanek a uz vim ze pasmo 35MHz je jen pro letadla a ze kdybych s tim jezdil a kvuli me by spadlo nejake letadlo, ktere bych svoji vysilackou rusil, mohli by me udajne i zavrit... takze asi nezbyde nez koupit i vysilacku... poradite nekdo jakou? pokud mozno levnejsi;-)
Uživatelský avatar
M4T35
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 463
Registrován: sob dub 22, 2006 11:37 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M4T35 »

http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Det ... kat=HI1020

co treba tahle vysilacka? jenom by me zajimalo, kde je tam ovladany treti kanal - vite to nekdo? planuju totiz osvetleni modelu a tak bych ten treti kanal mozna chtel pouzit prave na zapinani svetel... a vubec by me zajimalo k cemu treby vy pouzivate treti a pripadne dalsi kanaly?
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

M4T35 píše:http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Det ... kat=HI1020

co treba tahle vysilacka? jenom by me zajimalo, kde je tam ovladany treti kanal - vite to nekdo? planuju totiz osvetleni modelu a tak bych ten treti kanal mozna chtel pouzit prave na zapinani svetel... a vubec by me zajimalo k cemu treby vy pouzivate treti a pripadne dalsi kanaly?
A co tuhle pro začátek za rozumný peníz:
http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=3123
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

M4T35 píše:http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Det ... kat=HI1020

co treba tahle vysilacka? jenom by me zajimalo, kde je tam ovladany treti kanal - vite to nekdo? planuju totiz osvetleni modelu a tak bych ten treti kanal mozna chtel pouzit prave na zapinani svetel... a vubec by me zajimalo k cemu treby vy pouzivate treti a pripadne dalsi kanaly?
Hitec? MNo znám lidi kteří tvrdí že je to normální vysílačka já jsem viděl v pátek lidi co na to nadávaly projel vlak dvě na sbě nezávislí hitec poslala auto svorně doprava do obrubníku a třetímu to jelo normálně ... nevim lae asi bych se ho bál

Ten grapner by mohl být dobrej za ty peníze super ...
Naposledy upravil(a) Vašek dne ned dub 23, 2006 11:08 am, celkem upraveno 1 x.
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
libec
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 349
Registrován: úte úno 14, 2006 8:23 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libec »

CYBERDREAM píše: A co tuhle pro začátek za rozumný peníz:
http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=3123
Souhlas, radsi bych sel do toho GRAUPNERa :wink:
Obrázek RC Blansko
libec
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 349
Registrován: úte úno 14, 2006 8:23 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libec »

Vašek píše: Hitec? MNo znám lidi kteří tvrdí že je to normální vysílačka já jsem viděl v pátek lidi co na to nadávaly projel vlak dvě na sbě nezávislí hitec poslala auto svorně doprava do obrubníku a třetímu to jelo normálně ... nevim lae asi bych se ho bál
Mno, to bych nevidel problem v Hitecu, ale pry to delaj nevysvetlitelne vsechny vysilacky na 40MHz a nahodne... :? :cry:
Obrázek RC Blansko
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

libec píše:
Mno, to bych nevidel problem v Hitecu, ale pry to delaj nevysvetlitelne vsechny vysilacky na 40MHz a nahodne... :? :cry:
Ty fakt jsem to viděl na vklastní oči na dráze bylo 5 auta a jen Hiteci jely někam jinam ... faktem je že když jede okolo vlak tak já pro jistotu brzdím auto někam kde do něj niko nevrazí
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“