Žere převody !

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Pišlak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 63
Registrován: úte kvě 10, 2011 3:41 pm
Bydliště: Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Žere převody !

Příspěvek od Pišlak »

no uvidím hele. Teď jezdím s náhonem na předek a jede to taky.. :--) :--)
TT-01E
ER-1
S811 buggy (orcan bt-5)
Uživatelský avatar
J4rd4
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: sob črc 07, 2007 8:06 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Žere převody !

Příspěvek od J4rd4 »

Já jezdím TT-01 s 5,5T :twisted: . Jako první jsem dával ložiska, hliníkovej kardan, pak jsem střídal motory (uhlíkáče) , pak ocelovej pastorek .Nakonec jsem koupil 5,5stříďák a LiPolku :) Řešil jsem vůle řízení,kol,kardanu a kupodivu to funguje :D Podvozek mám přes 5 let a jediný co jsem na něm měnil ,byly ramena,asi 4x převodový kolo, jinak všechno je původní :!: :--) Samozřejmě, ten podvozek je už dost zhutovanej , domečky diferenciálu mi drží plastová stahovací páska :D protože je šroubky nedokázaly udržet pohromadě :D :D
Přílohy
5,5T
5,5T
"Přidržovák" ložiska
"Přidržovák" ložiska
Naposledy upravil(a) J4rd4 dne ned led 06, 2013 11:22 am, celkem upraveno 1 x.
Podvozek: exTT01, TT02 , nyní TB04pro
Karoserie:Nissan Skyline GT-R34 Z-Tune , Mercedes Benz SLR-McLaren, Mercedes Benz W124 , Porsche LeMans
1:1 MB C124 230CE
Uživatelský avatar
camilius74
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte srp 05, 2008 9:23 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Žere převody !

Příspěvek od camilius74 »

Ty brdo :-oo ! to je lochna :clap: .Jak se ti to povedlo.Na druhé straně,tady je vidět,že tt 01 je nezmar :tamiya: přátelé :clap: :clap: :clap: :clap:
hbboy
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 20
Registrován: čtv čer 10, 2010 10:35 pm

Re: Žere převody !

Příspěvek od hbboy »

Tak nevím jezdili jsme 10 ti hodinový závod z TT-01 - v srpnu - 32 stupňů celsia ve stínu, motor Johnson - teplota přes 100 stupňů celý závod a všichni dojeli do cíle - motor je nezmar - nejtěžší převod 55 x 28 zubů.

Kolega jednou testoval ve Slavkově na okruhu TT- 01 z 10,5 tuším a po hodině jízdy se převody rozpadli a musel vše vyměnit - hlavně hrušky

TT-01 je super, ale pro slabší motory ne stříďaky apod. -)))) tot mé poznatky
Uživatelský avatar
J4rd4
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 204
Registrován: sob črc 07, 2007 8:06 pm
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Žere převody !

Příspěvek od J4rd4 »

I kamarád se diví, že mi to ještě drží pohromadě. vždycky říká "Nesmrtýlný Jarouškovo TéTéčko" :--) Štvaly mě vúle v řízení a v kolech, koupil jsem řízení na tt-01E a hned je to lopší. Vule v kolech jsem vyřešil podložkama :wink: Co se týče kardanu, chtělo by to jednodílnej a problém by byl vyřešenej, ale nějak jsem se nedostal k tomu, abych ho nechal vyrobit. Tak jsem v domečku zadního diferenciálu vyvrtal malou dírku a našroubouval tam šroubek. Kterej drží ložisko unašeče na svém místě.Lítalo nahoru a dolu a kvůli tomu se sjíždí převodové kolo u motoru. :) Dřív jsem s ním jezdil často, teď poslední dobou na to nemám čas a neni hlavně počasí . Momentálně nejvíc omezující faktor mého ježdění,jsou gumy , protože jsem s tím roztrhal pomalu všechny co mám :D
Podvozek: exTT01, TT02 , nyní TB04pro
Karoserie:Nissan Skyline GT-R34 Z-Tune , Mercedes Benz SLR-McLaren, Mercedes Benz W124 , Porsche LeMans
1:1 MB C124 230CE
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“