Přijímáč

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Odpovědět
Uživatelský avatar
Winaso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:08 pm

Přijímáč

Příspěvek od Winaso »

Zdravim mám takovej problém mám ještě originál přijímáč Tamiya na mém TT-01 :) jenomže tam je jenom jeden BATT a to na servo :( a já bych chtěl nějakou RC soupravu alespoň 3 kanál:) Abych mohl alespoň světla a chlazení ovládat na dálku. Tady to prostě nemám kam zapojit a už mě nebaví mít všude Y kabely :) Tak bych se vás chtěl zeptat jakou by jste mi doporučily.. Díky :D

Starej přijímač - http://winaso.rajce.idnes.cz/TT-01#P1130105.jpg
- http://winaso.rajce.idnes.cz/TT-01#P1130104.jpg
manek100
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 02, 2011 4:17 pm
Bydliště: Křemže
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímáč

Příspěvek od manek100 »

Nejsem si tím jistý, ale podle mě máš přijímač a regulátor v jednom, takže výměna přijímače by obnášela ještě koupení regulátoru a hodně pravděpodobně koupi nejen přijímače, ale celé RC soupravy!
Uživatelský avatar
Winaso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:08 pm

Re: Přijímáč

Příspěvek od Winaso »

No vždyť píšu celou RC soupravu v elektronice se jěště moc nevyznám tak mě omluvte.
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5092
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Přijímáč

Příspěvek od Honza D »

Za RC soupravu se považuje jen vyílač s přijímačem... Budeš potřovat ještě regl... Ohledně toho zkus projet sekci elektronika níže na fóru
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11516
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímáč

Příspěvek od Jirkacbx »

Chlazení/větrák doporučuju nechat zapnutý při zapnutí auta.
Jinak tohle je přijímač a regl v jednom kuse.
Lepší rádio třeba od LRP 2.4ka za 1500 a k tomu regl od Tamiye asi 104ka,co už umí Lipo a má i BEC.
Cca 2000 Kč.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímáč

Příspěvek od Vrakouš »

Velmi dobrou zkušenost mám s RC soupravami Futaba, jezdíme v týmu 4 kusy. Ale patří k těm dražším, záleží na tvých finančních možnostech. Ale i starší typy jsou velmi dobré, máme 2 ještě s klasickými trimy a 2 digitální, spokojenost je se všemi. ( Všechny jsou na 40 MHz.)
Z levných Wi-Fi mám dobrou zkušenost s Hobby Kingem. Jednoduchá, nemá moc funkcí. Ale spolehlivá, mini přijímač, který se všude vejde. Používám jí jako zkušební na vše, co dělám nového, právě kvůli její jednoduchosti a snadnému ovládání.
Ale jak píše Jirka, budeš potřebovat i nový regulátor, který bude připojen pouze jedním kablíkem na přijímač, bez nutnosti externího napájení.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Winaso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:08 pm

Re: Přijímáč

Příspěvek od Winaso »

Aha, dobře díky za rady našel sem tuhle soupravu :) http://www.rc-auta.eu/zbozi/5393/AGGRES ... A-2010.htm a jěště nějakej regl jestli by jste mi mohli poradit aby mi to šlo k sobě motor mám LRP střídák, abych se vešel tak kolem 2000 i stou soupravou dík :D :)
tjjack
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 3229
Registrován: pát dub 03, 2009 5:16 pm
Bydliště: Litvínov

Re: Přijímáč

Příspěvek od tjjack »

Tak lepší soupravu a střídavkovej regl do 2000,- nedáš.... možná tak někde na bazaru
:tamiya: TRF416we (Team Novak Pulse + Ballistic 8,5t)
TLR 22SCT (Team Novak Havoc Pro SC + Ballistic 13,5t)
Mex-I D90 → Plísňák Cabrio (DSYS 54A + Big Block Special)
HAJZLTEAM
manek100
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: ned říj 02, 2011 4:17 pm
Bydliště: Křemže
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímáč

Příspěvek od manek100 »

A nebo to objednat idněkud ze zahraničí (třeba hobbyking) tam by ses do těch 2000 vešel, ale nebyla by to žádná extra kvalita.
Uživatelský avatar
Adams01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv lis 17, 2011 2:29 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímáč

Příspěvek od Adams01 »

Winaso píše:Aha, dobře díky za rady našel sem tuhle soupravu :) http://www.rc-auta.eu/zbozi/5393/AGGRES ... A-2010.htm a jěště nějakej regl jestli by jste mi mohli poradit aby mi to šlo k sobě motor mám LRP střídák, abych se vešel tak kolem 2000 i stou soupravou dík :D :)
Zdravim, tak presne tuhle jsem sehnal novou, ale bez serva, protoze mam sve, za 350kc. Mrkni na modelbazar, mozna je tam jeste ma. Jinak servo jsem kupoval nejakeho HITECa s kovovymy prevody, celkem slusne kolem 700. Takze pokud je tady k tomu i servo, tak urcite nebude lepsi co mam a porad jsem i se svym servem o cca 500kc mene, nez za tohle.
Uživatelský avatar
Winaso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:08 pm

Re: Přijímáč

Příspěvek od Winaso »

to Adams01- Ten odkaz co jsem posílal je jen rádio(visílačka) s přijimačem, servo mám akorat potřebuju jěště regulátor.. ale nad 2000 se mi ted zrovna nechce, takze kdyz neporidim novou elektroniku tak si koupim CC-01 :D A jak si stou soupravou spokojenej ? :) Díky.
Uživatelský avatar
Adams01
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: čtv lis 17, 2011 2:29 am
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Přijímáč

Příspěvek od Adams01 »

Ahoj,

s regulatorem ti neporadim, nejsem nejaky zkuseny v tomhle smeru. Predtim jsem lital RC letadla, tak jsem mel packovou RC soupravu. Dle meho nazoru to neni spatne, videl jsem ji jeste u kamose a taky si nestezuje. Ja na ni najezdil tak 1h a za ty penize mi bohate staci. Jezdim jen tak pro zabavu.
Tady jsem ji nasel:
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Ag ... Kc/400503/

btw: jeste jsem koupil do ni 8ks AA dobijecich baterii
Uživatelský avatar
Winaso
Nováček
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: čtv lis 10, 2011 9:08 pm

Re: Přijímáč

Příspěvek od Winaso »

Dobře napsal jsem mu jestli náhodou jěště jednu nemá :D Ale to pochybuju když ji prodal tobě :) díky
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“