Regulátor TAMIYA TEU-101BK

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

No to je těžký co od něj očekávám v podstatě je mi jedno jestli se bude nastavovat ručně nebo automaticky popravdě ani nevím co je lepší a potom co se týká motorů který bude schopný utáhnout .... to je těžký teď mám MIGa a jede to dobře ale vím že jakmile dořeším řízení a tlumiče bude mi i MIG připadat pomalý jenže nevím zda bude lepší pořídit stříďák nebo se poohlédnout po něčem co má jen míň závitů opravdu nevím zatím sem jezdil jen stím co mám a chvíli jsem pilotoval CYBERDREAMův speciál a ten jel moc pěkně ale bojím se že na TT-01 by ten motor už byl moc čili asi zůstanu u MIGa ale myslím si že koupit régl na silnější motory by ničemu nevadilo i kdybych jeho kvalit nikdy nevyužil.
Co se týká ceny tak bych si představoval něco do 1500,- já se už na nějaký régly koukal a zamlouval se mi třeba tento ale popravdě nevím který z těch parametrů by mě měl zajímat a podle čeho vybírat u některých nic nepíší a u jiných toho je zase mraky a taky nevím jak která značka je dobrá.
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

favo píše:No to je těžký co od něj očekávám v podstatě je mi jedno jestli se bude nastavovat ručně nebo automaticky popravdě ani nevím co je lepší a potom co se týká motorů který bude schopný utáhnout .... to je těžký teď mám MIGa a jede to dobře ale vím že jakmile dořeším řízení a tlumiče bude mi i MIG připadat pomalý jenže nevím zda bude lepší pořídit stříďák nebo se poohlédnout po něčem co má jen míň závitů opravdu nevím zatím sem jezdil jen stím co mám a chvíli jsem pilotoval CYBERDREAMův speciál a ten jel moc pěkně ale bojím se že na TT-01 by ten motor už byl moc čili asi zůstanu u MIGa ale myslím si že koupit régl na silnější motory by ničemu nevadilo i kdybych jeho kvalit nikdy nevyužil.
Co se týká ceny tak bych si představoval něco do 1500,- já se už na nějaký régly koukal a zamlouval se mi třeba tento ale popravdě nevím který z těch parametrů by mě měl zajímat a podle čeho vybírat u některých nic nepíší a u jiných toho je zase mraky a taky nevím jak která značka je dobrá.
Hlavne ne tento to je smejd, regly od HITEC jsou :bleju:
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

OK čili HITEC nee já po něm kouknul jen kvůli tomu že mám souprav HITEC a co regulátory NOSRAM, Graupner nebo LRP ?

Mimochodem za chvíli to pujdu prubnout na trať ke Globusu tak jsem zvědav :wink:
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
Uživatelský avatar
lordpepino
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: čtv úno 15, 2007 2:40 pm
Bydliště: Komárov u Hořovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lordpepino »

favo píše:OK čili HITEC nee já po něm kouknul jen kvůli tomu že mám souprav HITEC a co regulátory NOSRAM, Graupner nebo LRP ?

Mimochodem za chvíli to pujdu prubnout na trať ke Globusu tak jsem zvědav :wink:
Mám skoro ten samy problem co si tu popisoval, i mi při prudky akceleraci hodi predni kola a vim že to dela ten regulator. Ale kdybych si mel koupit novej, tak asi bych šel do GM V4R+, zatim sem na nej slyšel spíše chvály!
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

lordpepino píše: tak asi bych šel do GM V4R+, zatim sem na nej slyšel spíše chvály!
Muzu ho jen doporucit, sam ho mam a sem uplne spokojenej :wink:
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
Danken
ČO BOLO TO BOLO
Příspěvky: 196
Registrován: pát úno 23, 2007 9:50 pm
Bydliště: Brno-Nový Lískovec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Danken »

Flozik píše: Muzu ho jen doporucit, sam ho mam a sem uplne spokojenej :wink:
Jenom se chci zeptat má fail systém
Život je bahno, a jenom svině v něm umí chodit
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Danken píše:Jenom se chci zeptat má fail systém
Nema...
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

Takže byl jsem otestovat trať u Globusu a takhle to skončilo když jsem byl v nejlepším tak mi zahaproval regulátor a auto v plný rychlosti nalítlo na ty skvělý betonovový patníky co mají kolem trati. Takže autí jde na pár dní k ledu než seženu nějakej rozumnej regulátor a novou vzpěru . :cry:

Obrázek Obrázek
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
Uživatelský avatar
Danken
ČO BOLO TO BOLO
Příspěvky: 196
Registrován: pát úno 23, 2007 9:50 pm
Bydliště: Brno-Nový Lískovec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Danken »

favo píše:Takže byl jsem otestovat trať u Globusu a takhle to skončilo když jsem byl v nejlepším tak mi zahaproval regulátor a auto v plný rychlosti nalítlo na ty skvělý betonovový patníky co mají kolem trati. Takže autí jde na pár dní k ledu než seženu nějakej rozumnej regulátor a novou vzpěru . :cry:

Obrázek Obrázek
Co máš za podvozek já bych hádal že asi TT-01 a jestli ano tak co máš za ''regl'' já mám ten klasika teu 101 .. nebo jak to je a zrovna včera mi odešel :cry: :cry: :x
Život je bahno, a jenom svině v něm umí chodit
Uživatelský avatar
favo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 42
Registrován: ned kvě 06, 2007 12:25 pm
Bydliště: Blansko

Příspěvek od favo »

přesně TT-01 a régl je TEU 101 a poletí jen na něj budu mít čas ho odpojit.
Co si člověk neudělá sám to nemá.

TT-01 ,Audi A4 DTM, kuličkové ložiska , stavitelný horní ramena, stavitelný spojovačky řízení, alu kardan ,MIG 500 Turbo + alu chladič, olejové tlumiče Tamiya, régl EZX-R Pro Hitec, Hitec Agresor FM + servo Hitec, Graupner Ultramat 10, Nosram 3000 mA ,Alu řízení s ložisky, bronzové klouby v ramenech.
Twin Detonátor - zatím serie + Nosram 4000mA
jox
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: stř dub 04, 2007 11:51 pm
Bydliště: BA - Petržalka

TEU-101BK

Příspěvek od jox »

neviem co nadavate na teu-101bk, nevravim, ze je to super regulator, ale ja s nim jazdim 2 mesiace a nevsimol som si nicoho zvlastneho, ziadne podivne zatacanie a pod.... samozrejme kked som mimo dosahu tak mi auto same stoci kam ho napadne, ale to uz na auto poriadne ani nevidim... meral som a dosah mam vyse 100m...
TT01 Nismo Coppermix Silvia, Futaba 3PM 40Mhz, Futaba R303FHS, 2xIntellect 4600mAh, Poison 20Z, 19/61 (29.7km/h)
TT01 SHELBY MUSTANG GT 500, Futaba 3PM, noname prijmac 27MHz, noname regulator, 2xNosram 4200mAh, RS540SH 17/61

Tamiya Toyota Hilux (high-lift), Futaba 3PM, Futaba R133F, TEU-101BK, 2xNosram 4200mAh, Atlas Rock Climber 50Z...
http://www.rc.jox.sk
Uživatelský avatar
tomik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1677
Registrován: pon bře 05, 2007 2:52 pm
Bydliště: Vsetín (Hošťálková)
Kontaktovat uživatele:

Re: TEU-101BK

Příspěvek od tomik »

jox píše:neviem co nadavate na teu-101bk, nevravim, ze je to super regulator, ale ja s nim jazdim 2 mesiace a nevsimol som si nicoho zvlastneho, ziadne podivne zatacanie a pod.... samozrejme kked som mimo dosahu tak mi auto same stoci kam ho napadne, ale to uz na auto poriadne ani nevidim... meral som a dosah mam vyse 100m...
přesně tak já koupil jetou TT a taky tam mám TEUčko a v pohodě, kámoš má Thunder tiger a 4x tam odpálil regly(2x rákladní a těď dvakrát HITEC ERX-pro) ale já jsem s TEU naprosto spokojen, a měnit ho asi ani nebudu :D :D :D :D
Tamiya DB-01Durga
BRUSHLESS COMBO IN CAR :)
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zabag »

GM V4R+ je v poho.Šlape jak hodinky a navíc se dá programovat jak budeš potřebovat.Výkon zpátečky, autobreak, Break min a max ,časová prodleva brzda - zpátečka. Používal jsem ho a nikdy žádný problém. Vyměnil jsem ho jenom proto,že jsem přesedlal na stříďák.Teď leží v šupleti pro případ kdyby něco.
Zabag
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: TEU-101BK

Příspěvek od WIN »

jox píše:neviem co nadavate na teu-101bk, nevravim, ze je to super regulator, ale ja s nim jazdim 2 mesiace a nevsimol som si nicoho zvlastneho, ziadne podivne zatacanie a pod.... samozrejme kked som mimo dosahu tak mi auto same stoci kam ho napadne, ale to uz na auto poriadne ani nevidim... meral som a dosah mam vyse 100m...
Neni regl jako regl, muzez natrefit na zmetka a finito. Taky jsem videl regly za 6500.- jak hori ...
Proste FAVO natrefil na blbej kus no.
Ja preferuji LRP a NOSRAM a to ze 4 duvodu: 1- spolehlivost, 2- dobre nastavovani programu, 3- dobre parametry reglu, 4-nejlepsi reklamacni podminky (aspon u KORINKA).
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Uživatelský avatar
lordpepino
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: čtv úno 15, 2007 2:40 pm
Bydliště: Komárov u Hořovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lordpepino »

No asi tak, každy kus je original! :roll:
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“