Krátká anténa pod karoserii

veškere elektro do TT-01 (motory, regulátory, příjmače ...)

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

upír píše: U Globu je nejvzdálenější bod od tribuny 50 metrů.
cože? sice jsme to neměřil ale padesát metrů mi připadá hafo přitažený za vlasy
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
upír
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 344
Registrován: pát led 27, 2006 10:39 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od upír »

Vašek píše: cože? sice jsme to neměřil ale padesát metrů mi připadá hafo přitažený za vlasy
Můžem to na jaře změřit, já jsem to četl na nějakých stránkách který už asi neexistují byla tam popsaná celá trať včetně její délky což je 190 metrů a to jsem si taky ověřil přesným cyklocomputrem. nic jinýho jsem neměřil ale fakt že v té první zatáčce je to auto hodně daleko a dráha se zdá být úzka tak půl metru a chce to cvik ju říznout na plnej kotel s 11ti závitovou kotvou.
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

upír píše: Můžem to na jaře změřit, já jsem to četl na nějakých stránkách který už asi neexistují byla tam popsaná celá trať včetně její délky což je 190 metrů a to jsem si taky ověřil přesným cyklocomputrem. nic jinýho jsem neměřil ale fakt že v té první zatáčce je to auto hodně daleko a dráha se zdá být úzka tak půl metru a chce to cvik ju říznout na plnej kotel s 11ti závitovou kotvou.
první zatáčka je blbá a španě je do ní vidět tam už sem NIKKO několiktrát otočil a ona ta druhá není o moc lepší. Jo která je tvoje oblíbená já mám rád tu dlouhou levou co vede kolem boxů a plynule přejde do té pravé tam to ožňuju
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
upír
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 344
Registrován: pát led 27, 2006 10:39 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od upír »

Vašek píše: první zatáčka je blbá a španě je do ní vidět tam už sem NIKKO několiktrát otočil a ona ta druhá není o moc lepší. Jo která je tvoje oblíbená já mám rád tu dlouhou levou co vede kolem boxů a plynule přejde do té pravé tam to ožňuju
Jo ta je super taky se mě líbí, vlastně celej ten úsek od boxů až do té ostré vracečky a pak mám ještě rád tu ze které se najíždí na cílovou rovinu.
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

upír píše: Jo ta je super taky se mě líbí, vlastně celej ten úsek od boxů až do té ostré vracečky a pak mám ještě rád tu ze které se najíždí na cílovou rovinu.
tu o 90 stupňů nebo tu o jedno drív ta taky není šptaná tam se dobře předjíždět i shorším autem kdy ž se dobře najede ale už od té o 180 semusí jetpřesně jinak jsem s nikkem neměl šanci
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Uživatelský avatar
Gluck
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 1646
Registrován: pon led 23, 2006 4:45 pm
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gluck »

chtel bych jenom ukazat pridelani kratke anteny po kastli
protoze me to chodi fakt bez problemu
Obrázek
HOLÍDAJKA
TA03F Drift-TA03F/S Rally-T3 Drift
http://gluck.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirkacbx »

Gluck píše:chtel bych jenom ukazat pridelani kratke anteny po kastli
protoze me to chodi fakt bez problemu
A s rádiem co je v sadě XBPro?Možná to bude tim,že já ten blbník s omotanou anténou nechávam u přijímače.Ale ještě to zkusim.Dík za foto.Snad ještě tu krátkou anténu použiju.Přeci furt nebudu jezdit s čumicím brkem. :lol:
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
Gluck
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 1646
Registrován: pon led 23, 2006 4:45 pm
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gluck »

Jirkacbx píše:A s rádiem co je v sadě XBPro?Možná to bude tim,že já ten blbník s omotanou anténou nechávam u přijímače.Ale ještě to zkusim.Dík za foto.Snad ještě tu krátkou anténu použiju.Přeci furt nebudu jezdit s čumicím brkem. :lol:
jojo normalne s tou sadou k XBpro
HOLÍDAJKA
TA03F Drift-TA03F/S Rally-T3 Drift
http://gluck.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Vašek
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 740
Registrován: pon úno 06, 2006 10:13 pm
Bydliště: Brno - Řečkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašek »

Jirkacbx píše:A s rádiem co je v sadě XBPro?Možná to bude tim,že já ten blbník s omotanou anténou nechávam u přijímače.Ale ještě to zkusim.Dík za foto.Snad ještě tu krátkou anténu použiju.Přeci furt nebudu jezdit s čumicím brkem. :lol:
když pominu to že brčkoidní anténa dál dosáhne tak tam to brčko má svoje neopakovatelné kouzlo
Veliké Kartágo vedlo tři války. Po té první bylo ještě mocné, po té druhé obyvatelné. Po té třetí válce je nikdo nenašel. -- BERTOLT BRECHT
Uživatelský avatar
Bart34
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: pát led 26, 2007 4:43 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bart34 »

Taky jsem ji driv schovaval ale potom kdyz jsem si jel nekde po ulici street a najednou se mi auto zblaznilo :shock: a zkoncilo na strese :x , protoze tam zrovna napriklad jel trolejbus, tak jsem ji zase rychle vytahl :lol: Ale je fakt ze bez ni je to proste hezci. Proto si aji nekteri mysli ze to auto co mam tady na profilu je screen z NFSU2 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Podvozek: TB-02
Karoserie: Nissan Skyline, Toyota Corola LEVIN, Peugeot 406
Vysilac: Graupner C4 race
Servo: Futaba S3003
Prijimac: Hitec HP-2RNB
Regulator: Nosram Magnum reverse
Motor: MIG 500 Turbo race
Baterie: GP 3300
NOSRAM 3600
Intelect 3800

http://fotogalerie.modelfan.cz/index.php?uziv=275
Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

tak já jsem eště nikdy enzkoušel dát na auto brčko. už od první jízdy mě prostě napadlo provlíkonut drátek mezi zadní sloupky - držáky kastle. Nechal jsem tam trochu "vůle" aby se to nezpřetrhalo a celkem v poho. Jako už párkrát se mi stalo že třeba na druhym konci Slovanky to jaksi nebylo ono, ale pokaždý když jsem jen trochu změnil systém promotání tak se to spravilo a to jsem třeba udělal stejně jako někdy před tím. Prostě jako kdyby to chtělo jen změnu, jedno jakou.
Ale vzhledem k tomu že Slovanka je celkem malá tak ten dosah je teda asi bída. 50 metrů bych si s tim dal jen na čistym prostoru a to kdoví jestli.
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
Bart34
Nováček
Nováček
Příspěvky: 52
Registrován: pát led 26, 2007 4:43 pm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bart34 »

Podvozek: TB-02
Karoserie: Nissan Skyline, Toyota Corola LEVIN, Peugeot 406
Vysilac: Graupner C4 race
Servo: Futaba S3003
Prijimac: Hitec HP-2RNB
Regulator: Nosram Magnum reverse
Motor: MIG 500 Turbo race
Baterie: GP 3300
NOSRAM 3600
Intelect 3800

http://fotogalerie.modelfan.cz/index.php?uziv=275
Uživatelský avatar
Lucass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 195
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:19 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucass »

Taky jsem jednoznacne pro, ze bez poradnyho brka to neni ono :wink:
TB-02 | GP 17T | Nosram Power Hawk
Uživatelský avatar
gema
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1271
Registrován: úte úno 06, 2007 8:28 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gema »

S predchozi vysilackou jsem musel brko mit z kastle. Nynejsi ma lepsi prijem a brko mam pod kastli a dosah je dostacujici.
Pavel Novak
Většího teď nic nemám, vlastně Disco mutanta :)

ObrázekObrázek
Galerie
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vrakouš »

Brko má svý kouzlo,ale když s ním párkrát na rally uvízneš pod "mlíkem" tak to kouzlo ztratí.Svýho času jsem udělal kvůli tomu i na Focuse nižší křídlo,abych nechytal. :lol: Ono je to mejma volšovejma rukama... :oops:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „Elektotechnika TT-01“