jake převody

Tuning Tamiya TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: jake převody

Příspěvek od Vrakouš »

Na drift nepotřebujete maximálku, ale akceleraci, aby se auto snáze utrhlo. Na druhou stranu drift "pneu" protočíš snadno. Na asfalt to můžeš nechat, na koberec bych volil menší pastorek a větší talířové kolo, např. 19:61. Předpokládám, že se jedná o TT-01, podle zvolené sekce !
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Roman535
Nováček
Nováček
Příspěvky: 67
Registrován: úte led 17, 2012 3:02 pm
Bydliště: Praha 8, Ládví

Re: jake převody

Příspěvek od Roman535 »

Honza D : vcera som to cely vecer studoval takze uz chapem hlupost svojej otazky :text-imsorry: :--) Je mi jasne ze je to o tom co komu vyhovuje ale islo mi skor o nazor drifterov kto co jazdi a nie vseobecnu teoriu ....a taktiez o to aky ucinok ma tazsi prevod na brushless...pretoze s tymto prevodom isiel MIG po 3 mesiacacoch do kytek :--)
„Raději shořet než vyhasnout.“

RC Drift Club Praha
TT-01 ED - front motor conversion, CS 44%, alu chassis
Nissan Skyline R32
Uživatelský avatar
Amoondre
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: pát dub 23, 2010 5:18 pm
Bydliště: Brno, Zabiny

Re: jake převody

Příspěvek od Amoondre »

Brushless bude do kytek taky, kdyz ho budes pretezovat. Prevod 24/58 je pomerne tezky. 10.5T uz taky neni zadny orezavatko a radsi ho zprevoduj do lehka, zacal bych jak bylo napsano vyse na nejnizsim moznem 19/61 a pak pripadne pridaval.
Tamiya TT-01 | LRP IPC v7.1
HPI Cyber 10B | CC Sidewinder 4600kV
Xray T3 11' | Tekin RS | LRP X12 17.5
Spektrum DX3S
Uživatelský avatar
agresor360
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 137
Registrován: úte dub 05, 2011 6:04 am

Re: jake převody

Příspěvek od agresor360 »

Zdarte, jelikož jsem dospěl k názoru, že základní hliníkový pastorek opravdu není to pravé ořechové (už to vydává zajímavý skřeky) rozhodl jsem se pro ocelovej pastorek, ale nevím kolik zoubků. Se základním spurem 58z přemýšlím o 20 nebo 21 zubů. Jezdím stříďák 9T 4 pol...
Odpovědět

Zpět na „Tuning“