kam mam dat loziska??

Tuning Tamiya TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
paarmen
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 109
Registrován: pon říj 22, 2007 12:48 pm
Bydliště: TRŽEK 51

kam mam dat loziska??

Příspěvek od paarmen »

prominte ale jsem uplnej zacatecnik prosim vas jestli by mi nedko neporadil ka mam vkladat loziska u tt-01 mooc dik za odpovedi
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

Tam kam padnou jak ulity, tak tam patri. Tudiz misto plastovych bilych kluznych lozisek das kulickovy. V manualu maji ty plastovy znaceni RB1 (tlustsi) a RB2 (med ci bronz, kdo vi - stihlejsi)
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vrakouš »

Vpodstatě 2 na každé kolo,po dvou na diferáky,tuším 3 na kardan,a 4 malá na řízení. :lol: Snad jsem na nic nezapoměl, :shock: ten manuál ti opravdu poslouží nejlépe. :twisted: :twisted: :twisted:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Odpovědět

Zpět na „Tuning“