Poloosy

Tuning Tamiya TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Poloosy

Příspěvek od Mr.Dadulka »

Jakou znacku poloos by jste doporucili? Shanim nejake v kloubovem spojeni s kardanem.
Od GPM pry stoji za prd, ze jsou hrozne mekky. A kazdy vyrobce svuj material nazyva nejak jinak , tak bych rad vedel, ktere jsou dobre a neco vydrzi. :-)
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Uživatelský avatar
Lucass
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 195
Registrován: úte kvě 22, 2007 7:19 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucass »

Kdyz koupis Tamiya tak chybu neudelas.
TB-02 | GP 17T | Nosram Power Hawk
Uživatelský avatar
Mr.Dadulka
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 107
Registrován: ned kvě 06, 2007 9:55 am
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Dadulka »

No a co kdybych chtel delsi osicky? :-) Jediny, co jsem nasel, tak byli od Tobee. Dela je jeste nekdo jiny? Tamiya je taky ma, ale myslim, ze jenom plastovy.
x Twin Detonator (2× Mig 500 Race Turbo) + nějaký AL kousky s ESC LRP A.I. Pro Reverse Digital
x TT-01, kastle Mazda RX-7 + full LED, blue tuning, HPI chrome disky +3mm a +6mm offset, F+R stabilizátory (+carbonový plát)
- - - -s Brushless ESC Novak GTB Spread Spektrum + Velocity 7.5R - omezený výkon přes volant na 63% (převod 58/22) - právě jsem namontoval, budu to ještě ladit.

x Spectrum DX3.0 2,4GHz + 2× receiver SR3000
Odpovědět

Zpět na „Tuning“