SPOJOVAČKY - seřízení

Tuning Tamiya TT-01

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack

Odpovědět
Uživatelský avatar
lordpepino
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: čtv úno 15, 2007 2:40 pm
Bydliště: Komárov u Hořovic
Kontaktovat uživatele:

SPOJOVAČKY - seřízení

Příspěvek od lordpepino »

možna takova blba otázka, nebo už to tu nekde zaznělo (hledal sem tedy pekne dlouho ale nic). Koupil jsem si Tamiyacky spojovacky, pro TT01, ale chtel bych radu jak začít se seřizováním. Jezdim asfalt trat, takže sem tam nejaka zatačka a podobně.Rychlí převod. Tak bych chtel nejakou dobrou radu jak nastavit spojovacky, ppř,. vaše postupy a podobně. Díky za obětování vašich otlačenych prstů o klavesnici. :oops:
Uživatelský avatar
sigurd
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 540
Registrován: pon čer 12, 2006 10:22 pm
Bydliště: praha

Příspěvek od sigurd »

no hele to je dost těžký,protože je to individuální dle toho co komu vyhovuje,ale obecně platí vepředu rozbíhavost-dle každého, takže spojovačky zatoč do sebe tak aby se ti přední kola rozbíhala, nějak si to poměř ať máš obě strany stejně :roll:
Uživatelský avatar
Zabag
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 622
Registrován: sob led 06, 2007 9:04 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zabag »

Souhlas se Sigurdem, nastavil bych rozbíhavost tak 1,5° a sklon kolem 1,5 - 2°na předku.
Zabag
Uživatelský avatar
lordpepino
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: čtv úno 15, 2007 2:40 pm
Bydliště: Komárov u Hořovic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lordpepino »

Ok, neco skusim vymyslet, jenom sem myslel jestli na to nema nekde nejakej fígl. Jenom nevim jak se mi podari nastavit 1,5 stupne :lol:
Uživatelský avatar
sigurd
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 540
Registrován: pon čer 12, 2006 10:22 pm
Bydliště: praha

Příspěvek od sigurd »

no prosimtě, zadní sbíhavost je dost důležitá ,na to je spec. díl,-držák kola se
sbíhavostí, přední rozbíhav. jsem ničím neměřil ale zkoušel co mi bude asi nej.. vyhovovat, pak jsem si z takový trubičky udělal jako podložky dvě stejný, dal na každou spojovačku na šroubovici a pak utahoval a tím jsem vymezil obě stejně :twisted:
Uživatelský avatar
WIN
PROFÍK FÓRA
PROFÍK FÓRA
Příspěvky: 5124
Registrován: pát úno 17, 2006 12:16 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WIN »

2 LORDPEPINO: Predni rozbihavost moc neprehanej, abys to ve finale nemel jako brzdu a zrout gum. Da se to seridit od oka, ale nastavuj to ve stredove poloze serva !!!
Kdyz jsem jeste nemel setupbox tak sjem to resil tak, ze obe spojovacky jsem zasrouboval stejne do sebe, pak jsem je nacvaknul na rizeni a steloval jsem je tak nejak aby kola mela stejne vychyleni. Stejne u TT jsou takove vule ze +/- 5 st nehraje zadnou roli. Po dodelani serizeni je nutne vytrimovat rizeni !
No a zadni naprava je zbihava a to timto nabojem: http://www.rcauta.cz/inshop/scripts/Det ... ?kat=53673 (2st)
www.ceskyautoporadce.cz
tamiyaforum.cz
GLOBALFOL s.r.o.
Odpovědět

Zpět na „Tuning“