Nissan Skyline ER34 - uffos

Pochlubte se svým RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V tématech KLUBOVÁ RC - máte prostor pochlubit se svým autem, podmínkou je ovšem hlasování ktere budete zadavat takto:
perfektni
vyborna
dobra
ujde
nic pro me
při nedodržení pravidel (hlasování),bude téma zamknuto a na požádání přes SZ některého z administrátorů nebo moderatoru odemknuto pro úpravu podle pravidel.
Odpovědět

Tak co vy na tohohle japonce?

perfektni
0
Žádná hlasování
vyborna
4
100%
dobra
0
Žádná hlasování
ujde
0
Žádná hlasování
nic pro me
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 4

Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Nissan Skyline ER34 - uffos

Příspěvek od uffos »

Tak přidávám svou novou kaslti Nissan Skyline ER34. Kastle je kopií Yokoma, prodávaná na R2hobbies. A to byla ta chyba, že jsem koupil kopii. Kvalita nic moc.... Ostatní kastle z R2, co jsou v ČR v pohodě, ale tahle ER34 je tu asi jediná... Kvalita lexanu, ač přes svou tloušťku docela na nic... Hodně měkký a sama o sobě moc nedrží tvar :D a to že pravá strana je větší je věc další. Když jsem to polepil oknama a rámečkama okolo světel, konečně jsem to viděl. Např. světlo je o 1 mm širší a zadní okno o 1 mm delší, ale vždy jen na pravý straně... Na pravý straně se mi taky sám od sebe zbortil práh u zadního kola. Zkusím to ještě opatrně srovnat fénem. A použít čínskou pásku na linky taky nebyl nej nápad :D Celkově strašně netvarovatelná a blbě lepí...
Barvy: Tamiya PS-34 (+ stříbrná a bílá na podstřik) a Tamiya černá.
Takže celkově mám sám rozpačitý pocity a chtěl bych znát váš názor. Kastle je tak z 95% hotová, max přibudou nějaký samolepky a světla a nebo se tak nestane a bude z ní časem drift missile...
IMG_5644 – kopie.JPG
IMG_5652 – kopie.JPG
IMG_5659 – kopie.JPG
IMG_5664 – kopie.JPG
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan Skyline ER34 - uffos

Příspěvek od Jirkacbx »

Pěkný,usedlý,žádná divočina :clap:
A poslouží aspon chvíli,než to trochu oboucháš :-)
A 1mm stejně při jízdě neuvidíš,pokud to vysloveně samolepkou nebo podobně nepřiznáš :-)
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nissan Skyline ER34 - uffos

Příspěvek od uffos »

Díky za názor :) jj ono mě to nebude tak bolet až půjde do mantinelu, to máš pravdu :)
Máš pravdu, že to nepozná člověk jen tak, ale je to vidět třeba pod zadním oknem, kdy samolepka je nalepená rovně podle roviny střechy ale pod oknem je na pravý straně vidět barva... A to jsem tu samolepku nenatahoval.
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
ZORES
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv lis 08, 2007 6:46 pm
Bydliště: HOLEŠÁRNA

Re: Nissan Skyline ER34 - uffos

Příspěvek od ZORES »

Na pohled pěkná bouda a pokud jí budeš jezdit,tak není co řešit.Osobně mám raději tenhle civil style než sticker bomb. :clap:
AXIAL, TAMIYA, VATERRA, LOSI, vintage Traxxas , new & vintage KYOSHO, new & vintage ASSO.
Odpovědět

Zpět na „Klubová RC“