Range Rover Discovery

Pochlubte se svým RC

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Pravidla fóra
V tématech KLUBOVÁ RC - máte prostor pochlubit se svým autem, podmínkou je ovšem hlasování ktere budete zadavat takto:
perfektni
vyborna
dobra
ujde
nic pro me
při nedodržení pravidel (hlasování),bude téma zamknuto a na požádání přes SZ některého z administrátorů nebo moderatoru odemknuto pro úpravu podle pravidel.
Odpovědět

Jakou mu dáte známku?

Perfektní
16
76%
Výborný
5
24%
Dobrý
0
Žádná hlasování
Ujde
0
Žádná hlasování
Tak tohle ne, nic pro mne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Range Rover Discovery

Příspěvek od Vrakouš »

Dnes bych rád představil auto z drobet jiného soudku, než u mě bývá zvykem, Range Rover Discovery. Po Hummeru můj druhý pokus o Off Road. I když, zatím je to vozítko spíš na asfalt, čeká mě ještě hodně práce s úpravami. První pokusy o jízdu v terénu moc slavně nedopadly, i s rallyovým autem projedu mnohem těžším terénem. :doh:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Rovera jsem stavěl hlavně jako doprovodný vůz pro rally, a tam svůj účel plní docela dobře.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

K Roveru chystám spousta doplňků, premiéra se odehraje 16.7. v Chodové Plané, fotky a video se zde určitě objeví. :wink:
Tak co na něj říkáte?
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
milan008
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 540
Registrován: ned úno 24, 2008 6:38 pm
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od milan008 »

Na pohled velmi hezký, ostatně jako vše od tebe, nicméně na těch pneumatikách tak leda na poličku.
1. Toyota Hilux TF1 offroad-trial special
Uživatelský avatar
ZeN
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 179
Registrován: úte pro 28, 2010 4:12 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od ZeN »

Co k tomu říct ??? :text-woo: Nic jinýho než že je to krása, stejně jako všechny tvoje výtvory. :clap:
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Vrakouš »

:lol: Na poličku ne, jako tahoun vleku na asfaltu není špatný. Ale jak jsem psal v projektech, nejen pneu, ale hlavně uzavření diferáků, přídavná převodovka a tím pádem i motor a pravděpodobně regulátor... Náročné na čas a hlavně peníze, které nemám. :snooty: :roll: Než bude schopný vyjet někam na expedici ještě potrvá. :cry: :doh:
Na všechno snad dojde... :think:
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3827
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Pajik_CZ »

Milan008> jako doprovod na rally to stejně bude jezdit po parkovišti apod. , to tyhle pneu odpracují obstojně, a aspoň dlooooouho vydrží :)

Vrakouš - jsi blázen chlape :D nemůžu jinak, než za 1 :clap:

ale abych jen nechválil - rám kolem světel je na můj vkus moc slabej, ale je to asi otázka názoru :) stejně za 1
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Uživatelský avatar
Dave Kolář
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1158
Registrován: pát říj 01, 2010 11:26 pm
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Dave Kolář »

Opravdu nádhera!! :text-woo: :clap:
RC DRIFTMECHANICS LIBEREC
TA05 + EAGLE RACING KIT + BMW M3 E30 červený peklo, Nový projekt NISSAN GTR znovuzrození
BMW E30
BAXAN25
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 731
Registrován: stř zář 01, 2010 7:19 pm
Bydliště: Plzeň (Úherce)

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od BAXAN25 »

co k tomu říct...no přece nádhera ...markíza všse je to jako do opravdické :clap: :clap: :clap:
YXRAY T2,Tamiya TT-01 RALLY,Tamiya TA-02 RALLY (v tuningu přední osa),A pár zbitků+AXIAL SCX10
ŠKODA 130 RS BLACK,LANCIA DELTA HF INTEGRALE,MITSUBISHI EVO IV,ŠKODA FABIA WRC (VRAK),SUBARU 2003,SUBARU WRC,A NÁKEJ TUNING OD REELY...M-01 MINI COOPER
NEJDE O AUTO ALE O ZKUŠENOSTI... :-D
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Vrakouš »

Pracuje se na dalších doplňcích, premiéra bude v Chodové Planné. Uvidíme, kolik toho ještě stihnu udělat. Tenhle projekt bude trochu dlouhodobější.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Honza D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5089
Registrován: ned srp 19, 2007 6:55 pm

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Honza D »

Nádhera :clap: Ještě zapracovat na tom podvozku... TL-01 je krásnej podvozek, ale ty převody jsou problém :-(
Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. -Colin Chapman
Tamiya TB-03F4, Tumbrel MRR-1
Datsun 240Z, Ford Mustang Fastback rally, BMW M3 E30 Rally, Toyota GT86 rally
http://honza-d.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Vrakouš »

Domlouvám se s rotruckem, asi mi vypomůže, má to vyřešené. Jen prachy jsou problém... :cry: Ale na podvozek dojde.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
Andy
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 19
Registrován: čtv pro 30, 2010 8:01 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Andy »

:text-woo: Vrakouši si prostě geniální nebo genitální? :oops: Prostě úžasné jak jinak než za 1*,alespoň co se vzhledu týká. Dostaly mně hlavně doplňky, ( a můžete se těšit na další, Péťa ještě pilně tvoří) viděla jsem autí jak vypadalo původně, udělal na něm opravdu dost práce.
Měla sem možnost se s autem svézt na asfaltu. I přes 55z motor je ale díky velkým kolům moc rychlé . Srovnatelné rychlostně s on- roadem se základním motorem. Na asfaltu je schopné jet smykem. Ale díky měkkým tlumičům a vysokému těžišti se houpe jak kachnička a je to strach , že se převrátí. Zpomalení bude nutné. A do terénu bude asi nutné zavřít diferenciály.
Jako doprovodné auto s doplňky a vlekem ale budí pozornost všude, kde se s ním Vrakouš objeví. Jsem hrozně zvědavá na reakce diváků v Chodovaru.
TB-01 v mírném tuningu, régl GM V4 s chladičem
Motor MIG 500 TR s chladičem, RC souprava a servo Graupner.
Uživatelský avatar
Bezmozek
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 413
Registrován: pon srp 09, 2010 4:54 am
Bydliště: Praha

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Bezmozek »

kára fešná, ale spíš by asi nejen mě zajímalo co si s rotruckem šuškáte o zpomalení TLka :mrgreen:
TL-01D - Dveřma napřed
TL-01E - Expedice
TL-01R - Rally kchár
TL-01B 6x6 - in progress ......
ľavá růžová, sto cez dinosaura, dve ryšavé veveričky a fuj fuj, bude ľavá, čierná, chlpatá, zubatá...
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Vrakouš »

Rotruck má levné řešení, tak čekám, až se mi ozve jestli ho bude mít i pro mne, a za kolik. :wink:
Až to bude dořešené, tak se řešení objeví v projektech. Pak mi čeká také uzavření diferáků a do budoucna bych rád i lepší pneu.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Davson12
Neaktivní uživatel
Neaktivní uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 12, 2014 1:51 pm

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od Davson12 »

Vždycky řeším vnitřní dilema. Jestli je lepší Discovery ne nebo Evogue, Když jsme tady o kousek výše viděl, tak ty Discovery jsou taky super auta. Ja si pořídil Evoque, Jsem spokojený, ale pořád mě to hlodá hlavou.
Uživatelský avatar
rotruck
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1801
Registrován: stř led 09, 2008 2:13 pm
Bydliště: MORAVA

Re: Range Rover Discovery

Příspěvek od rotruck »

Je fajn , že jako nově příchozí pročítáš témata a příspěvky , tak by to mělo být ........ jen vždycky mrkni na datum ze kdy téma , nebo poslední příspěvek je , aby jsi zbytečně nereagoval na staré téma ...... tohle je zrovna z roku 2011.
Samozřejmě pokud máš nový dotaz , nebo nápad , který se i do starého už založeného tématu hodí , klidně oživ a použij už existující i když je staré.
Odpovědět

Zpět na „Klubová RC“