Monster Energy Short Course Truck - uffos

Pochlubte se svým RC

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Pravidla fóra
V tématech KLUBOVÁ RC - máte prostor pochlubit se svým autem, podmínkou je ovšem hlasování ktere budete zadavat takto:
perfektni
vyborna
dobra
ujde
nic pro me
při nedodržení pravidel (hlasování),bude téma zamknuto a na požádání přes SZ některého z administrátorů nebo moderatoru odemknuto pro úpravu podle pravidel.

?!

perfektni
6
29%
vyborna
4
19%
dobra
5
24%
ujde
3
14%
nic pro me
3
14%
 
Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od uffos »

Dostala se ke me tahle kaslte od firm Phat. V zivote jsem tu firmu neslysel (nevedel jsem nic o kvalite lexanu, no ted uz vim, rekneme:nic moc), ale kdyz uz jsem mel ji doma, tak prece nebude jen tak lezet na polici. Skoda jen, ze u ni zas nebyly zadny polepy ani maskovacky (uz si na to pomalu zacinam zvykat, ze to musim delat na kazdou kastli). Co podle me ale byla vetsi skoda, bylo to, ze na vrchu kastle nebyla ochranna folie, jako bejva na ostatnich, cili kaslte dostala docela do tela jeste pred tim, nez byla hotova. Barva je pouzita normal cerna od tamiye, polepy monster jsou doma delany, proto tak i vypadaji. Puvodne jsem si chtel polepy monster koupit, jenze byly moc drahy. Po tom, co jsem tyhle domaci udelal, je samozrejme zlevnili... No jo, zakon schvalnosti. Co se da delat. Predni maska a ty otvory vedle jsou pouzity jeste z polepu co jsem mel na Nissana 180sx, proto to muze vypada divne, ale rozhodne je to lepsi, nez kdyby tam byla velka cerna plocha, aspon podle me. Jinak hasicak, rezervo a ty vejfuky (ty zeleny trubky, co jsou napravo) berte tak neka s rezervou, jsou tam spis pro srandu. Sitky v oknech jsou tam jako imitace, ale zarovej slouzi i jako mirny blok, aby se dovnitr nedostaly vetsi kaminky. Cely to bylo udelany s tim smyslem (co jsem videl po par ranach v terenu se starsi kastli) abych toho nemusel moc litovat.
A ted, sudte me oo-)
Kopie - P7240023.JPG
(71.2 KiB) Staženo 1610 x
Kopie - P7240024.JPG
(81.82 KiB) Staženo 1612 x
Kopie - P7240026.JPG
(89.17 KiB) Staženo 1610 x
Kopie - P7240027.JPG
(87.32 KiB) Staženo 1614 x
Kopie - P7240029.JPG
(51.02 KiB) Staženo 1611 x
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
Pumpkin
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1273
Registrován: čtv úno 14, 2008 6:53 pm
Bydliště: Prostějov

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Pumpkin »

:lol: :lol: :lol: :clap: :clap: Vypada to standovne. Zvlast to "rezervni kolo" me dostalo. Zpracovani dobry a myslim ze na rozbity to plne dostacuje :wink: 1*
PROJEKT LAND ROVER DISCOVERY II
Team Losi Mini Baja ; Hitec HS-55 ; DSYS MD18DCRS
ICQ 582643503
Uživatelský avatar
Vrakouš
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 4828
Registrován: sob čer 23, 2007 11:27 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Vrakouš »

Kastle je udělaná pěkně, ani polepy nejsou špatné,snad jen ty boky bych řešil jinak.Ale celkově to vypadá "hračkovitě", moc se mi to nelíbí.Něco bych ještě vymyslel na disky kol, ty tede opravdu moc nevypadají.
Dávám dobrá.
CHASSIS: X-ray T1R Obrázek, TB-01 v plném tuningu :tamiya: TT-01 v tuningu, TL-01 Monster Truck, TL-01 Hummer,HPI F1 atd... KAROSERIE: VW Golf V, Subaru WRC, Fabia WRC a Kit S1600,Octavia WRC,Lancia Stratos HF, Š 130 RS, Trabant 601; VYSÍLAĆ: Futaba Megatech
MOTOR: Nosram Storm Evo 7,5 z Brushless; REGULÁTOR: Nosram Matrix 90500 5,5 z
Uživatelský avatar
halaly
Finanční podpora fóra
Finanční podpora fóra
Příspěvky: 1712
Registrován: ned led 04, 2009 11:31 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od halaly »

Škoda, do takového měřítka se to nehodí. Vypadá to, jako kdyby auto dostalo přes čuňu a scvrklo se.
Jinak určitě dej jiné disky, možná černé paprsky nebo tak něco.
Máš to hezké, dávám za jedna.
Xray T2R
HPI Formula TEN

Bylo: Tamiya TT-01, TA-02, DF-03ra; Himoto Truggy EAMBA XR1; Nascada on-road; Axial SCX10; Xray T2; Hot Bodies Lightning Stadium 2 Pro
Uživatelský avatar
M1/amatér
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 432
Registrován: pon kvě 10, 2010 2:16 pm
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od M1/amatér »

halaly píše:Škoda, do takového měřítka se to nehodí. Vypadá to, jako kdyby auto dostalo přes čuňu a scvrklo se.
Jinak určitě dej jiné disky, možná černé paprsky nebo tak něco.
Asi tak prostě ho někdo vypral a scvrklo se ale tak snahu chce ocenit! 2-
!Píšu hodně vim prd!
*TL-01-onroad Subaru
*Ct5 Ford GT
Uživatelský avatar
Mirek
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1513
Registrován: pát říj 20, 2006 4:31 pm
Bydliště: Valdice
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Mirek »

nojo, panove maj pravdu.. hold proporce boudy nejsou idealni..
ale za to uffos nemuze, zpracovani je sjupr :) a stejne mu ta bouda dlouho nevydrzi, staci kdyz mi to zas jednou pujcis.. :D
*Míra Veselý*
<< HPI BLITZ >> , eZrun 60A + 8,5z , Turnigy 4000mAh 30-40C , TL-01
-Eurgle 2,4ghz, U14 , Battery Master 6
bylo: onroad: ALS racing M240, TT-01, TL-01, TB-02,Yokomo DriftPackage, Xray 007,....offroad: Traxxas E-Revo VXL, DF-02, CC-01, Himoto EMXT-1, Reely EP16, SCX-10 Honcho
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od uffos »

Bohuzel vim, ze vypada jako by byla vyprana, ale s tim jsem hold nic udelat nemohl, kdyz uz jsem ji mel doma a dostal jsem ji, tak prece ji nebudu mit porad pruhlednou. Disky jiny nemam, teda mam,ale nejsou na offroad (jsou to od Hpi works a TE37). Ty disky, co jsou na fotkach jsou origo LRP s carbonovym vzorem. Ale rikam, dostane par ran a me to ani moc bolet nebude :)
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Lukass »

jej, tak tohle se nepovedlooooo :|

ten design se mi nelíbí-co je to za divné "eMka"? je to vůbec Monster?, a úpravy jako rezerva taky ne....

ale kastle jako taková není moc špatná
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od uffos »

ty doplnky jsou tam spis jen pro srandu. oni stejne casem odlitaj samy. a ano je to znak monsteru, ale jelikoz nemam plotter,tak jsou delany podomacku.
origo znak monsteru:
logo_halftone.png
(160.23 KiB) Staženo 1476 x
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
Dejvid6
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 831
Registrován: pon led 01, 2007 12:11 am
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Dejvid6 »

je to takový divný až pěkný ,akorát si myslim že ty zadní bočnice pujdou po dopadu na zadek do pryč :lol: ,ale zpracování pěkný :wink:
SCX10 - Cheero + LR Disco III
FS
2,4
Uživatelský avatar
Lukass
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1795
Registrován: úte led 01, 2008 12:49 pm
Bydliště: Hošťálková
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Lukass »

no já taky nemám plotr, střihám nůžkama a jde to udělat líp.... :)

a nevím jestli to máš nálepky nebo to tam máš nastříklé, já zkoušel obojí, a není to tak hrozné :) teda, bez plotru no...stříkal jsem jen podle šablony..
Přílohy
DSC_8192.JPG
(191.6 KiB) Staženo 1448 x
DSC_8189.JPG
(176.11 KiB) Staženo 1447 x
Asso B44 (2x), LRP S8BXe, Team Losi SC....

Brushless is better Bylo: Team Losi Night Crawler, Traxxas eRevo 1/16, Hyper 8e, Hyper 8 PRO ST Brushless-Novak HV 4.5, Team Losi XXX-4 G+, Team Losi XXX-T, HoBao Hyper 7 PRO Brushless, Team Losi XXX-S/G+, traktor od Brudera, Tamiya DF-02,Reely Pyro,X-MOD,Smacker
http://www.vkphoto.cz
Uživatelský avatar
uffos
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1479
Registrován: pát čer 02, 2006 9:15 pm
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od uffos »

je to samolepka. Hold umis strihat lip nez ja, me se ten spravnej tvar nastane, az potom co to odru o asfalt. a strikat, to by dopadlo taky spatne, jelikoz nemam airbrush jako ty, cili bych zas nedosahl toho barevnyho prechodu.
Honza Smrčka
Yokomo YD-2S Plus
Uživatelský avatar
bang
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1461
Registrován: úte pro 25, 2007 6:36 pm
Bydliště: Malebna vesnicka u Liberce
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od bang »

Kurnik, to samy me taky napadlo :) Chtel bych to udelat ve stylu Robby Gordona, protoze ta modro-zluta kastle na slashakovi se mi moc nelibi :cry:
Team Associated SC10.2
HPI Blitz - Castle Creations SV3 Sidewinder SCT combo
http://www.rc333.cz/
Bylo: Losi 8IGHT-T 2.0, HPI BAJA 5B, Durango DESC210R, Firestorm, CC-01, Xray T3, Asso SC10, Ansmann Royal Flash, Xray T2 008, Traxxas Slash, TTcko :)
Uživatelský avatar
Cusco Yukes
Píšu hodně
Píšu hodně
Příspěvky: 412
Registrován: úte zář 02, 2008 3:33 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od Cusco Yukes »

Nevim co všichni řešitě s tim že je to scvrklý,Honza nikde nepsal že tu kastli vyráběl sám takže to nemohl ovlivnit náhodou je kastle srandovní a zajímavá :) To že polepy dělal sám i když co si budem povídat je to jak kdyby přišel z knajpy po pár kusech a šel střihat :D ,ale naopak to cenim ! Každej si je umí koupit a na kastli naplácat to už umění neni a jestli je někdo mín nebo víc šikovnej to už se nedá nic dělat.Boky si mohl fakt pořešit jinak...A poslední věc, ty blbůstky jako vejfucky "rezerva" ale hlavně ten nápad na tu masku se světlama to taky cenim ! spousta lidí boudu vyštříhne polepý nasadí jezdí to Honza si s ní aspon pohrál ještě !
Ilegal Street Drifters
Obrázek
Uživatelský avatar
noha
EXPERT na rady
EXPERT na rady
Příspěvky: 720
Registrován: stř led 24, 2007 9:03 pm
Bydliště: Kardašova Řečice

Re: Monster Energy Short Course Truck - uffos

Příspěvek od noha »

Náhodou Jendo je luxusní o tom žádná ;)
http://nohajz.rajce.idnes.cz/
Jindřichův Hradec
Odpovědět

Zpět na „Klubová RC“