Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Vše co se týká spalováků ostatních značek

Moderátoři: rotruck, Loupák83, Honza D, tjjack, Jirkacbx

Odpovědět
Squixx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 18, 2010 3:02 pm

Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Squixx »

Zdarec hosi,potreboval bych radu ohledne vyberu..momnetalne vlastnim E-Revo 1/16 VXL, jsem snim spokojenej,jenom mi malinko vadi jakej to je prcek a ze se vsude nedostane,jinak je to skvely auto. No muzu ho vymenit za Revo 3.3 v peknym stavu...tak premyslim,co je lepsi,zda elektro nebo cudak..ohledne udrzby jsem si toho prectl pomerne dost,je jasny,ze benzin obnasi mnohem vic udrzby co se tyce motoru..chci jezdit v zime,na to se tesim cely rok..kupovani benzinu mi nevadi,je to prece jenom bliz k opravdovemu autu a to se mi libi,vzdy sem chtel tyto vetsi modely..ale bojim se toho,ze oddelam motor a opravy jsou drahy..proto bych rad nazory popr rady,jak dlouho vydrzi motor,zda snese treba vodu,kdyz proletim hlubsi kaluz nebo tak..chci proste model co vydrzi..zavody nikdy jezdit nebudu,ja si jezdim pro sebe a rad skotacim..zatim zadny skoky,ale taky na to prijde..tak mi poradte,zda to mam vymenit nebo ne..sem na vazkach..dik moc

P.S....bude to muj prvni spalovak a neznam nikoho,kdo ho ma,ale ostatni kamosi maji elektry,takze dokazi poradit..
LRP S8 BX - 2,5ccm -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- http://squixx.rajce.net/Traxxas_E-Revo_1_16_VXL
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Pajik_CZ »

koupil bych si elektru uz jen proto,ze kdyz se hodne vynasnazis ( a ono to zase tolik prace neni ) tak udela auto naprosto vodotesny. Kdezto spalovak si cucne filtrem trochu vody, a koncis. A pokud to včas nevypneš a tý vody si filtrem cucne víc, tak končí motor. Navíc nevím, jestli víš, že je to nitro motor, ne natural....
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Squixx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 18, 2010 3:02 pm

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Squixx »

Jo to vim..krom paliva je v tom nejaky rozdil?Takze si radeji nechat prcka e-revo?
LRP S8 BX - 2,5ccm -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- http://squixx.rajce.net/Traxxas_E-Revo_1_16_VXL
Pajik_CZ
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 3828
Registrován: pát srp 07, 2009 5:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Pajik_CZ »

Krom paliva? :D neustály lazení... Ráno motor naladíš, pojede super. Odpoledne se změní teplota a vlhkost a můžeš ladit znova.... Je to citlivý.... Klidně běž do velkýho reva, ale elektry. Jo, a samozřejmě počítej s tím, že si už nezajezdíš tam, kde jsi s malým lítal jak ďábel. Velký auto = velký požadavky na pořádnej prostor..... Kamarádovi se savage flux ( podobná velikost) nestačilo průměrný parkoviště...
Oficiálně jsem s modelařinou skončil, proto jsem si koupil stavebnici MB Actros :D

Čeština je sice freeware, ale není opensource !!!
Svoje názory nemění jen blbec a mrtvola....
Squixx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 18, 2010 3:02 pm

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Squixx »

Chjo..tak to tak vypada,ze se na to vykaslu a pockam si na E-Revo 1/10 brushless...skoda no,ja si od tech spalovaku sliboval vic a ne jenom neustale ladeni motoru..
Aspon nebude kolega sklamany,ze mu odjede kamos 1/16 VXL :-D

Jo a mista mame hodne..cca 5min za barakem mame pole,takze tam je mista aj na letadlo :-D
LRP S8 BX - 2,5ccm -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- http://squixx.rajce.net/Traxxas_E-Revo_1_16_VXL
kolajz

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od kolajz »

nebo se koukni po naturalaku :) fg marder,hpi baja :) (meritko 1:6) taky moznost :)
Squixx
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: pon led 18, 2010 3:02 pm

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Squixx »

Jo,ale zas nemam takovy penize...tohle jsem mel moznost vymenit kus za kus..i kdyz mi bylo docela divny,proc auto za cca 13000 vymeni za prcka 1/16 vxl..
LRP S8 BX - 2,5ccm -_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_- http://squixx.rajce.net/Traxxas_E-Revo_1_16_VXL
kolajz

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od kolajz »

no a naturalaky (zachovali) sezenes 10-15 :) ale je to hold horsi na udrzbu pokut po dojezdeni se nechces 20 min stim rejpat a pred jezdenim to sami :) tak radsi zustan u elektra a konecny pozitek vinde da se rict nastejno :)
Uživatelský avatar
Jirkacbx
Cestář
Cestář
Příspěvky: 11519
Registrován: čtv led 26, 2006 9:54 pm
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele:

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od Jirkacbx »

Nebo nitro Revo předělat na elektru.Konverze jistě existuje.
S nitro moc nepojezdíš u baráku,jelikož zvuk je dost agresivní.S elektrou už kdekoliv a Natural se taky nechá dost snést.
Jen většina benzínáků jsou 2WD,jetý a slušný do 10 000 Kč.4WD schopný 40 a výše.
Jestli můžu poradit,radši zůstan u aku.
"Pokud můžu,pomůžu.Ale nervy mam jen jedny"
Skype jirkacbx
AX potvora
Každý člověk má nárok na den blbec
kolajz

Re: Traxxas E-Revo 1/16 VXL vs Revo 3.3...co je lepsi??

Příspěvek od kolajz »

zustan ja si stojim za tim ze u natarulaku jsou lepsi 2wd vetsi adrenalin proste to pretocis a podobne :) 4kolka dela co chces :) ---pokut nejsi to toho moc zazranej ale mas to spis jako prindu domu (z prace,ze skoly) chci se odreagovat a ejhle mam nabity baterku vezmu saky paky du pred barak (tvym pripade za barak) pojezdim prindu dom baterky vindam model odlozim (popripadne naka mensi udrzba) --- jestli je to tvuj styl Zustan u elektra --- spalak by byl trapeni.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní spalovací“