plánky, fotky podvozků - všeho

Vše co se týká onroadů ostatních značek: Ansmann, TEAM Associated, Carson, HBX, HOT BODIES, HPI, Kyosho, Robitronic, REELY, SERPENT, Schumacher, TEAM Losi, XRAY, Yokomo.

Moderátoři: rotruck, Jirkacbx, Loupák83, tjjack, Honza D

Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

Koni píše:no paráda, pěkně se to tu shormažďuje , jen tak dál, :D

akorát sem jaksi nepřišel zatim na to, jak stáhnout něco z toho megaupload od Zerra? :(
hmm,taky koukám že mi to ted nějak nefachá,když sem to tam dával a zkoušel stačilo dat kod kterej byl napsanej vedle políčka kam se ten kod píše a bylo to.
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
Flozik
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1240
Registrován: stř dub 26, 2006 4:53 pm
Bydliště: Pardubice- mesto perniku a hokeje

Příspěvek od Flozik »

Zerro píše: hmm,taky koukám že mi to ted nějak nefachá,když sem to tam dával a zkoušel stačilo dat kod kterej byl napsanej vedle políčka kam se ten kod píše a bylo to.
Megaupload ma omezeni, ze v jednu chvili z nej muze stahovat jen 200 lidi z ceskou IP adresou...
"Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete živý!"

:tamiya: Tamiya TB - 02 :tamiya:
Kastle: Subaru Impreza
Kanal: 54
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

aha tak to jo
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Zerro
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 2010
Registrován: čtv bře 16, 2006 7:03 pm
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zerro »

no jo vzdyt je to tam i napsaný,kdybych si to přečet :oops: :oops: :oops:
Tomáš Kuba,Kutná Hora
:xray::xray::xray:
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

No né že by bez toho člověk nemoh přežít, ale určitě mi to platný bude, páč se na to rád podívám. Takže jen tak dál, ať máme téměř vše.
A co se týče XRay tak vše se dá sehnat na str. TeamXray , já to tam předtim neviděl ale je tam toho hafo, fotky, manuály, nastavení, atd.

eště to Gravel: tady na foru si se zmínil o značce Hot Bodies , můžeš dohodit nějaké info a manuálky.
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

Koni píše:No né že by bez toho člověk nemoh přežít, ale určitě mi to platný bude, páč se na to rád podívám. Takže jen tak dál, ať máme téměř vše.
A co se týče XRay tak vše se dá sehnat na str. TeamXray , já to tam předtim neviděl ale je tam toho hafo, fotky, manuály, nastavení, atd.

eště to Gravel: tady na foru si se zmínil o značce Hot Bodies , můžeš dohodit nějaké info a manuálky.
Přesně tak, na XRAY stránkách je vše, stejně tak na stránkách Tamiye
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
sanys88
Píšu nejvíc
Píšu nejvíc
Příspěvky: 1641
Registrován: úte úno 21, 2006 12:28 pm
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sanys88 »

Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Našel jsem nastavení Moorova HB Cyclone, se kterým vyhrál mistrovství světa: http://www.hotbodiesonline.net/pdfs/set ... worlds.pdf
pak nějaké fotky Cyclonu: http://www.hotbodiesonline.net/kit.php? ... No=hb55400
Manuál jsem nenašel.
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Kurnik teď jsem si všiml že Hot Bodies Cyclone vypadá konstrukčně úplně stejně jako X-Ray T2. :shock:
Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

gravel píše:Kurnik teď jsem si všiml že Hot Bodies Cyclone vypadá konstrukčně úplně stejně jako X-Ray T2. :shock:
na já na to tak už koukal a říkal sem si že sem to někde viděl ale rozdíly tam sou, třeba i uchycení motoru, a další
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

ale T2jku bych hodnotil jako lepší, páč mi příjde taková pevnější a tužší, má taky možnost ten motor dát různě daleko od hlavního kola a to Hot Bodies je na tom hůř, a taky sem moc nepobral tu jejch vlnku naproti motoru , když tam sou ty baterky a otočit se to stejně pořádně asi nedá, nevim.
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
Koni
Píšu fakt hodně
Píšu fakt hodně
Příspěvky: 846
Registrován: stř črc 19, 2006 1:54 am

Příspěvek od Koni »

Tak, a toto je můj 400stý příspěvek takže to du zapít :vochlasta: , ale čajem, páč alkohol nemusim už asi rok :) .
A zároveň se v tomto 400stém příspěvku veřejně přiznám, že se mi hrozně moc líbí podvozky XRay a to jako že fakt moooc :D .
Nevim co s tim budu dělat, páč prašule, nebo taky žetony, žel nejsou, ale do budoucna s tim určitě něco musim udělat.
Přemejšlel jsem že bych si plato a ostatní "placatý" díly udělal sám a to ze sklolaminátu , a ostatní pak koupil bazarový nebo nový, ale to se uvidí :D .
Nicméně XRayová horečka už postoupila i do Boru, Cvikov už to taky zachvacuje (Yves) a do Šenova (Nijanek) se možná taky někdy dostane :D .
:xray:
SEAT Cordoba WRC , SUBARU Impreza WRC 2003 , okruhový BMW 325 E46
kanál č.52 - 40,685 MHz
Uživatelský avatar
CYBERDREAM
ČESTNÝ ČLEN
ČESTNÝ ČLEN
Příspěvky: 3536
Registrován: pon led 23, 2006 4:21 pm
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CYBERDREAM »

8)
Porsche Boxster, 150 kW, 205ps, 2490 ccm, 16V, 0-100 6.7s, max 250 km, abs, krouťák 245Nm, Carrera 17" 205/50+255/40, komplet v el., ineriér v kůži
PORSCHE, vše ostatní je kompromis!!!
Uživatelský avatar
gravel
Pravidelný navštěvník
Pravidelný navštěvník
Příspěvky: 211
Registrován: ned bře 12, 2006 8:58 pm

Příspěvek od gravel »

Nee že bych neměl X-ray rád, ale stejně jako v 1/10 buggy používají všichni Losi, tak i tady převažuje jediná značka- XRay. To mi vadí. Klidně bych si X-Ray koupil, ale radši bych nejprve sáhl po jiné značce.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní onroad“